Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#686265 Εν τω μεταξύ αν δω ένα χαρακτηριστικό αμάξι μια φορά το πετυχαίνω συνέχεια μετά. Σήμερα το πρωί σε πέτυχα και εν κινήσει λίγο πριν το φανάρι στη διασταύρωση με την Ανδριανουπόλεως :lol:
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#686268
rocsta έγραψε:Από φωτογραφίες χάνει πολύ η ζαντα. Δια ζωσης ειναι κολαση.

< >


Βάλε μια προφίλ να φαίνεται όλο να το δούμε-θαυμάσουμε.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#686272
NiTse έγραψε:Εν τω μεταξύ αν δω ένα χαρακτηριστικό αμάξι μια φορά το πετυχαίνω συνέχεια μετά. Σήμερα το πρωί σε πέτυχα και εν κινήσει λίγο πριν το φανάρι στη διασταύρωση με την Ανδριανουπόλεως :lol:

Βαδίζεις στα χνάρια ποπολάρου :x :lol:

@Ove20 δεν έχω ακόμα καμία φωτογραφία της προκοπής γιατί δεν έχω πάει και πουθενά. Μοιάζει πολύ πάντως με αυτό:
Εικόνα
Αν και αυτός είναι λίγο παραπάνω κάγκουρος και το έβαψε rally blue pearl, ενώ το δικό μου είναι το μπλε σκούρο.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#686282
rocsta έγραψε:
NiTse έγραψε:Εν τω μεταξύ αν δω ένα χαρακτηριστικό αμάξι μια φορά το πετυχαίνω συνέχεια μετά. Σήμερα το πρωί σε πέτυχα και εν κινήσει λίγο πριν το φανάρι στη διασταύρωση με την Ανδριανουπόλεως :lol:

Βαδίζεις στα χνάρια ποπολάρου :x :lol:

@Ove20 δεν έχω ακόμα καμία φωτογραφία της προκοπής γιατί δεν έχω πάει και πουθενά. Μοιάζει πολύ πάντως με αυτό:
Εικόνα
Αν και αυτός είναι λίγο παραπάνω κάγκουρος και το έβαψε rally blue pearl, ενώ το δικό μου είναι το μπλε σκούρο.

Πες μου πως έχεις και αυτό τον προφυλακτήρα! :help: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#686284 Είναι από sti SG9 αυτός και εξαιρετικά δυσεύρετος. Παρ' όλ' αυτά ψάχνω, και έχω δώσει εντολή σε όποιον ανταλλακτικατζή βρει να μου πιάσει τον κώλο ελεύθερα :lol:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#686288
rocsta έγραψε:Είναι από sti SG9 αυτός και εξαιρετικά δυσεύρετος. Παρ' όλ' αυτά ψάχνω, και έχω δώσει εντολή σε όποιον ανταλλακτικατζή βρει να μου πιάσει τον κώλο ελεύθερα :lol:

Επειδή είσαι του χώρου, δεν έχεις σκεφτεί να φέρεις ένα ολόκληρο από Ιαπωνία για ανταλλακτικά; :oops: :help:
Η άλλη λύση είναι να πας σε κάνα Tolias Edition να σου φτιάξει έναν... :s_shout :lipsealed:

Γενικά, αυτή η γενιά του Forester STi είναι η απόλυτη :lipsealed: :inlove: :iconcool: :s_inlove :innocent: :lipsealed: και κρίμα που δεν έφτασε ποτέ στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#686294 Αναμένετε συνάντηση κορυφής. Πήγα για μια αναγνωριστική. Θα ξαναρίξει σαββάτο κυρίως και κυριακή πρωί δίνει ηλιοφάνεια. Έχετε να δείτε "καλό πράμα"

Άντε γιατί πήξαμε στα κομματικά και στις αναλύσεις πώς σκοτώνεται ο κόσμος σε τροχαία. :s_howdy

τ'είπες; ε; :lol:

rocsta έγραψε: δεν έχω ακόμα καμία φωτογραφία της προκοπής γιατί δεν έχω πάει και πουθενά.


Πάλι εγώ; ΠΑΛΙ; :lol:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#686522
rocsta έγραψε:Κάτι vitara ψηλωμενα μου έκαναν μαγκιές...Εικόνα

< >


:inlove: :inlove: :inlove: :metalo:

Να δούμε και κάνα off road animal, μετά το Jimny... :shifty: