Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#708445
Giuseppe Busso έγραψε:
Εάν υπάρχει ένα βίντεο σήμερα που να απαντά στο "ΤΙ ΣΥΝΕΒΗ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΟ 2020;"

https://odysee.com/@ThouriosTV:0/amerik ... pandimia:0
Σε κάποιο σημείο στο ντοκιμαντέρ, αναφέρει κάτι που ουσιαστικά το ζήσαμε στο κέντρο της Αθήνας και σας το είχα περιγράψει. Αναφέρομαι στην οικονομική καταστροφή του κέντρου των Αθηνών, ουσιαστικά την καταστροφή μικρών και μικρομεσαίων επιχειρηματιών και με ποιον "χειρουργικό" τρόπο αυτή επετεύχθη. Γνωρίζω από πολλά χρόνια πριν για ολόκληρα οικοδομικά τετράγωνα που τότε ακουγόταν ότι είχαν περάσει στα χέρια του Κούγια. Ενδεχομένως να ήταν και μπροστινός κάποιου. Ή τώρα που ακούγεται ότι ολόκληρη η Κυψέλη έχει περάσει στα χέρια της Ντορίτσας... Καθόλου τυχαία η εκλογή του γιόκα της. Γενικώς με αφορμή το ντοκιμαντέρ, βλέπεις κάτι γ@μημένες συμπτώσεις ρε πστη μου.
Προειδοποιώ ότι υπάρχουν αιρετικές απόψεις, πολύ τσιπάκι, ψέκασμα κλπ, αλλά καλό είναι κάποιος να το δει ολόκληρο και έπειτα σχηματίζει άποψη. Εξάλλου είπαμε ότι κάποια πράγματα τα βλέπεις, και απλά τα έχεις εκεί σε μια γωνιά πίσω πίσω στο μυαλό σου.


Επειδή το ντοκιμαντέρ σε βάζει σε σκέψεις θα σου θυμίσω την περίπτωση της Πλάκας, Λαλιώτης Μελίνα κλπ μιλημένοι είχαν αγοράσει κοψοχρονιά απο τους κατοίκους που πούλαγαν για να ξεφύγουν απο την φασαρία την ηχορύπανση (δεν υπήρχαν τα κόπλαμ τότε) την μικροεγληματικότητα . Δεν χρειάζονταν ούτε λαθρομετανάστες , ούτε πανδημίες , ούτε οικονομική κρίση . Μετά απο λίγα χρόνια η τιμή του τετραγωνικού είχε πιάσει 1.000.000 δρχ το τετραγωνικό , η πιο ακριβή τιμή στην Ελλάδα απο τις ακριβότερες στην Ευρώπη , καλωδιακή τηλεόραση, υπόγεια καλώδια ΔΕΗ, επιδοτήσεις για αναπαλαιώσεις προνόμια εισόδου και στάθμευσης ΙΧ μόνο για τους κατοίκους και φυσικά ησυχία ούτε δυνατή μουσική ουτε τίποτα , δεκαετία '80 όλα αυτά .
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#708560
MONMAN έγραψε: δεκαετία '80 όλα αυτά .



Άβαταρ μέλους
By panos2171
#708836 Όσοι έχετε εμβολιαστεί σας κολλάει μαγνήτης;



< Note >
Άβαταρ μέλους
By babakos
#708851 Μπα.... ουτε μαγνητάκια, ουτε καλυψη 5G ούτε free pass στα διόδια..
Ελπίζουμε στην δευτερη δόση
Άβαταρ μέλους
By markvag
#708949
panos2171 έγραψε:Όσοι έχετε εμβολιαστεί σας κολλάει μαγνήτης;



< Note >


Εμένα πάντως τις 10 πρώτες μέρες σταμάτησε να κολλάει το WiFi στο σπίτι. :s_yes

Μετά ξανάρχισε, μάλλον πέρασε η επίδραση. Φταίει μάλλον ότι έκανα το ΑΖ, φαίνεται πως έπρεπε να κάνω κάποιο mRNA, για να τυπωθεί στο DNA μου και να έχω μονιμότερα αποτελέσματα. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#709035
KiloMeater έγραψε:Εγώ μετά το 2ο Pfizer λειτουργώ ως hotspot , κοντραρω το WiFi του σπιτιού
Είσαι με Security Patch μαϊου ?

sony
Άβαταρ μέλους
By bill33
#709281 Συνάδελφος σε Viber group έβαλε τις πιο κάτω φωτό και ρωτάγε......ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

< Note 10 >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#709286 Εχουμε ινστα ή φουμπου της συναδελφου να της τα πω ενα χερακι; Και το νο 3 μου κανει Βασιλειε .
Άβαταρ μέλους
By bill33
#709289
g8777 έγραψε:Εχουμε ινστα ή φουμπου της συναδελφου να της τα πω ενα χερακι; Και το νο 3 μου κανει Βασιλειε .

Δεν ειναι η συνάδελφος στις φωτό . :lol: :lol:
Αλήθεια εσύ με το ΑΖ μαγνητίζεις καθόλου ή είσαι τιποτα τριτοδευτερος; :vava:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#709291
g8777 έγραψε:Εχουμε ινστα ή φουμπου της συναδελφου να της τα πω ενα χερακι; Και το νο 3 μου κανει Βασιλειε .

https://thesecretrealtruth.blogspot.com ... t_833.html
:tomato: :tomato:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#709294
bill33 έγραψε:
g8777 έγραψε:Εχουμε ινστα ή φουμπου της συναδελφου να της τα πω ενα χερακι; Και το νο 3 μου κανει Βασιλειε .

Δεν ειναι η συνάδελφος στις φωτό .
Αλήθεια εσύ με το ΑΖ μαγνητίζεις καθόλου ή είσαι τιποτα τριτοδευτερος; :vava:
Ειναι ο νέος Γιούρι Γκελερ ο g
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#709295
bill33 έγραψε:Αλήθεια εσύ με το ΑΖ μαγνητίζεις καθόλου ή είσαι τιποτα τριτοδευτερος; :vava:


φορτιζει τεζλα απλα ακουμπωντας το. :rtfm: