Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#785410
kostis20 έγραψε:To γουρούνι μια χαρά είναι πάντως.

:lol: Εμφανώς πιο συμμετρικό/αρμονικό.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#785454 Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#785459
socratesn έγραψε:Μέση πορεία συζήτησης στο φόρουμ πλέον κατόπιν είδησης για κάτι σχετικό με τη BMW :

1) Ου κακό / αναξιόπιστο / ακριβό άσχημο --->
2) Μανιφέστο HF για την οικονομικη του κατάσταση, το πόσο άσχημες είναι οι σύγχρονες BMW και πως αν είχε τα λεφτά θα έπαιρνε μόνο Tesla --->
3) Memes από G

(Μη παρεξηγηθεί κανείς, χιουμοριστικά το γράφω! :lol: )

Εν τω μεταξύ, πουλάει σα ζεστό ψωμάκι και στα (πολλά) λεφτά συνεχίζει να βγάζει αυτοκινητάρες για τα δεδομένα της εποχής. Ποιος από εμάς δε θα ήθελε π.χ. μία 3άρα σαν του DrDino ? :inlove:



Να τηρηθουν τα προβλεπομενα.

Καντε λιγο γρηγορα ομως, μ' επιασε κατουρημα. :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#785464 Πήγαινε για ένα κατούρημα και σκέψου την καιγαμωσύνη της την ώρα που ανακουφίζεσαι. Μιλάμε για ηδονή, όχι αστεία.
ΥΓ: Πλέον όταν βλέπω καινούρια BMW να ποστάρεται, το πρώτο πράγμα που κάνω είναι να ελέγξω αν είναι όντως έτσι σχεδιασμένη ή μας κάνει πλάκα κάνας photoshopας... :s_blush
:s_rofl
Άβαταρ μέλους
By g8777
#785466 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#785914 Η έμπνευση τους στο θέμα γρίλιες είναι ατελείωτη .
Κάθε φορά λέω δεν μπορεί να το κάνουν χειρότερο αλλά διαψεύδομαι
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#786128 Πολυ κουβεντα για τις μουρες των νεων μπεμβε και το μεγεθος τους, που σαφως ειναι αθλιες, οταν δεν εχει γινει κατι αντιστοιχο για το μεγεθος της γριλιας σε αλλους κατασκευαστες που επισης ειναι στα ορια του γελοιου. Σε ολες τις περιπτωσεις η αυξηση του μεγεθους γινεται οπως λενε οι σχεδιαστες για road presence :dizzy:

Παντως 4αρα και i4 που εχω πετυχει στο δρομο δεν με χαλασε ιδιαιτερα το σχεδιο, ισως επειδη μεσολαβει και η πινακιδα.


Σε αλλα νεα, ειχαν το ΠΣΚ τα παιδια ενα τουρνουα μπασκετ στη Βαρκιζα και λιωσαμε στο πηγαινε-ελα στα λιμανακια.. Ομορφο ζυγισμα, πολυ καλος ελεγχος αλλα εντελως ακαταλληλα τα Turanza παρολο που για ευνοητους λογους δεν πηγαινα και τελειως ταπα.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#786167 Ε, κι εμείς ήμαστε εκεί αλλά μπορείς να πας κι από Καλύμνου. Μάλλον έψαχνες δικαιολογία για λιώσιμο.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#786171
Dimsabas έγραψε:Ε, κι εμείς ήμαστε εκεί αλλά μπορείς να πας κι από Καλύμνου. Μάλλον έψαχνες δικαιολογία για λιώσιμο.

Ακομα και το google εδινε συντομοτερη διαδρομη τα λιμανακια λογο κινησης...βαλε οτι καναμε και πιο γρηγορα απο οτι λεει το google :innocent:

ΥΓ: Τι ηλικιακο γκρουπ, ποια ομαδα?
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#786172 Τα Λιμανάκια είναι συνήθως ταχύτερα από την Καλύμνου, αν και το Google συνήθως λέει το αντίθετο. Εγώ τα επιλέγω γιατί μου αρέσει και η διαδρομή, το πρόβλημα είναι αν γίνεται χαμούλης στην Βάρκιζα, αλλιώς μια χαρά είναι.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#786189 Under-11. Ωραίο τουρνουά, πολύ καλή οργάνωση και καθώς είμαι σε σχολείο της περιοχής, ήξερα προσωπικά τους περισσότερους από τους παίκτες. Πολύ ισχυρή παρουσία από τον Πρωτέα Βούλας, εντυπωσιάστηκα.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#786191 Και στο βόλεϋ γυναικών είναι πολύ καλός ο Πρωτέας Βούλας .

.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#786269
224v έγραψε:Και στο βόλεϋ γυναικών είναι πολύ καλός ο Πρωτέας Βούλας .

.

Δεν εχει βολευ ο Πρωτεας..Η Θετις Βουλας θα λες, που εχει μονο βολευ γυναικων

Dimsabas έγραψε:Under-11. Ωραίο τουρνουά, πολύ καλή οργάνωση και καθώς είμαι σε σχολείο της περιοχής, ήξερα προσωπικά τους περισσότερους από τους παίκτες. Πολύ ισχυρή παρουσία από τον Πρωτέα Βούλας, εντυπωσιάστηκα.

Η αληθεια ειναι οτι καναμε λιγο hijack τη διοργανωση..Εντωμεταξυ ηρθαν παιδια απο ολες τις ακαδημιες και ετσι οπως ηταν τα ηλικιακα γκρουπ επαιξαν παιδια 8-9 χρονων με 11, ή κοριτσια με αγορια, κοριτσια 12 με αγορια 13 κτλ το οποιο ηταν λιγο unfair. Εμεις ευτυχως το ειδαμε πολυ χαλαρα και δεν ειχαμε κλαματα..