Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#818155
224v έγραψε:@Βusso,
Α! Για την 5η έχει σχέση 0.79, και τελική 230.
Η 4η έχει 1 προς 1 μεταδοση

.



Εδώ είμαι εγώ. Μεσαία στήλη


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#819505 Εικόνα

Εικόνα

Δεν είναι τόσο τραγική η νέα… Αν δεν ήταν έτσι η μάσκα αλλά η μισή, ίσως ήταν ομορφότερη…
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#819675
PeterPan έγραψε:
Εικόνα

Δεν είναι τόσο τραγική η νέα… Αν δεν ήταν έτσι η μάσκα αλλά η μισή, ίσως ήταν ομορφότερη…


Το σχήμα δεν κολακεύεται καθόλου από κάποια χρώματα. Είχε παρκάρει όμως δίπλα μου τις προάλλες μια σε μολυβί και ήταν πραγματικό διαστημόπλοιο.
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#819676
KiloMeater έγραψε:Παρκάρισμα…. αλφάδι :-)
Είναι νέος, θα μάθει…!

@ΧΛ : ναι, κυκλοφορούν πολύ κάτι φανταχτερά χρώματα επίσης, πχ γαλάζιο, ανοιχτό πράσινο κτλ.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#820383
drdino έγραψε:Ωραία η 116d


Δήλωνε 150 άλογα

Λίγο πιο πίσω όμως είχε ένα τέτοιο Subaru
https://fastestlaps.com/models/subaru-i ... rx-sti-2-5 ελαφρώς γαργαλημένο με εξάτμιση και light πρόγραμμα όπως δήλωνε το παλικάρι. Στα 320 άλογα.
Κάναμε 2 πατήματα με κόρνες δικές του και τις 2.
Το πρώτο από 55km/h και 2ες όπου του έκανα 1 κενό αμάξι μεταξύ μας στα 200.
Και το 2ο ήθελε από 80 με 3ες γιατί έχει κοντό σασμάν το δικό του. Εμένα η 3η στα 80 είναι μακριά αφού βγάζει κόφτη στα 170. Τέσπα ανοίξαμε και παίζαμε μισό καπό ο ένας μπροστά και μόλις άλλαζε ο Σούμπι έμενε πίσω και περνούσα μισό καπό εγώ. Στα 200 ήμουν μπροστά μισό καπό και άνοιγα διαφορά κάνα αμάξι στα 230.
Άνοιξε και το κόκκινο Λεόν με ένα Τάπερ που δήλωνε 245 άλογα. Το κόκκινο Λεόν είναι 270 άλογα.

Η εν λόγω BMW 116d άνοιξε με του φίλου μου το Leon mk4 1.5 150 που φοράει μόνο ολόσωμη εξάτμιση. Έφαγε 1-2 κολώνες η 116.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#820885 σε βουρτσες ??????????????????????????????????? :s_omg :s_omg :s_omg :s_omg :s_omg