Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#445134 Όπου κ να είσαι αρκεί να έχεις την υγεία σου κ αγαπημένα σου πρόσωπα κοντά....
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#445135
markvag έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Πού είναι η ομορφιά στα πεσμένα φύλλα, θα μου πείτε; Εγώ γιατί τα προτιμάω πάνω στα... δέντρα; :lol:
Φθινόπωρο και χειμώνας στον βορρά, ελπίζω ΠΟΤΕ ξανά.
:s_howdy



6 μήνες Αυστραλία, 6 μήνες Ελλάδα. :rtfm: :lol: :lol:

Εναλλακτικά μετανάστευση στα Κανάρια νησιά, για μόνιμο καλοκαίρι... :twisted:



Παρακαλώ! :s_biggrin


Μάρκο χρειάζεσαι 6 μήνες άδεια 2 φορές τον χρόνο ή κάνω λάθος ?
Άβαταρ μέλους
By dstou
#445146 Όχι και τόσο περήφανος κάτοχος
Εικόνα

Δηλώνω ευθαρσώς ότι το ορίτζιναλ 3310 το οποίο με συντρόφευε μέχρι πριν 2 μήνες σαν προσωπικό τηλέφωνο ήταν καλύτερο σε αίσθηση, πιάσιμο και κάποιες βασικές λειτουργίες. Σκέφτομαι την ολική επαναφορά του, από το συρτάρι στις επάλξεις ξανά. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#445162
dstou έγραψε:το ορίτζιναλ 3310 το οποίο με συντρόφευε μέχρι πριν 2 μήνες σαν προσωπικό τηλέφωνο


CORSAIIIIIIIIIIIIIIIIIIR

:s_shout :s_shout :s_shout

:s_omg :s_omg

:omg:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#445170
g8777 έγραψε:
CORSAIIIIIIIIIIIIIIIIIIR


G μου το είδα. Προσπάθησα να το δω απο την θετική πλευρα του πράγματος και δεν υπήρχε καμια. Ουτε για το προηγούμενο, ουτε για το επόμενο τηλέφωνο που φορτώθηκε. Γενικά ειναι foul να προσπαθεις να εξηγησεις με την λογικη κάποια πράγματα. Απο ενα σημείο και μετά θεωρώ πως μιλάμε για καταστάσεις paranormal και θεωρώ πως εμπιπτει σε αυτή την κατηγορία.

Αυτό που θα μπορούσα να κάνω, ειναι να σου γράψω τιποτα Zanax να σε βοηθησουν να χωνέψεις αυτά που διάβασες. Για τον δε dstou δεν γίνεται τιποτα. Δυστηχως. Τον χάσαμε. :sorry:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#445205
21 quadra έγραψε:
Μάρκο χρειάζεσαι 6 μήνες άδεια 2 φορές τον χρόνο ή κάνω λάθος ?


Δεν κάνεις καθόλου λάθος... Και αυτό να επαναλαμβάνεται για καμιά 40αριά χρόνια ακόμα... :twisted: :lol:



original 3310 που δουλεύει ακόμα;;; :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#445209 Δεν μου αρέσει που τέλος Οκτωβρίου κι ακόμα το μεσημέρι έχει τόση ζέστη. :x
Δεν μου αρέσει που κάπου πήρε το μάτι μου ότι ιστορικά αυτοκίνητα και μοτοσυκλέτες πλέον μόνο με τρέιλορ.
Δεν μου αρέσει που ενώ έχω το καρ.γρ μονίμως ανοιχτό δεν βρίσκω τίποτα να μου αρέσει. :(
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#445213
blinkys έγραψε:Δεν μου αρέσει που τέλος Οκτωβρίου κι ακόμα το μεσημέρι έχει τόση ζέστη. :x

+1
Δε μου αρέσει που τις τελευταίες μέρες είμαι αναγκασμένος να κυκλοφορώ μεσημέρι :vava:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#445243
blinkys έγραψε:Δεν μου αρέσει που τέλος Οκτωβρίου κι ακόμα το μεσημέρι έχει τόση ζέστη. :x
Δεν μου αρέσει που κάπου πήρε το μάτι μου ότι ιστορικά αυτοκίνητα και μοτοσυκλέτες πλέον μόνο με τρέιλορ.
Δεν μου αρέσει που ενώ έχω το καρ.γρ μονίμως ανοιχτό δεν βρίσκω τίποτα να μου αρέσει. :(
Για τα ιστορικά πλέον μόνο τρέιλερ ακόμη και για συντήρηση ή για μετακίνηση προς και από τους αγώνες, αλλιώς 1500€ πρόστιμο. Δεν μου κάνει εντύπωση βέβαια αφού έχει γεμίσει ο τόπος από "ιστορικά" που κυκλοφορούν καθημερινά, μόνο εδώ στα Γιάννενα Έχω 3-4 υπόψιν.

< >
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#445248
belgarion έγραψε:
blinkys έγραψε:Δεν μου αρέσει που τέλος Οκτωβρίου κι ακόμα το μεσημέρι έχει τόση ζέστη. :x
Δεν μου αρέσει που κάπου πήρε το μάτι μου ότι ιστορικά αυτοκίνητα και μοτοσυκλέτες πλέον μόνο με τρέιλορ.
Δεν μου αρέσει που ενώ έχω το καρ.γρ μονίμως ανοιχτό δεν βρίσκω τίποτα να μου αρέσει. :(
Για τα ιστορικά πλέον μόνο τρέιλερ ακόμη και για συντήρηση ή για μετακίνηση προς και από τους αγώνες, αλλιώς 1500€ πρόστιμο. Δεν μου κάνει εντύπωση βέβαια αφού έχει γεμίσει ο τόπος από "ιστορικά" που κυκλοφορούν καθημερινά, μόνο εδώ στα Γιάννενα Έχω 3-4 υπόψιν.

< >


Αν δεν με απατάει η μνήμη μου όμως η μεταφορά με τρέιλορ εξακολουθεί να είναι παράνομη.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#445260
blinkys έγραψε:
belgarion έγραψε:
blinkys έγραψε:Δεν μου αρέσει που τέλος Οκτωβρίου κι ακόμα το μεσημέρι έχει τόση ζέστη. :x
Δεν μου αρέσει που κάπου πήρε το μάτι μου ότι ιστορικά αυτοκίνητα και μοτοσυκλέτες πλέον μόνο με τρέιλορ.
Δεν μου αρέσει που ενώ έχω το καρ.γρ μονίμως ανοιχτό δεν βρίσκω τίποτα να μου αρέσει. :(
Για τα ιστορικά πλέον μόνο τρέιλερ ακόμη και για συντήρηση ή για μετακίνηση προς και από τους αγώνες, αλλιώς 1500€ πρόστιμο. Δεν μου κάνει εντύπωση βέβαια αφού έχει γεμίσει ο τόπος από "ιστορικά" που κυκλοφορούν καθημερινά, μόνο εδώ στα Γιάννενα Έχω 3-4 υπόψιν.

< >


Αν δεν με απατάει η μνήμη μου όμως η μεταφορά με τρέιλορ εξακολουθεί να είναι παράνομη.
Το ξέρω, νομίζω ότι απαγορεύεται η ρυμουλκηση από επαγγελματικό αλλά επιτρέπεται από ΙΧ επιβατικό ή το αντίθετο? Πάντως τις προάλλες εδώ στην πόλη είδα τρέιλερ με αγωνιστικό να το τραβάει X3. Διαφορετικά αυτοκινητάμαξα ή οδική βοήθεια...

< >
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#445266
Dimsabas έγραψε:Έχουμε λινκ για τη συγκεκριμένη απόφαση;
ΦΕΚ Τεύχος Β , 3641/ 16/10/2017

< >
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#445276 Και μένα δεν μ αρέσει που η φάση είναι σαν να μην έχει έρθει ακομα το φθινόπωρο. Αλλά σκέφτομαι ότι
Εξωτερικες δουλειές με βροχή, αέρα και κρύο δεν παλεύονται οπότε καλύτερα ετσι.

< Note >