Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#739861 https://www.in.gr/2021/12/03/greece/gly ... -kokainis/

Γλυφάδα – Αποφυλακίστηκε το μοντέλο που είχε συλληφθεί για την υπόθεση με τα 35 «ξιφάκια» κοκαΐνης


Απαράδεκτο ορθογραφικό λάθος για το εν λόγω site.
Τσίφτη.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#739873 Ξιφάκι είναι η κόρη μου.

Έχω το κοπυ ράητ.

Τέλο.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#739876
Giuseppe Busso έγραψε:Αυτόκλητος Ζαραλίκος του φόρουμ


Τις μηνύσεις με ρεγουλα.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#748008 Τρελή περιουσία ο Τράγκας . :lipsealed: ταϊζει καλά το σύστημα . Δημοσιεύσεις-ρεπορταζ για την ακρίβεια γιοκ αναλογικά με την έκταση του προβλήματος.
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#748009
mousatos έγραψε:Τρελή περιουσία ο Φράγκας . :lipsealed: ταϊζει καλά το σύστημα . Δημοσιεύσεις-ρεπορταζ για την ακρίβεια γιοκ αναλογικά με την έκταση του προβλήματος.


φιξντ :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#748015 Από την αγνή και τίμια δουλειά του ως δημοσιογράφος.

Είδατε πόσο καλά ανταμοίβεται στον καπιταλισμό κάποιος που είναι καλός στην εργασία του;; :shifty:


Εσείς να τα βλέπετε αυτά, άθεα κομμούνια :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#748104 Λένε οτι δρούσε εκβιαστικά. Βάλε-πλήρωσε διαφημήσεις στην εφημερίδα μου αλλιώς θα βγάλω τα άπλυτά σου στη φόρα. Πρέπει βέβαια να εχεις από πίσω πλάτες για να το κάνεις αυτό. σπείρα.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#748160 Και ο άλλος εκδότης το έκανε αυτό, ακόμα και την εποχη της 17Νοεμβρη, έλεγε ότι θα τους βγάλει από τη λίστα τους!!!! Ευτυχώς μας άφησε χρόνους.
Μιχαλόπουλος της ΕΛΕΥΘΕΡΗΣ ΩΡΑΣ...
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#748521 Μεσάνυχτα να διαβάζεις και να ποστάρεις τσονι χωστον για δημοσιογραφία, τί μπορει να πάει στραβά στο κεφάλι ενός ανθρωπου :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#748561 Επειδη βλεπω οτι ασχολεισαι μαζι μου σε αντιθεση με μενα, αρχικα να σου πω οτι το μεσημερι εκανα ριπορτ το ποστ σου για flame, off topic κλπ.
Σε αντιθεση με τα αντανακλαστικα Verstappen (στο μπαν του Μονστερ) εδω δεν εγινε τιποτα.

Οταν λοιπον εχει καποιος μια γεματη μερα με δουλεια παιδια σκυλια κλπ, ειναι λογικο να κατσει πιο αργα στο πισι να χαζεψει...
Δεν ηξερα οτι πρεπει να ποσταρουμε συγκεκριμενες ωρες πραγματακια (που δεν σου αρεσουν) αλλα τι να κανουμε...
(Για το περιεχομενο του ποστ βεβαια κουβεντα)
:s_empathy
:s_bye
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#748562 Ολοι γνωρίζουμε ποσο busy εισαι βρε max, και εκτιμούμε το χρόνο που ξεκλέβεις στην πολυτάραχη ζωή σου γι αυτή την πρέζα ενημέρωσης που μας δίνεις :iconcool:

Να, θα σου δώσω κι εγώ λίγη απ την άλλη πρέζα

Εικόνα

Εικόνα

Δημοσιογράφων, όχι Ταλιμπάν του τουιτερ :s_empathy