Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By edmond
#694389 Βασικά ρώτα τον με τι μύνημα πέρασε τα σύνορ.. εεεε τα διόδια ήθελα να πω :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#694407
edmond έγραψε:Βασικά ρώτα τον με τι μύνημα πέρασε τα σύνορ.. εεεε τα διόδια ήθελα να πω :iconcool:
Μέχρι τις 17:00 δεν ελεγχει κανείς, όλοι το ξέρουν αυτό!

@diplomat καλά το πάω για βαηραλ??

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#694408
Focusman91 έγραψε:
edmond έγραψε:Βασικά ρώτα τον με τι μύνημα πέρασε τα σύνορ.. εεεε τα διόδια ήθελα να πω :iconcool:
Μέχρι τις 17:00 δεν ελεγχει κανείς, όλοι το ξέρουν αυτό!

@diplomat καλά το πάω για βαηραλ??

< Note 8 >

:hmmm: :hmmm:
Στις Αφίδνες μια χαρά ελέγχουν.
Μα και πάλι, αν-αααααν- τυχόν σε σταμάταγαν στην Ελευσίνα, τι θα τους έδειχνες;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#694412
edmond έγραψε:
Focusman91 έγραψε:
edmond έγραψε:Βασικά ρώτα τον με τι μύνημα πέρασε τα σύνορ.. εεεε τα διόδια ήθελα να πω :iconcool:
Μέχρι τις 17:00 δεν ελεγχει κανείς, όλοι το ξέρουν αυτό!

@diplomat καλά το πάω για βαηραλ??

< Note 8 >

:hmmm: :hmmm:
Στις Αφίδνες μια χαρά ελέγχουν.
Μα και πάλι, αν-αααααν- τυχόν σε σταμάταγαν στην Ελευσίνα, τι θα τους έδειχνες;


πας απο τον παλιο που δεν ελεγχουν ποτε.Η πολυ πρωι αξημερωτα που παλι δεν ελεγχουν.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#694435
Scotch έγραψε:Από τον παλιό έτσι ή έτσι;
Με τον δεύτερο τρόπο γλιτώνεις τον έλεγχο;


με τον 2ο τροπο,περνας οποια ωρα θελεις χωρις κανενα ελεγχο.Εχω περασει πανω απο 20 φορες το τελευταιο μηνα.Περνας ουσιαστικα στα 10 μετρα απο το μπλοκο που ειναι στα διοδια,αλλα δεν ασχολουνται με αυτους που πανε απο την παλια εθνικη.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#694447
edmond έγραψε:
Focusman91 έγραψε:
edmond έγραψε:Βασικά ρώτα τον με τι μύνημα πέρασε τα σύνορ.. εεεε τα διόδια ήθελα να πω :iconcool:
Μέχρι τις 17:00 δεν ελεγχει κανείς, όλοι το ξέρουν αυτό!

@diplomat καλά το πάω για βαηραλ??

< Note 8 >

:hmmm: :hmmm:
Στις Αφίδνες μια χαρά ελέγχουν.
Μα και πάλι, αν-αααααν- τυχόν σε σταμάταγαν στην Ελευσίνα, τι θα τους έδειχνες;
Χαρτί Εργάνης!!

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#694456
edmond έγραψε:
Focusman91 έγραψε:
edmond έγραψε:Βασικά ρώτα τον με τι μύνημα πέρασε τα σύνορ.. εεεε τα διόδια ήθελα να πω :iconcool:
Μέχρι τις 17:00 δεν ελεγχει κανείς, όλοι το ξέρουν αυτό!

@diplomat καλά το πάω για βαηραλ??

< Note 8 >

:hmmm: :hmmm:
Στις Αφίδνες μια χαρά ελέγχουν.
Μα και πάλι, αν-αααααν- τυχόν σε σταμάταγαν στην Ελευσίνα, τι θα τους έδειχνες;


Στην Ελευσίνα πάντως τη μάνα μου δεν τη σταμάτησαν ούτε όταν πήγε στο χωριό ούτε όταν γύρισε.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#694677 Χθες επιστροφή από Αλίαρτο προς Θεσσαλονίκη μετά τις 6.30μμ μόνο στα διόδια Λάρισας με σταμάτησαν για έλεγχο, στα υπόλοιπα δεν υπήρχαν καν. Γενικά δεν υπάρχει κάτι στάνταρ, μου χει τύχει από την άλλη να με σταματάνε σε όλα τα διόδια.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#697122 Δεύτερη εξόρμηση στην Κόρινθο με το i3.

Αυτή τη φορά δεν ήμουν ιδιαίτερα προσεκτικός με το γκάζι. Ξεκίνησα με μπαταρία στο 100% και έφτασα Κόρινθο με τη μπαταρία στο 42%, ενώ την προηγούμενη φορά έφτασα με 56,5%. Η διαφορά είναι ότι την προηγούμενη φορά πήγαινα με 110-120 ενώ τώρα 130-140.Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By Govus
#697123 Χωρίς ίχνος ειρωνείας, το αυθημερόν πήγαινε-έλα από Αθήνα σε Κόρινθο είναι εφικτό χωρίς να σου βγει η ψυχούλα :lipsealed: ;
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#697126
Govus έγραψε:Χωρίς ίχνος ειρωνείας, το αυθημερόν πήγαινε-έλα από Αθήνα σε Κόρινθο είναι εφικτό χωρίς να σου βγει η ψυχούλα :lipsealed: ;


Αναλογα στα ποσα χμ/ω βγαινει η ψυχουλα του καθενος. Προσωπικα στην Αθηνων-Κορινθου και με 140 παλι αργα το θεωρω.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#697129
Govus έγραψε:Στην αυτονομία αναφερόμουν, αλλά ΟΚ


Εγω το σκεφτηκα "να σου βγει η ψυχουλα να πηγαινεις αργα για να σε φτασει πηγαινε-ελα. Οταν παω αργα μου βγαινει η ψυχουλα εμενα γι' αυτο το πηρα ετσι :s_tongue

Συμφωνα με το σκεπτικο μου λοιπον, εφοσον με 110-120 εφαγε 42% μπαταρια για να φτασει. Κι αλλα 42% στην επιστροφη παμε στο 84% Τσιμα τσιμα πρεπει να πηγαινεις και να τσιγκουνευεσαι το γκαζι για να σε βγαλει στην επιστροφη. Αντε να πηγαινεις με 130 το πολυ. Ψυχοβγαλσιμο δηλαδη. Με 130 σ' αυτο το δρομο πας μονο αν εχουν ξεσκιστει να σου παιζουν τα φωτα οι απεναντι οτι υπαρχει μπλοκο :lol: