Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Chris
#782401 Αν μας ονομαζεις με τη σειρα στη φωτο, εισαι λαθος ομως. Κι εγω νομιζα πως ειμαι αυτος αναμεσα σε σενα και στον ΗΦ, αλλα μετα ειδα καλυτερα και ειμαι διπλα στον qsi :lol: Αυτος μηπως ειναι ο focusman?

Το ερωτηματικο σου ειναι ο
takisp (?) με φωτο αβαταρ το πεζω rcz
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#782402
Chris έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:
Chris έγραψε:Εγω, ο gianik, o qsis, 224v, takisp (?) με φωτο αβαταρ το πεζω rcz, ο γιατρος με το μαζντα cx30 (κολλησε το μυαλο μου πως λεγεται στο φορουμ :slap: ). Κι ο ασιμοφ πρεπει να ειναι καπου. Focusman?

Ο Ασιμωφ παιζει με πλατη στον φακο

Βλεπω Kostis, Asimov, Gianik, Trident, Dimviii, Billopoulos?, Busso, Zeus, moi, Chris, HF, ???, 224v, DAP, Qsis, nice smile :lol: , Ευθυμης.

Για την ηλικια μου σας θυμαμαι σχεδον ολους ρε! :yahoo:


Αν μας ονομαζεις με τη σειρα στη φωτο, εισαι λαθος ομως. Κι εγω νομιζα πως ειμαι αυτος αναμεσα σε σενα και στον ΗΦ, αλλα μετα ειδα καλυτερα και ειμαι διπλα στον qsi :lol: Αυτος μηπως ειναι ο focusman?

Δεν ξερω τι λες εσυ, σημερα μοιαζεις πιο πολυ με αυτον διπλα μου παρα με αυτον διπλα στον Qsis. :lol: :lol: :lol:

οποτε εχω δικιο :s_cool
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#782404 O focusman δεν είναι στην παραπάνω φωτό εκτός αν ήταν τόσο διαφορετικός τότε
Άβαταρ μέλους
By DAP
#782462
Giuseppe Busso έγραψε:Σαν σήμερα το 2016

Εικόνα


Ο Busso τοτενες ειχε γραψει " Εγω ειμαι ο κατω δεξια με το λαγνο βλεμμα .Ξεκιναμε απο τα αριστερα μου

Billopoulos
DimiVIII
kostis20
trident1971
giannik
Asimov με το μωβ
Eythimis με το πρασινο
Chris με το μπλε
QsisVTS
DAP
224v
TakisB
Anonymous Founder
bibendum
Nikos Pappas
VolvoZeus διπλα μου στα δεξια.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#782466
edmond έγραψε:Ντιμβι, μπούσσο, ΝΠ, Trident, βολβοδία, αναγνωρίζω for sure.
HF και nicktg εν αμφιβόλω


Ο NickTG δεν είναι στη φωτογραφία.
Δεν θυμάμαι μήπως είμαι πίσω από το κινητό.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#782473 πω ρε φίλε πόσα χρόνια και μου φαίνεται πρόσφατο..
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#782474
NickTG έγραψε:
edmond έγραψε:Ντιμβι, μπούσσο, ΝΠ, Trident, βολβοδία, αναγνωρίζω for sure.
HF και nicktg εν αμφιβόλω


Ο NickTG δεν είναι στη φωτογραφία.
Δεν θυμάμαι μήπως είμαι πίσω από το κινητό.

Είχες έρθει λίγο αρργότερα με τη κοπέλα σου νομίζω...
Ωραία είχαμε περάσει τοτε.Είπα και στο Νίκο το Παππά να κανονίσουμε και τώρα.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#782484 Τώρα που το λες όντως έτσι πρέπει να είχε γίνει. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#783239 Ένα Σαν Σήμερα από τη 12η Σεπτεμβρίου:

Πειραιάς, σαν σήμερα : Κλείνουν οι οίκοι ανοχής της Τρούμπας
https://www.pireaspiraeus.com/%cf%80%ce ... Vr4TbCpPfo

Αξίζει να διαβαστεί. Η Ιστορία του Πειραιά είναι πολύ μεγάλη που την γνωρίζουν καλά λίγοι.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#786130 Σαν σήμερα η Κατερίνα Γώγου περνάει στην άλλη πλευρά. Ένα πολύ ωραίο μικρό αφιέρωμα από το news247.
https://www.news247.gr/sunday-edition/a ... 04089.html
Ο ποιητής φυλάει την ψυχή του, όχι γι'αυτόν, αλλά για όλους μας. Η τέχνη αγαπάει τον άνθρωπο. Αγαπάει τη ζωή. Με έρωτα βαθύ, απεγνωσμένο. Ο ποιητής είναι ο ενδιάμεσος. Παίρνει και φέρνει το "μήνυμα" με φτεράκια στα πόδια, σαν τον Ερμή. Κρυώνει τις νύχτες πολύ, είναι μακρινή διαδρομή, πάει μακριά, στις πιο απόκρημνες ράχες, είναι παιδί, είναι τόσο εύκολο να χαθεί, ξέρει όμως πως πρέπει να έρθει πάλι, κι αυτό είναι η αγάπη, που τον κάνει να αντέχει και τον κρατάει στη ζωή..
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#786152
Anonymous Founder έγραψε:Σαν σήμερα η Κατερίνα Γώγου περνάει στην άλλη πλευρά. Ένα πολύ ωραίο μικρό αφιέρωμα από το news247.
https://www.news247.gr/sunday-edition/a ... 04089.html
Ο ποιητής φυλάει την ψυχή του, όχι γι'αυτόν, αλλά για όλους μας. Η τέχνη αγαπάει τον άνθρωπο. Αγαπάει τη ζωή. Με έρωτα βαθύ, απεγνωσμένο. Ο ποιητής είναι ο ενδιάμεσος. Παίρνει και φέρνει το "μήνυμα" με φτεράκια στα πόδια, σαν τον Ερμή. Κρυώνει τις νύχτες πολύ, είναι μακρινή διαδρομή, πάει μακριά, στις πιο απόκρημνες ράχες, είναι παιδί, είναι τόσο εύκολο να χαθεί, ξέρει όμως πως πρέπει να έρθει πάλι, κι αυτό είναι η αγάπη, που τον κάνει να αντέχει και τον κρατάει στη ζωή..


Δεν ήξερα ότι είσαι τόσο ρομαντική ψυχή. Σε είχα για πιο τεχνοκράτη. Εγώ πχ λατρεύω ανθρώπους με συναίσθημα. Είναι η Κατερίνα Γώγου ο θηλυκός Χρόνης Μίσσιος άραγε;