Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#747610 Ναι, και σαν να φαίνονται κίτρινες κάτω από το φούμο...


Πολύ sus η φάση.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#747611 Μερακλιδικο ταξί απ' το νομό Λακωνίας.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#747614 https://m.facebook.com/pg/Taxi-kalapoth ... 210/posts/

Επιτρέπεται να κυκλοφορεί με βγαλμένο καπέλο; Είχα την εντύπωση πως όχι.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#747634
drdino έγραψε:https://m.facebook.com/pg/Taxi-kalapotharakos-195370640819210/posts/

Επιτρέπεται να κυκλοφορεί με βγαλμένο καπέλο; Είχα την εντύπωση πως όχι.
Πιθανον μπορείς όταν δεν θες να εξυπηρετησεις. Πολλούς έχω δει τον Αύγουστο να κυκλοφορούν έτσι.

Μπορεί να θελε να ναι και τέρμα νόμιμος αφού έπαιζε εκτός έδρας.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#747641
drdino έγραψε:https://m.facebook.com/pg/Taxi-kalapotharakos-195370640819210/posts/

Επιτρέπεται να κυκλοφορεί με βγαλμένο καπέλο; Είχα την εντύπωση πως όχι.


Όταν κάνεις υπεραστικά δρομολόγια στη ζούλα επιβάλλεται.
Άβαταρ μέλους
By postruck
#747656
Giuseppe Busso έγραψε:
drdino έγραψε:ΤΑΖ;;;;;


Έλα ντε. Μου έκανε εντύπωση. Πινακίδες ταξί είναι;
Πάντως φαινόταν γνησίοτατη. Φρένα, εξατμίσεις, μάσκα, πλαϊνά μαρσπιέ κλπ.

busso,που να δεις μια ίδια Ε σε sw, τέρμα χαμηλωμένη με φυμέ,να στρίβει στην Επιδαύρου λες και είναι στο Ring :superman:
Απο το καλοκαίρι κυκλοφορούν πολλές τέτοιες Ε στην πελοπόννησο,sedan και sw.Aρκετές είναι tolias edition :iconcool:
Xωρίς το καπέλο μπορούν να κυκλοφορούν,μόνο όμως με την οικογένειά τους μέσα...
Άβαταρ μέλους
By edmond
#747670
postruck έγραψε:Xωρίς το καπέλο μπορούν να κυκλοφορούν,μόνο όμως με την οικογένειά τους μέσα...


Η με άλλους 4 νοματαίους από ένα 50ρικο ο καθένας, με παράδοση και παραλαβή στην πόρτα τους :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By postruck
#747674 Ναι,αλλα αν γίνει έλενχος ή καρφωτή καταγγελία.....εσύ θα το ρίσκαρες??
Άβαταρ μέλους
By edmond
#747677 Πάμπολλοι συντοπίτες Μεσσήνιοι, όπως και κάθε λογής Πελοποννήσιοι αγοραίοι, λειτουργούν 80-20 έτσι. Ειδικά καλοκαίρι μέχρι και 2 φορές την ημέρα. Ποτέ μου δεν έχω ακούσει για έλεγχο ή καρφωτή και δεν είναι ότι δεν ξέρουν.
Άβαταρ μέλους
By postruck
#747694 Ακόμα και οταν περνούν τα διόδια της Ελευσίνας ή οταν πηγαίνουν αεροδρόμιο??
Το ποιό σύνηθες που έκαναν παλιότερα ήταν να μην δουλεύουν το ταξίμετρο,αλλα δεν έβγαζαν το καπέλο. Τώρα όμως το να κάνουν δρομολόγιο στην Αθήνα, χωρίς καπέλο ή χωρίς ταξίμετρο,αλλά με επιβάτες μέσα,έχει μεγάλο ρίσκο πλέον....Εκτός και αν έχουν κανα τενεκέ με λάδι και το thermobox με ψητή γουρνοπούλα στο πορτμπαγκαζ για....κέρασμα :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#748067 Προσωπικά, αν ποτέ μου δινόταν η ευκαιρία να αποκτήσω Ferrari(ποτέ δηλαδή :lol: ), αυτή θα ήταν μια μπροστομήχανη V12.
Λήκσις... :protest: :protest:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#748126
edmond έγραψε:Προσωπικά, αν ποτέ μου δινόταν η ευκαιρία να αποκτήσω Ferrari(ποτέ δηλαδή :lol: ), αυτή θα ήταν μια μπροστομήχανη V12.
Λήκσις... :protest: :protest:


Σπαστικός mode on: Κεντρομήχανες είναι κι αυτές, απλά το μοτέρ είναι μπροστά από την καμπίνα. :lol: