Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By mirage
#727439 Βελιγράδι ειχα μείνει στο Holiday Inn Express. Απόλυτα ευχαριστημένος, ειναι και αρκετα καινούργιο, σε κεντρικό σημείο σχετικά και με υπόγειο πάρκινγκ.
Το καράβι εχει το πλεονέκτημα του περάσματος απο πιο προβλέψιμες χωρες στο θεμα μετρα Covid imho.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#727455 Εγώ είχα μείνει στο Miss Depolo στο Βελιγράδι μέσα με κλειστό πάρκινγκ. Τζάμπα πράμα με πρωινό.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#727530
KiloMeater έγραψε:Να μην ανοίξουν τα data στο δρόμο Σερβία

Μπορούν να πάρουν κάρτα σερβικής καρτοκινητης σε βενζινάδικο
5€ τα 5gb αν θυμάμαι καλα
You sent
Έξοδα ειναι
18.50€ η Σερβία
16€ η Ουγγαρία
7€ Βόρεια Μακεδονία
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#727556 Too complicated για τον πατερα, το πιο εύκολο ειναι να κλείσουν τα data…

Θυμήστε μου λιγο τι ακριβως παιζει με χειμερινά σε Ιταλία, Ελβετία Αυστρία :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#727560 Ελβετία υπάρχει σύσταση για τα σωστα ελαστικά αναλογα με την περίοδο. Δεν ειναι υποχρεωτικά. Ιταλία απο φίλους βορειοιταλους είναι λίγο yolo η φαση αλλα θα ρωτήσω περισσότερες πληροφορίες. Αυστρία δεν ξέρω.
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#765925 Οκ, κατάλαβα λάθος, βάλανε πλαφόν χαμηλό για οχήματα με Ούγγρικες πινακίδες, οι υπόλοιποι πλεμπαίοι θα πληρώσουμε άλλη τιμή
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#765927
BARHonda έγραψε:https://hungarytoday.hu/closed-gas-petrol-stations-fuel-prices-capped-price-cap-hungary-supply-problems/

Ω να γμς, έχει γούστο

dimviii, περνάς από Ουγγαρία είπαμε?


ετσι ελεγα να κανω το δρομολογιο του Θωμα. :lol:
Οποτε πρεπει να γεμισουμε Αυστρια για σιγουρΓια. :inlove: 2,1 ευρω μαζουταρα :metalo:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#765928 ντωμεταξυ τριμπουρδελοι και αυτοι οι Γερμανοι.Δεν απαντανε σε μειλ,δεν στελνουν το κτεο που πληρωσα εγω,δεν πολυσηκωνουν τηλεφωνα κλπ.
Το ιδιο πραγμα το ζητας 5-6 φορες για να γινει.Γινεται οταν αρχιζεις τις πλαγιες απειλες.
Κλεισε ραντεβου με το υπουργειο που θα παμε να βγαλουμε τις εξπορτ πινακιδες,της λεω.
Τα χρηματα κατατεθημενα και για το νεο κτεο εδω και μια εβδομαδα.Δεν το παιρνανε κτεο καθυστερουν.
Μην το αργεις της λεω,πρεπει να οργανωσω την απουσια μου απο τη δουλεια,και πρεπει να κλεισω αεροπορικα.
Μπουτσα της ολα.
Το τιμολογιο το εχω ζητησει 5 φορες,ακομα δεν το εχω δει.
Τα αεροπορικα ειχαν 60 κατι ευρω το ατομο,πηγαν 141 με την αδικαιολογητη καθυστερηση.. :inlove:
Οι ρυθμοι που δουλευουν ειναι Μεξικανικοι και βαλε.Πρεπει να ξυνουν παπαρι ολη τη μερα.
Τρια αυτοκινητα μεχρι τωρα,ολοι το ιδιο.
Δεν θα επαιρνα Γερμανο ουτε για να καθαριζει σκαλες.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#766102
dimviii έγραψε:ντωμεταξυ τριμπουρδελοι και αυτοι οι Γερμανοι.Δεν απαντανε σε μειλ,δεν στελνουν το κτεο που πληρωσα εγω,δεν πολυσηκωνουν τηλεφωνα κλπ.
Το ιδιο πραγμα το ζητας 5-6 φορες για να γινει.Γινεται οταν αρχιζεις τις πλαγιες απειλες.
Κλεισε ραντεβου με το υπουργειο που θα παμε να βγαλουμε τις εξπορτ πινακιδες,της λεω.
Τα χρηματα κατατεθημενα και για το νεο κτεο εδω και μια εβδομαδα.Δεν το παιρνανε κτεο καθυστερουν.
Μην το αργεις της λεω,πρεπει να οργανωσω την απουσια μου απο τη δουλεια,και πρεπει να κλεισω αεροπορικα.
Μπουτσα της ολα.
Το τιμολογιο το εχω ζητησει 5 φορες,ακομα δεν το εχω δει.
Τα αεροπορικα ειχαν 60 κατι ευρω το ατομο,πηγαν 141 με την αδικαιολογητη καθυστερηση.. :inlove:
Οι ρυθμοι που δουλευουν ειναι Μεξικανικοι και βαλε.Πρεπει να ξυνουν παπαρι ολη τη μερα.
Τρια αυτοκινητα μεχρι τωρα,ολοι το ιδιο.
Δεν θα επαιρνα Γερμανο ουτε για να καθαριζει σκαλες.

Ολη η Ευρώπη είναι χαλαρή γενικά. Μην το ψάχνεις.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#766105
Thomas_C200K έγραψε:Ολη η Ευρώπη είναι χαλαρή γενικά. Μην το ψάχνεις.


Θωμα με τις μεχρι τωρα εμπειριες μου που ειχα με ξενους,οχι μονο με τα αυτοκινητα,αλλα και σε πολυεθνικες που δουλευα,αυτην την εντυπωση εχω και εγω.
Και αυτο με εκνευριζει ακομα περισσοτερο οταν ακουω για φραπεδιαρηδες Ελληνες τεμπεληδες κλπ.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#766124 Περίεργο, τους είχα για πολύ τυπικούς τους Γερμανούς, περισσότερο από τους Άγγλους. Σε κάτι project που είχαμε συνεργαστεί στο παρελθόν ήταν by the book μέχρι αηδίας
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#802469 Τελευταια κανω σκεψεις για ταξιδακι με την Corolla μου στην Ευρωπη, μαλλον στην Γερμανια περισσοτερο.

Πριν αρχισω τα ονειρα ομως το αυτοκινητο ως Ε3 εχει περιορισμους στην κινηση σε πολεις κλπ; Γιατι αν δεν μπορει αν μπει σε πολεις το θεμα περιπλεκεται
Πολεις που θα επισκευτω, Μοναχο, Στουτγαρδη, Κολωνια.

Danke :s_howdy