Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#732703 Ε χωράνε... Μέχρι να τον πάρει χαμπάρι η γριούλα μου Φωκίωνα, και μετά αρχίζει το γάβγισμα. Ένα τρελοκομείο είναι. Η σκύλα δεν θέλει κανένα άλλο ζώο*, τα 2 μικρά σκυλάκια χωροπηδάνε σαν χαζά και ο γάτος προσπαθεί να γλιτώσει από όλα αυτά. Η φάρμα των ζώων... :vava:

*Πήγε να την πλησιάσει τις προάλλες ένα από τα σκυλάκια και ακόμα τρέχει από τον φόβο του. Έβγαλε ένα γάβγισμα το γέρικο σκυλί που φόβισε τους πάντες. Ευτυχώς δεν έχει δυνάμεις να σηκωθεί να κυνηγήσει, γιατί θα το σκότωνε το μικρό...
Τελευταία επεξεργασία από REALZEUS και 24 Οκτ 2021, 08:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By fokion
#732704 Οι συμπεριφορές αλλαζουν με την ηλικιά ( οπως και σε εμας αλλοστε :) :) :) )
κι η δικη μου γιαγιά - πλεον - αριαφορει για τις γατες ( κατα 80% - εκτος οταν θελει να ξεμουδιασει οχι να τις πειραξει )
εχει φτασει να κανει την αναγκη της το 1 μετρο απο γατα και απλώς να κοιτιουνται :) :)
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#732705 Η δικιά μου μάλλον είναι αγύριστο κεφάλι. Τις προάλλες τον άρπαξε τον γατούλη από το πόδι, αλλά κατάφερε να της φύγει. Άχτι τον έχει, δεν θα τον λυπηθεί αν τον πετύχει.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#732896
Giuseppe Busso έγραψε:Χάμιλτον λένε τον γάτο; ψάχνει τον ποντικοΜαξάκο;


Εγω δεν επιτρεπεται να σχολιαζω για Φ1 σε αλλα τοπικα. Ρωτα το φιλο σου το Τζι να σου πει λεπτομερειες :shifty:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#736880 Πραγματικα ασυλληπτο :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

Κτηνωδία στην Αλεξανδρούπολη: Άνδρας βίαζε επανειλημμένα κουτάβι 4,5 μηνών

https://www.gazzetta.gr/plus/2061681/kt ... i-45-minon
Άβαταρ μέλους
By g8777
#736888
Scotch έγραψε:Εικόνα



Ξυπνα-ξυπνα , ηρθε το Τεσλα, οχι πια καρκινος, ολα τσαμπα, οχι πια δακρυα.


:inlove: