Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#769520 Η μουστάκα όμως ε;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#769537 Βαμμένη.

Ναητζελ Μανσελ. Ένα από τα καλύτερα επιχειρήματα όσων υποστηρίζουν ότι η αγγλική μηντιοκρατια ( αποικιοκρατία) έχει παίξει βασικό ρόλο στο λεγκασι πολλών από τους οδηγούς που πέρασαν.

Ναητζελ Μανσελ, Νταλει Τόμπσον , Γκάρι Λίνεκερ,και ξυστα με γκασμα. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#769602 Τζι σήμερα διάβασα ότι ο σερ Τσίχλας δήλωσε πως όταν έμεινε ελεύθερος ο Ραούλ από την Ρεάλ σκέφτηκε να τον πάρει αλλά είχε τον Μάικλ Όουεν. :lol: Δηλαδή κάπου μπάστα! είπαμε προμόσιο στα αγγλάκια αλλά 8777 προπονητάδες να ρωτήσεις ούτε ένας δε θα έλεγε Όουεν.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#769607 Κορτο εγω σημερα διαβασα αλλα. Κατι καλεσματα που μου εστειλε ο μικερφουλης. :s_drinks





Οποτε θα μεινω στην αρχικη μου αποψη. Με γκασμα. :shifty:

Αληθεια Κορτο, τι χαμπαρια εκει στο Μαρανελλο; :hmmm:

Συγχαρητηρια στον Μαξ Βερσταπεν για το πρωτο του αντρικο πρωταθλημα, του 2023.

27/06/2022, ολο και νωριτερα που λες Μπαγερ μου. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#770306
g8777 έγραψε:Βαμμένη.

Ναητζελ Μανσελ. Ένα από τα καλύτερα επιχειρήματα όσων υποστηρίζουν ότι η αγγλική μηντιοκρατια ( αποικιοκρατία) έχει παίξει βασικό ρόλο στο λεγκασι πολλών από τους οδηγούς που πέρασαν.

Ναητζελ Μανσελ, Νταλει Τόμπσον , Γκάρι Λίνεκερ,και ξυστα με γκασμα. :shifty:




Ναητζελ :inlove:

Αρρενωπος. Ευθυτενης. Καμαρι του Στεμματος. Λεοντας. :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#770601

:help:

Και κάτι που πέρασε στα ψιλά, ρισπεκτ στον Ράσσελ για την κίνηση του να βγεί από το μονοθέσιο τρέχοντας και να πάει να τσεκαρει τον Ζου αμέσως μετά την ανατροπή.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#770607 Αναφέρομαι για το φόρουμ Νώντα παιδί μου . Και να το δεις ευρύτερα όμως, πάλι δυσανάλογα μικρή έκταση πήρε ( Μεγάλε Ματτια Μπινοττο)
Άβαταρ μέλους
By g8777
#770725 Perez is perfect team mate for Verstappen because he “doesn’t try to fight” – Marko

Κόρτο. Μέχρι και ο αυγολοματης ;

Μα ημαρτον Χριστέ μου. :dizzy:

Να το ξαναπούμε λοιπόν για τις Ταύρους.

Ο ΜΑ ΤΣΟΥ ΛΑ

.&-
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#770729 He doesn't try to fight .... MAX .
Έχει το γνώθι σαυτόν . Γνωρίζει την ποιότητα του Max και είναι ευχαριστημένος που έχει ανταγωνιστικό μονοθέσιο για να κλέβει βαθμούς και πόντιουμς από τους υπόλοιπους.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#771329
g8777 έγραψε:

:help:

Και κάτι που πέρασε στα ψιλά, ρισπεκτ στον Ράσσελ για την κίνηση του να βγεί από το μονοθέσιο τρέχοντας και να πάει να τσεκαρει τον Ζου αμέσως μετά την ανατροπή.

λες και ειχε πουθενα αλλου να παει :lol: