Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

2
20%
0
N/A
2
20%
0
N/A
4
40%
0
N/A
1
10%
0
N/A
1
10%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#770549 Θα σαρώσει ο Μαξ :s_yes
Άβαταρ μέλους
By g8777
#770552 Μεγαλε Κορτο Μαλτεζε.

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:


Ας κλειδωσει καποιος Μποuσσο και Ντιπλοματ στο υπογειο του Geralt να κυνηγανε ποντικια. :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#770560 Τσεκο; Γιατί όχι;
Δεύτερος είναι στην βαθμολογία, ίδιο μονοθέσιο , απόσταση βολής από τον πρώτο. Γιατί να μην έχουμε ελεύθερες λαβές μεταξύ τους; We love racing .
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#770563 Κι εγω προβλεπω ανετη νικη του Φερσταππεν... :s_wink







Απο ποτε ειπαμε θα μετρανε σωστα τα σασι, αν τηρουν τον βαθμο ακαμψιας που προβλεπεται; :shifty:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#770570
Y.V έγραψε:Κι εγω προβλεπω ανετη νικη του Φερσταππεν... :s_wink







Απο ποτε ειπαμε θα μετρανε σωστα τα σασι, αν τηρουν τον βαθμο ακαμψιας που προβλεπεται; :shifty:


Από το γαλλικό γκραν Πρι και μετά. Better safe than stokoi.
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#771090
g8777 έγραψε:
Y.V έγραψε:Κι εγω προβλεπω ανετη νικη του Φερσταππεν... :s_wink







Απο ποτε ειπαμε θα μετρανε σωστα τα σασι, αν τηρουν τον βαθμο ακαμψιας που προβλεπεται; :shifty:


Από το γαλλικό γκραν Πρι και μετά. Better safe than stokoi.
Είπατε κάτι;

Από το Βέλγιο πλέον

Δεν το κάνανε καλύτερα από το 2023, που να τρέχει τώρα ο Νιούι να ξανασχεδιάζει πατώματα μεσούσης της περιόδου
Άβαταρ μέλους
By uncle_nontas
#771093
BARHonda έγραψε:
g8777 έγραψε:
Y.V έγραψε:Κι εγω προβλεπω ανετη νικη του Φερσταππεν... :s_wink







Απο ποτε ειπαμε θα μετρανε σωστα τα σασι, αν τηρουν τον βαθμο ακαμψιας που προβλεπεται; :shifty:


Από το γαλλικό γκραν Πρι και μετά. Better safe than stokoi.
Είπατε κάτι;

Από το Βέλγιο πλέον

Δεν το κάνανε καλύτερα από το 2023, που να τρέχει τώρα ο Νιούι να ξανασχεδιάζει πατώματα μεσούσης της περιόδου
Καλά, κάτσε να δούμε ποιο πάτωμα είναι πιο ευλύγιστο τελικά και ποιον θα εξυπηρετήσει ή όχι αυτή η απόφαση, γιατί πολλά (πιθανότατα αβάσιμα βέβαια) γράφονται δεξιά κ αριστερά τελευταία.

Για να μην παρεξηγηθω, πιο κοντά προς την άποψη σου είμαι.

Κάτι ακόμη: το σημαντικό νέο της ημέρας δεν είναι η απόφαση για τα πατώματα, αλλά η επέκταση του budget cup.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#771094 Verstappen: Mercedes floor is the most flexible in F1
Speaking at the Red Bull Ring about Mercedes' support of the flexi-floor changes, Verstappen said: "Well, what I don't quite understand, is that they're complaining about the flexible floors while theirs is the most flexible."
:s_laughat :s_laughat

https://www.motorsport.com/f1/news/vers ... /10334611/