Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#642229
funkyreverend έγραψε:Ευχολόγια ρε παιδιά έδωσα, τσάμπα είναι ένεκα των ημερών. :innocent:

Προτεραιότητα σε άλλα πράγματα, η αντικατάσταση του φιεστα ας περιμένει το σπίτι, ο/η :inlove: *, τα :inlove: :inlove: κλπ.

Αλλά κανονίστε μην αρχίσω να διαβάζω για kona και άλλα εξόχως προτεινόμενα που δεν αγοράζει κανείς με τα λεφτά του. :rtfm:

*Το "ο" το έβαλα για inclusion& diversity, γιατί είμαστε προοδευτικοί.


:lol:

Μου φάνηκε πολύ σωστό και είπα να το τονίσω :twisted: :lol:

Εμένα μου προκάλεσε ένα τέτοιο κύκλο σκέψης , το οποίο το βρήκα πολύ χρήσιμο αγαπητέ Φάνκυ.
Δεν νομίζω οτι είχε κάποιο αρνητικό αντίκτυπο γενικότερα.
Κάθε άλλο :)
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#643643 Γενικά δεν είμαι ντίβα και δεν το λέω για να σας φλεξαρω τα φλασάκια μου αλλά που πήγαν τα ποστς που έγιναν πριν 4 μέρες ρε παιδιά?

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#643649
Focusman91 έγραψε:Γενικά δεν είμαι ντίβα και δεν το λέω για να σας φλεξαρω τα φλασάκια μου αλλά που πήγαν τα ποστς που έγιναν πριν 4 μέρες ρε παιδιά?

< Note 8 >



viewtopic.php?f=2&t=17&start=4335
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#643717
Focusman91 έγραψε:Γενικά δεν είμαι ντίβα και δεν το λέω για να σας φλεξαρω τα φλασάκια μου αλλά που πήγαν τα ποστς που έγιναν πριν 4 μέρες ρε παιδιά?

hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv: ΘΕΟΣ!
Άβαταρ μέλους
By drdino
#644787 Ψήνεσαι; Ωραίο είναι.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#644796 Ερωτας. Αλλα δεν αρεσει σε καποιον αλλον που θελει Φοκους :rant:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#647545 Θαφυγωαπτηφορντθαφυγωαπτηφορντθαφυγωαπτηφορντ... oh wait.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#653346 https://www.ebay.co.uk/itm/1987-Ford-Si ... 4219065074
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#653892 470 € για αλλαγή ακρομπαρων, ημιμπαρων και διακόπτη Πορτ παγκαζ. Μπόνους καθαρισμός στα χειριστήρια στο τιμόνι, τα οποία δούλεψαν μέχρι την επόμενη φορά που θα πεθάνουν. Όλα στον Σφακιανάκη στον Κηφισό.

Georgetz παρηγγειλα από το Aliexpress οθόνη Android! Αν δουλέψει θα σ ενημερώσω!!

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#653903 Πφφφ, i. c. e απο το alibaba σε μάρανε :shifty:
:lol:

Αντε με το καλό να πάρεις, να δούμε πως και τι, καλορίζικο :thumbsup:

Ακρομπαρα κλπα, γιατί η αλλαγή? Αν θυμάμαι καλά έχεις λιγότερα χλμ απο το θκομ :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#653910 Τον τελευταίο ενάμιση χρόνο ξεκίνησα να πηγαίνω στη δουλειά με το όχημα. Μετακίνηση σε κακής ποιότητας δρόμους οδήγησε σε τζόγο στο τιμόνι και ασάφεια.


Είμαι στα 156.870 χλμ.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By glf
#653927 Εγώ στο τελευταίο ΚΤΕΟ για το focus είδαμε ότι θέλει αλλαγή τα σινεμπλοκ εμπρός ψαλίδια με πάτωμα. Τα χοντρά δλδ. Οκ, αυτά λογίζονται στα αναλώσιμα..
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#653941 Με δύσκολο οδόστρωμα , νομίζω οτι όντως την ακούν κάτι τέτοια.

Πριν απο λίγες μέρες πέρασα ΚΤΕΟ , 205Κ το ηρωικό Fiesta ενώ τους πρότεινα να το βάψω μπλέ και να το πετάξω στο πλησιέστερο ρέμα (ποτάμι και πολύ του είναι :x :lol: ) ναι μεν περνά αλλά με υποσημείωση :

α) να μεριμνήσω για ελαστικούς συνδέσμους στα ακρόμπαρα (bushings ? σινεμπλόκ ? ) γιατί σχεδόν θέλουν αλλαγή

β) να κοιτάξω την πέδηση πίσω και το χειρόφρενο , γιατί ίσως οι σιαγώνες να θέλουν αλλαγή ? μου είπαν οτι το φρενάρισμα
στο πίσω άξονα δεν εμφανίζεται ως σταθερό, με διαφορετικά ποσοστά πέδησης ανα περίπτωση

θα τα δώ την επομενη εβδομάδα , μαζί με ένα πρόβλημα στο κλιματισμό , όπου το περιστροφικό χειριστήριο για τη ρύθμιση πηγής ροής αέρα μέσα γυρνά μαζί με το κρύο ζεστό , ως ένα βαθμό :s_laughat

Ετοιμάζομαι για το κοστουμάκι μου και ότι άλλο βρουν τα εκεί τσοπλέκια :s_drinks