Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#714543
George_Prix έγραψε:Στο αγωνιστικο σκελος του θεματος, μακαρι να εχουν τα @@ να κοψουν τους αγωνες στον κρασεμπορα :adminpower:

Βάζω στοίχημα οτι ο Ηλιόπουλος τρίβει τα χέρια του και θα βάλει λυτούς και δεμένους για να το καταφέρει. Από την άλλη ο κρασέμπορας έχει μπόλικα λεφτά για να βουλώσει τρύπες.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#714562
George_Prix έγραψε:Στο αγωνιστικο σκελος του θεματος, μακαρι να εχουν τα @@ να κοψουν τους αγωνες στον κρασεμπορα :adminpower:

Δεν του φτανει που παιζει μπαλα με υπερπολλαπλασιο πατσετ απ' τους αλλους, κλεβει κιολας. Σιχαμα οι Ελληνικοι αγωνες ρε γμτ. Εχω βαρεθει μια ζωη να βλεπω τους λεφταδες να μας το παιζουν χεραδες :thumbsdown:
+1
Πρακτικά κερδίζει αυτός που έχει πιο πολλά λεφτά. Βέβαια αυτό δε σημαίνει ότι δε μπορεί να είναι και χεραδες.

Η όλη υπόθεση από την άλλη βούτυρο στο ψωμί του Ηλιόπουλου.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By postruck
#714611
bill33 έγραψε:
postruck έγραψε:Τροχαία Άργους bill.... :iconcool: ήταν και χωρις πινακίδες :lipsealed:

Καλό η κακό το ότι είναι του Αργους;Δεν τους ξέρω καθόλου.Μονο με του Ναυπλίου είχα πάρε δωσε με το τρακάρισμα πριν 6 χρόνια που ήταν κύριοι.

Κακό για τον κρασέμπορα.....είναι γνωστό απο χρόνια οτι η τροχαία σε Αργος και Ναυπλιο δεν χαρίζεται και καλά κάνει,ειδικά τα βράδυα.
Επίσης καλά έκανε και η τροχαία της Ελευσίνας :s_howdy την Δευτέρα που μάζεψε σε μερικές ώρες, πάνω απο 300 διπλώματα και πινακίδες,απο τους έξυπνους στην ΛΕΑ της επιστροφής απο το τριήμερο.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#714626 Τροχαία Αυτοκινητοδρόμων πιο σωστά. Η οποία έχει και σταθερές κάμερες για την ΛΕΑ στην διάθεσή της για όσους δεν το γνωρίζουν.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#714629 μακάρι να τις χρησιμοποιούν όμως τα Σ/Κ. προσωπικά σε κανονικά ΣΚ δεν βλέπω να την παραβιάζουν, όμως σε περιπτώσεις όπως το προηγούμενο, πίστευα ότι θα την πήξουν. πιστεύω ότι εάν δεν μπαινοβγαίνουν, δεν θα ακινητοποιούνται στη μέση του πουθενά, αφού όλοι θα έχουν τη θέση τους στις τρεις λωρίδες συνεχώς.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#714637 Γενικά τον τελευταίο καιρό(κανά χρόνο) το κακό το χάλι με την ΛΕΑ δείχνει να έχει μαζευτεί. Μονάχα κάποιοι που δεν μπορούν να...συμβιβαστούν, ανάβουν τα αλάρμ και πάνε ζγα ζγα, να μην προκαλούν κιόλας ξέρωγω :lol:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#714638 Μα απο οτι ξερω ο κολοσουρτης ΔΕΝ ειναι στο προγαμμα των αγωνων.....Τι στο διαλο ηθελε εκει περα;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#714652
edmond έγραψε:Γενικά τον τελευταίο καιρό(κανά χρόνο) το κακό το χάλι με την ΛΕΑ δείχνει να έχει μαζευτεί. Μονάχα κάποιοι που δεν μπορούν να...συμβιβαστούν, ανάβουν τα αλάρμ και πάνε ζγα ζγα, να μην προκαλούν κιόλας ξέρωγω :lol:

Ξαναλέω υπήρξε μια συντονισμένη κίνηση από Τροχαία και τους υπόλοιπους για να περιοριστεί το φαινόμενο παραβίασης της ΛΕΑ. Γνώμη μου είναι πως αν η Τροχαία το συνεχίσει, είτε με επί τόπου ελέγχους, είτε με τις κάμερες, στο τέλος όλοι θα συμμαζευτούν.
Ειδικά όταν μιλάμε για παραβίαση ΛΕΑ, έτσι και μπεις στην λωρίδα, η κάμερα θα σε πιάσει, αφού... δεν έχεις πού να πας. Είναι εξαιρετικά αποτελεσματικές δηλαδή. Από εκεί και μετά, είναι θέμα της Τροχαίας, να στείλει τις κλήσεις στους παραβάτες.
Απ'όσο ξέρω, στέλνουν πάντως. Όχι κάθε ΣΚ, γιατί δεν γίνεται αυτός ο χαμός κάθε ΣΚ, αλλά σε μεγάλες εξόδους, προετοιμάζονται από πριν, και το γνωρίζω από πρώτο χέρι. Ειδικά γι'αυτό το τριήμερο είχαν προετοιμαστεί πως θα υπάρχουν πολλοί παραβάτες.
:s_bye
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#714654 Ειδα να περνανε πανω απο 10 περιπολικα και ενα Mazda 6 :inlove: , και ειδα και 4 σταματημενους να παιρνουν την κληση τους. Στον πρωτο ειδικα η συζυγος πανυγηριζε και φωναζε "επιτελους, σκιστον τον κερατα να μαθει" :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#714656
Νίκος Παππάς έγραψε:Στον πρωτο ειδικα η συζυγος πανυγηριζε και φωναζε "επιτελους, σκιστον τον κερατα να μαθει" :lol: :lol:


:metalo: πληρωνω οσο οσο για το βιντεο :lol:

Οσες φορες εχω βρεθει στην κορινθου-αθηνας με πυκνη ροη παντως, το καταφχαριστιεμαι να βγαινω 20 ποντους στη ΛΕΑ να μη μπορουν να με περασουν. Αφριζουν!
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#714659
Chris έγραψε:Οσες φορες εχω βρεθει στην κορινθου-αθηνας με πυκνη ροη παντως, το καταφχαριστιεμαι να βγαινω 20 ποντους στη ΛΕΑ να μη μπορουν να με περασουν. Αφριζουν!

Το έκανα κι εγώ, αλλά θέλεις νταλίκα για να αισθάνεσαι απόλυτα ασφαλής και να το χαίρεσαι. Άσε που υπάρχει σοβαρότατο ενδεχόμενο να πέσεις στον υπέρ-βλάκα (από τους απλούς βλάκες της ΛΕΑ) και να μπλέξεις.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#714661
Chris έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:Στον πρωτο ειδικα η συζυγος πανυγηριζε και φωναζε "επιτελους, σκιστον τον κερατα να μαθει" :lol: :lol:


:metalo: πληρωνω οσο οσο για το βιντεο :lol:

Οσες φορες εχω βρεθει στην κορινθου-αθηνας με πυκνη ροη παντως, το καταφχαριστιεμαι να βγαινω 20 ποντους στη ΛΕΑ να μη μπορουν να με περασουν. Αφριζουν!

Δεν υπαρχει βιντεο. :oops: Ο γιος που ειναι μανα σε αυτα εμεινε παγωτο :lol: . "Μαμα δεν σε αναγνωριζω" ειπε μονο :lol: :lol:

Αλλα επειδη εχει τρομαξει πολλες φορες με την μηχανη παλια που μας περνουσαν απο δεξια, τους τα εχωσε μαζεμενα :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#714667 Ααα τωρα καταλαβα ρε. Νομιζα πως ειδες τη συζυγο του τυπου να φωναζει την ωρα που τον εγραφαν!
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#714673 Τωρα καταλαβα τι παιζει ακριβως. Τελικα δεν ευθυνομαι εγω για τις κλησεις που εχω φαει και με ζαλιζει η γυναικα μου απο τοτε που την ξερω. Καποιανου η γυναικα με γρουσουζεψε και μαζεψα ενα συρταρι κλησεις :shifty:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#714676
George_Prix έγραψε:Τωρα καταλαβα τι παιζει ακριβως. Τελικα δεν ευθυνομαι εγω για τις κλησεις που εχω φαει και με ζαλιζει η γυναικα μου απο τοτε που την ξερω. Καποιανου η γυναικα με γρουσουζεψε και μαζεψα ενα συρταρι κλησεις :shifty:

Εισαι απο αυτους τους ΛΕΑτζηδες κι εσυ; Καλα να παθεις :s_tongue

Κατσε να της πω να τα χωνει στον Μαξ απο αυριο :ninja: :ninja:


:lol: :lol: