Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#785358 Έχει έρθει σε κανέναν η revolut αντικατάστασης; Εμένα ακόμη, σχεδόν ένας μήνας νομίζω έχει περάσει
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#785359
Dimitris_P έγραψε:Έχει έρθει σε κανέναν η revolut αντικατάστασης; Εμένα ακόμη, σχεδόν ένας μήνας νομίζω έχει περάσει


Και σε μενα και στη γυναικα μου ηρθαν. Καμια βδομαδα μετα την αποστολη, οπως παντα με αυτους.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#785360 Eδω και καιρό,Ιούλιο;Σε μια εβδομάδα είπαν ,σε 5 μέρες πρέπει να παρέλαβα.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#785361 Πρέπει να πατήσω κάτι; Αφού λέει ότι η κάρτα αντικατάστασης είναι καθοδόν. Ναι είναι πολύς καιρός
Άβαταρ μέλους
By bill33
#785362
Dimitris_P έγραψε:Πρέπει να πατήσω κάτι; Αφού λέει ότι η κάρτα αντικατάστασης είναι καθοδόν. Ναι είναι πολύς καιρός

δεν εχει κουμπί για να παραγγείλεις παλι γιατί δεν την παρέλαβες;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#785363 Ναι πατα εκει που έχει το chat με το support και ρώτα εκεί αντι για εδώ. Λογικα θα μάθεις κάτι παραπάνω
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#786097 Τελικά μίλησα με live agent και είπε να παραγγείλω καινούργια και θα κάνουν refund, κι έτσι έγινε.

Εγώ τόσο καιρό είχα επαναπαυθεί στο μήνυμα που έλεγε "η νέα σας κάρτα είναι καθοδόν"
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#788891 Επιτέλους ήρθε η νέα κάρτα Revolut. Έχουν μεταφέρει τον αριθμό και τα υπόλοιπα στοιχεία πίσω
Άβαταρ μέλους
By bill33
#788892
Dimitris_P έγραψε:Επιτέλους ήρθε η νέα κάρτα Revolut. Έχουν μεταφέρει τον αριθμό και τα υπόλοιπα στοιχεία πίσω

visa ή mastercard?
Άβαταρ μέλους
By bill33
#788911
saxon_747 έγραψε:H eurobank δεν έχει wallet πλέον; Ντε και καλά με google pay?

Εδώ και πολύ καιρό.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#788938
Dimitris_P έγραψε:Ποτέ δεν έχω χρησιμοποιήσει wallet τρίτης εφαρμογής. Τι έχει το google pay ;
Δεν γίνεται δεκτό σε όλα τα POS.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#788957 Αυτό το payzy τι καινούριο κομίζει στις συναλλαγές μας και γιατί κάποιος να μπει στον κόπο;
Δεν είναι ακριβώς πλατφόρμα πληρωμών, γιατί μοιράζει και χρεωστική+ιβαν. Αλλά δεν είναι και τράπεζα.
Δεν έχω καταλάβει, αλλά αν χάνω κάτι φανταστικό, πείτε μου :innocent:
Χμμ.