Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#727467
Geralt έγραψε:
mirage έγραψε:Δεν ειναι ο πρώτος, η ίδια οργάνωση ιθαγενών επέδωσε ανάλογο πρόστιμο σε σχολείο στη Σύρο. Life is good.


αυτα ειναι λογια μη αυτοχθονα ιθαγενη :rtfm:
γνωμη μου

Ισχύει :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By markvag
#727479
QsisVTS έγραψε:Η Σουηδία το μόνο που μας έδειξε είναι ότι το lockdown ήταν ηλιθιότητα



Προφανέστατα και όχι, μιας και η γειτονική Νορβηγία (με ίδιες συνθήκες κοινωνικές, περιβαλλοντικές, κτλ) με lockdown, κτλ, είχε 841 νεκρούς (με τον μισό πληθυσμό της Σουηδίας). Η Σουηδία θα έπρεπε λοιπόν να έχει το 1/7 των νεκρών που έχει τώρα για να μπορέσουμε να πούμε κάτι τέτοιο.

Επίσης, είχε μέτρα, και κάποιο διάστημα αρκετά αυστηρά, απλά στην αρχή έκαναν τους έξυπνους (και το πλήρωσαν).





Geralt έγραψε: αυτόχθονων Ελλήνων Ιθαγενών



Εντωμεταξύ είναι τόσο ΗΛΙΘΙΟΙ αυτοί οι τύποι, που το παίζουν και τόσο γ@μ@τοι Έλληνες, που δεν ξέρουν ούτε καν Ελληνικά... Αν ήξεραν, θα γνώριζαν πως οι λέξεις αυτόχθων και ιθαγενής είναι συνώνυμες. :lol: :lol: Είναι σαν να γράφει "Ιθαγενείς Έλληνες Ιθαγενείς". :lol: :lol:


Προφανώς βέβαια, δεν περιμένω παραπάνω από κάτι τέτοιους... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#727480
markvag έγραψε:
QsisVTS έγραψε:
Geralt έγραψε: αυτόχθονων Ελλήνων Ιθαγενών



Εντωμεταξύ είναι τόσο ΗΛΙΘΙΟΙ αυτοί οι τύποι, που το παίζουν και τόσο γ@μ@τοι Έλληνες, που δεν ξέρουν ούτε καν Ελληνικά... Αν ήξεραν, θα γνώριζαν πως οι λέξεις αυτόχθων και ιθαγενής είναι συνώνυμες. :lol: :lol: Είναι σαν να γράφει "Ιθαγενείς Έλληνες Ιθαγενείς". :lol: :lol:


Προφανώς βέβαια, δεν περιμένω παραπάνω από κάτι τέτοιους... :lol: :lol:



κοροιδευεις?
κατσε να δω τον τιμοκαταλογο..μμμ...εμχμ....προστιμο 23 εκ για εσενα φιλε μου
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#727485 Αν κατάλαβα καλά, έστειλε στην διευθύντρια ένα τιμολόγιο προς είσπραξη. Οκ, αν δεν το πληρώσει, τι θα γίνει μετά;

Με ποια λογική σκαρφίζονται κάτι τέτοια;
Άβαταρ μέλους
By markvag
#727487
Geralt έγραψε:
markvag έγραψε:
QsisVTS έγραψε:
Geralt έγραψε: αυτόχθονων Ελλήνων Ιθαγενών



Εντωμεταξύ είναι τόσο ΗΛΙΘΙΟΙ αυτοί οι τύποι, που το παίζουν και τόσο γ@μ@τοι Έλληνες, που δεν ξέρουν ούτε καν Ελληνικά... Αν ήξεραν, θα γνώριζαν πως οι λέξεις αυτόχθων και ιθαγενής είναι συνώνυμες. :lol: :lol: Είναι σαν να γράφει "Ιθαγενείς Έλληνες Ιθαγενείς". :lol: :lol:


Προφανώς βέβαια, δεν περιμένω παραπάνω από κάτι τέτοιους... :lol: :lol:



κοροιδευεις?
κατσε να δω τον τιμοκαταλογο..μμμ...εμχμ....προστιμο 23 εκ για εσενα φιλε μου


:s_rofl :s_rofl

Θέλω επίσημο χαρτί όμως. Να το βάλω στη συλλογή μου! :inlove: :inlove:

Όπως έχω ένα τιμολόγιο που έφερε ένας εξωτερικός συνεργάτης (τιμολόγιο τρίτου), που είχαν σκιστεί τα σημεία που αναγράφονται τα στοιχεία του εκδότη (ούτε καν η επωνυμία δεν υπήρχε) και τα τελικά ποσά :s_rofl :s_rofl :s_rofl Και είχε και κάτι πράξεις άσχετες πάνω του, μπροστά και πίσω μεριά, συν κάτι σχεδιαγράμματα... :s_rofl :s_rofl Και μου το έφερε και 2 χρόνια μετά την έκδοσή του :lol: :lol: :lol: (Τα @@ του πήρε βέβαια, το έχω όμως, ως μνημείο της παγκόσμιας λογιστικής :inlove: :lol: )


saxon_747 έγραψε:Αν κατάλαβα καλά, έστειλε στην διευθύντρια ένα τιμολόγιο προς είσπραξη. Οκ, αν δεν το πληρώσει, τι θα γίνει μετά;


Θα της στείλει και άλλο φανταστικό χαρτί η φανταστική χώρα που έχουν βγάλει από την κωλοτρυπίδα τους :lol: :lol:

saxon_747 έγραψε:Με ποια λογική σκαρφίζονται κάτι τέτοια;


Άκουσες τις δηλώσεις του; Περιμένεις λογική;; :lol: :lol:

Πριν λίγο έμαθα από "ενημερωμένο - ψαγμένο" συνάδελφο ότι λένε ψέμματα ότι έχουν γίνει 5-6εκ εμβολιασμοί. Οι πραγματικοί είναι γύρω στο 1εκ, οι υπόλοιποι εμβολιαστήκαμε με φυσιολογικό ορό. :s_shout :s_shout





















Πυρηνικά. Τώρα.
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#727493 Ψυχίατρος έπρεπε να γίνω...
Ή δικηγόρος...

ΜΛΚ ΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ...

Τρόμαξα...
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#727496 Τωμεταξυ διαβαζεις στο "σοβαρο" εντυπο :lol: :lol:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By skous
#727501 Αν έχουν χιούμορ, θα τον καλουσε η εφορια για καταβολή ΦΠΑ αρχικα :)
Άβαταρ μέλους
By g8777
#727532 Τα τελευταια δεκα χρονια βεβαια καθε στενακι και υπογειο ειχε γεμισει με γραφεια της Ελληνων Συριζελευσιc , μαλλον θα λειπατε . :s_roses
Άβαταρ μέλους
By mirage
#727539
g8777 έγραψε:Τα τελευταια δεκα χρονια βεβαια καθε στενακι και υπογειο ειχε γεμισει με γραφεια της Ελληνων Συριζελευσιc , μαλλον θα λειπατε . :s_roses
Κι εγω για τεκνα του Swrras τους έκοψα αυτούς τους καλούς ιθαγενείς.