Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#764515 σε καρτοκινητο wind υπαρχουν λυσεις για να εχεις αρκετα ντατα και λιγοτερο για χρονο ομιλιας ,για 2-3 μερες ταξιδι απο Γερμανια σε Ελλαδα?
Το δικο μου ειναι εταιρικο και δεν θελω να ασχοληθω.
Άβαταρ μέλους
By Serf
#764521 Στο εταιρικό δεν ισχύει η δυνατότητα χρήσης δεδομένων/ κλήσεων με χρέωση Ελλάδας;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#764524
Serf έγραψε:Στο εταιρικό δεν ισχύει η δυνατότητα χρήσης δεδομένων/ κλήσεων με χρέωση Ελλάδας;


δεν θελω ρε συ Serf να ''μπλεξω'' εταιρικα κλπ Δεν χρειαζεται να ξερουν γιατι βγαζουν λαθος μυνηματα :s_wink
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#764627
dimviii έγραψε:δεν θελω ρε συ Serf να ''μπλεξω'' εταιρικα κλπ Δεν χρειαζεται να ξερουν γιατι βγαζουν λαθος μυνηματα :s_wink


Στη χειρότερη περίπτωση αγοράζεις από το αεροδρόμιο εκεί (συχνά υπάρχουν ειδικοί αυτόματοι πωλητές) μια γερμανική sim με €10-15, οπότε μη χολοσκάς.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#764632 Υπόψιν, το roaming δεν είναι δωρεάν σε Β. Μακεδονία, Σερβία, ό,τι κάρτα και να έχεις. Οπότε λάβε το υπόψη σου για το πρόγραμμα GPS, κοινώς το Google Maps θα έχει θέμα.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#764642
Anonymous Founder έγραψε:Υπόψιν, το roaming δεν είναι δωρεάν σε Β. Μακεδονία, Σερβία, ό,τι κάρτα και να έχεις. Οπότε λάβε το υπόψη σου για το πρόγραμμα GPS, κοινώς το Google Maps θα έχει θέμα.
Ας κατεβάσει τους χάρτες
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#768324 Όχι δεν είναι γνωστοί μου ....
Εκτός από το να μην απαντάω κ να τους βάλω σε λίστα για γείωση να κάνω κάτι άλλο? Κάτι που να προσέξω?Εικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#768336 Δεν υπάρχει κάτι άλλο, δυστυχώς. Πολλοί από αυτούς τους αριθμούς δεν είναι καν πραγματικοί, αν προσπαθήσεις να καλέσεις, σου λέει πως δεν υπάρχει!
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#773361 Μου έβγαλε μια προσφορά για το κινητό η cot για unlimited στα 34. Τώρα δίνω 25 για 1.5. Σπάνια βέβαια καταναλώνω παραπάνω, μόνο σε εκδρομές και διακοπές.
Αντικειμενικά για συμβόλαιο είναι καλή προσφορά; Αποφάσισα ότι δεν θέλω να αλλάξω εταιρεία κυρίως λόγω σήματος
Άβαταρ μέλους
By skous
#773365 Το εντελως unlimited? Αν ναι ειναι πολυ καλη τιμή, αν βεβαια δεν κανεις χρηση τοτε απαντας και μονος σου στην ερωτηση :)


< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#773528 Μια χαρά. Την τσέπη σου εσύ την ξέρεις, αλλά προσωπική εμπειρία λέει πως αν τα έχεις τα unlimited όλο και κάπου θα βρεις να τα χρησιμοποιήσεις... :lol:

Πχ δεν έχει καλό σήμα το wifi σε ένα δωμάτιο, αλλά πιάνει η κινητή; Απλά κλείνεις το wifi.

Σημειώνω πως στο σπίτι μου πιάνω ταχύτητες 600+ σε download με 5G (ναι, στην ηρωική Δράμα :lol: :lol: ΜΙΑ κεραία 5G όλη η πόλη και έτυχε να μένω πολύ κοντά) και το εταιρικό δεν έχει καν συνδεθεί στο wifi, ενώ όταν χρειάζεται να δουλέψω με το laptop το συνδέω με hotspot...