Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

3
43%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
14%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
2
29%
0
N/A
1
14%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#740203 Χάρτινος πρωταθλητής. Ο πρωταθλητής - ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ. Θα τα παίρνει με απευθείας ανάθεση. Ντράπηκε και η ντροπή.
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#740206 Λοιπον ειναι σκανδαλο, ειδαν και απο την Παρασκευη την φαση με ατυχημα και με τον τοιχο εκει. Αρα ηξεραν απο την αρχη ποσο θα παρει. Ή βγαζεις μονο sc ή απ’ την αρχη κοκκινη σημαια. Οχι 4 γυρους sc και μετα red flag!
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#740207
Gtakis έγραψε:Μια χαρά μου φαίνεται ο τοίχος λέει ο Χάμιλτον.....ε ρε τι άλλο θα ακούσουμε....όταν λειτουργούσαν σε άλλους αγώνες αυτές οι καταστάσεις υπέρ του όλα ήταν καλά....τώρα όμως όχι.....

.


Ναι ναι στο Σπα. Oh wait.... :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By ripper
#740210 Θεωρώ υπερβολική την κόκκινη σημαία. Αν θέλει χρόνο για να φτιαχτεί όπως προστάζουν οι κανονισμοί ασφαλείας, τότε βγάζεις κόκκινη απευθείας.
Λοταρία έγινε ο αγώνας (μάλλον ήταν από την αρχή).
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#740211 Και μια rolling start τώρα να μην έχουμε τίποτα εκπλήξεις
Άβαταρ μέλους
By edmond
#740214 Αυτά παθαίνεις όταν πηγαίνεις με το κράνος σου βαμένο στα χρώματα των loatki.
Μέσα στην Σ. Αραβία :lol: :lol:

Δεν ξέρω τι λέτε, ΤΩΡΑ όμως θα δούμε αγώνα.
Μέχρι πρίν, ο μαξ πήγαινε πορεία απλά κρατώντας επαφή με τον μπότα για να πιέσει όταν χρειαστεί.

Πολύς ιδρώτας μλκ μου!! :ninja:
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#740216 Φυσικά και ήξεραν για την μπαριέρα. Είναι σκάνδαλο η κίτρινη, κόκκινη εξ αρχής...το έγραψα από χθες. Σαν να ήταν φτιαγμένο να γίνει έτσι...
Θα σκυλιάσει όμως ο Χαμ. Έχει ακόμη...
Προτιμώ να τους δω να παλεύουν στον τελευταίο αγώνα για την κούπα

don't panic