Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#687456 Λες και το ξερα για τα ηχεία.
Τζάμπα τυρρανιεσαι, βαλε Winamp . Καί ξεκίνα σιγά σιγά να αποταμιεύσεις μπας και κάποια στιγμή μπορέσεις να αποκτήσεις ένα αξιοπρεπές ηχείο (δες και μεταχειρισμένα, μερικές είναι πολύ καλές ευκαιρίες , link ) :s_wink

Διορθώθηκε μακρυνάρι link.[Admin]
Άβαταρ μέλους
By harpymonk
#687457 Ναι για desktop ότι πρέπει :dizzy:
Kατω παιζουν B&W PM1 με DB1.
Βεβαια εγω τωρα πια ειμαι κουφος για σας τους νεους ομως η συμβουλη μου ειναι ξεχαστε τα ηλίθια κουτια και κοιταξτε active speakers. Αλλος κοσμος....
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#687461 Γιατί; Εννοώ, επί της αρχής δεν είναι κάτι ούτε τόσο νέο, ούτε χρησιμοποιεί διαφορετική τεχνολογία. Ενεργά τα λέγαμε παλιά, ηχεία με ενισχυτή δηλαδή.
Πες λίγα λόγια.
Άβαταρ μέλους
By harpymonk
#687465 Θελει πολυ χρονο για δωσω λεπτομέρειες και εχοντας το αριστερό μπράτσο στο γυψο :( (fuc... nordinc skiing accident) βαριέμαι να γραφω.

Αυτο που μπορώ να σου πω ειναι οτι για να εχεις εφάμιλλη ποιοτητα μεταξύ ενός καλου ενεργου και ενος παθητικου πρεπει να τετραπλασιασεις τουλαχιστον την τιμη του παθητικου.

Για τη δικη μου δε χρηση (nearfiled monitor) δεν υπαρχει καν παθητικο που να μπορει να ανταγωνιστεί ...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#687484 Ευχαριστώ. Και περαστικά. Κάποια στιγμή μας γράφεις περισσότερα.

Πριν λίγο, για να γιορτάσουμε τον ήλιο (ό,τι έχει ο καθένας):
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#687491 BTW τι δισκάρα έβγαλε το Αφεντικό ...

Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#687492 Πολύ γουστάρω τύπους σαν του λόγου του που παραμένουν παραγωγικοί (και με τον σωστό τρόπο, όχι βγάζοντας βλακείες) για τόσα χρόνια. Πολύ ωραίο το παραπάνω, δεν το είχα ακούσει, θα του ρίξω μια ματιά του νέου δίσκου.
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#687493 Ρίξε μια "αυτιά" ... και να δεις ότι θα σου βγουν - τελικά - παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#687496
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#687497 Σαν τζαμάρισμα από πρόβες σε ωδείο. Τιναφτα ρεεεε! :lipsealed:
Πήγαινε στο γιατρό και πες του να σου γράψει μια συνταγή με τα κλασικά να έρθεις στα ίσα σου! Άντε!
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#687578
diplomat έγραψε:
https://youtu.be/MNuFcIRlwdc
Άκου αυτό καλυτερα....

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#688023
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#688032
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#688034