Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#796137 Εχουν αναγαγει σε επιστημη τη φιμωση της ενημερωσης. Αυτο τους το δινω παντως :s_yes

Απίστευτο! Έπεσε «μαύρο» στην συζήτηση του νομοσχεδίου για τις παρακολουθήσεις

https://www.newsbreak.gr/politiki/39985 ... oythiseis/

Να μου πεις με το ρυθμο που σκανε οι βομβες, οτι γλυτωσουνε και οσοι παραμεινουν σε αγνοια, κερδος ειναι για την κυβερνηση :s_yes
Άβαταρ μέλους
By skous
#796148
Serf έγραψε:
skous έγραψε:Ζωαρα πάντως εγώ ξέρω ότι είναι να πηγαίνει κάποιος σε ξενοδοχείαρες, κλαμπαρες, ταξίδια κλπ. Δεν έχω ακούσει για τέτοια πράγματα, το μόνο που άκουσα ήταν ότι ζούσε μέσα στις δομές (προφανώς σε "καλύτερα" διαμερίσματα)

Όσον αφορά τα λεφτά (τα μετρητά) θα ήταν ενδιαφέρον να μάθουμε και λειτουργικά κόστη. Διότι για να φιλοξενεί τόσα παιδιά, λογικά θα έχεις και πάρα πολύ υψηλά κόστη. Οι άνθρωποι που δούλευαν εκεί το έκαναν εθελοντικά ή είχαν μισθό; Αν το δεύτερο, μιλάμε για ανάγκη για μεγάλη ρευστότητα.

Το θέμα είναι σοβαρό, αλλά είναι αστείο να κρίνουμε με βάση τα μύρια που ακούγονται. Το ότι είχε μετρητά 10εκ τα τελευταιαν3 χρόνια από δωρεες πχ δεν λέει τίποτα αν έχει λειτουργικά έξοδα 2μυρια το έτος κλπ


< >
Από πότε απαιτούνται μετρητά για την πληρωμή μισθοδοσίας;;; 21ος αιώνας, τρίτη δεκαετία αυτού!!!
και ποιος ειπε οτι πληρωνει μετρητα?
αν δεν κανω λαθος τα ποσα αυτα δεν βρεθηκαν στα σπιτια τους (τα μυρια, ξαναλεω) αλλα σε θυριδες και λογαριασμους (τους?)

εσυ θεωρεις οτι οι επιχειρησεις δεν κρατουν ρευστο, και εχουν ολα τους τα λεφτα στον τραπεζικο λογαριασμό? Αν ναι, 21ος αιώνας, 2η δεκαετια (προ ΣΡΖ) :)


< >
Άβαταρ μέλους
By Serf
#796160 Εσύ έγραψες το πιο κάτω. Αν τα μετρητά της πρώτης πρότασης δε σχετίζονται με την αναφορά σε μισθό και ρευστότητα, γράψε λάθος.


Όσον αφορά τα λεφτά (τα μετρητά) θα ήταν ενδιαφέρον να μάθουμε και λειτουργικά κόστη. Διότι για να φιλοξενεί τόσα παιδιά, λογικά θα έχεις και πάρα πολύ υψηλά κόστη. Οι άνθρωποι που δούλευαν εκεί το έκαναν εθελοντικά ή είχαν μισθό; Αν το δεύτερο, μιλάμε για ανάγκη για μεγάλη ρευστότητα.
Άβαταρ μέλους
By skous
#796206
Serf έγραψε:Εσύ έγραψες το πιο κάτω. Αν τα μετρητά της πρώτης πρότασης δε σχετίζονται με την αναφορά σε μισθό και ρευστότητα, γράψε λάθος.


Όσον αφορά τα λεφτά (τα μετρητά) θα ήταν ενδιαφέρον να μάθουμε και λειτουργικά κόστη. Διότι για να φιλοξενεί τόσα παιδιά, λογικά θα έχεις και πάρα πολύ υψηλά κόστη. Οι άνθρωποι που δούλευαν εκεί το έκαναν εθελοντικά ή είχαν μισθό; Αν το δεύτερο, μιλάμε για ανάγκη για μεγάλη ρευστότητα.
Δικια μου μλκια, i stand corrected!
Ηθελα να το διαχωρησω σε λεφτα και ακινητη περιουσια και εγραψα μετρητα!
My fault!


< >
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#796231


σταματηστε την πρωινη, σας χαλαει
Άβαταρ μέλους
By otso
#796243
Anonymous Founder έγραψε:Ρε σεις, ο Παυλόπουλος έχει γίνει λίγο τεράστιος ή είναι η ιδέα μου; Πληρώνει τόσο καλά ο ΣΚΑΊ;


Γιατι εσυ πως θα γινεις σε λιγο με τοσα που παιρνεις απ την Ολυμπια οδο . Το κανετε και σεις το κολπο σαν τους μονιμους ηλεκτρολογους στα νοσοκομεια ; να καιγονται συνεχεια οι λαμπες και να τις πουλαμε μαυρη αγορα.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#796247 Ρε συ otso, εμένα πια δεν με βλέπει ούτε η γυναίκα μου, δεν είμαι σαν τον Παυλόπουλο που βγαίνει στο γυαλί. Όσο για τις λάμπες, εμείς πλέον παίζουμε μόνον με LED, αφού λεφτά υπάρχουν.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#796266

Εικόνα

#katerinaki_petsoula
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#796298 Ο φυσιογνωμιστης μου θυμίζει κάποιο guest σε επεισόδιο του ΧΗΜΑΝ (μούσι + καουκα + τζιντζερ που αλλού; ) αλλά δεν μου έρχεται ακριβώς ποιος.

Το πετσονετφλιξ πάει για νέο γύρο στο σήριαλ Παπατονης.
Πιστεύω και καλό 23 θα συνεχίσει δυνατά.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#796302
EDDIE_147 έγραψε:Ο φυσιογνωμιστης μου θυμίζει κάποιο guest σε επεισόδιο του ΧΗΜΑΝ (μούσι + καουκα + τζιντζερ που αλλού; ) αλλά δεν μου έρχεται ακριβώς ποιος.

Το πετσονετφλιξ πάει για νέο γύρο στο σήριαλ Παπατονης.
Πιστεύω και καλό 23 θα συνεχίσει δυνατά.


τριτοξάδερφος του Μπήστ Μαν, έχουν το ίδιο ηλίθιο μούσι

Εικόνα

ας επανέλθουμε όμως δυνατά στο θέμα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#796349
georgetz έγραψε:Μπήστ Μαν


:s_shout :s_shout

ΓιωργηΤζη --> μικρέ ήρωα του φορουμζ
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#796358 Ότι θα συμφωνούσα με τον Μπεό δεν το περίμενα! :lol: