Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#682424 Σαφώς αλλά όταν βλέπεις αυτοκίνητο με λογότυπα και δείχνεις χαρτί από τη δουλειά είναι διαφορετικό από το να βλέπεις ένα roadster. Αυτό δεν ξέρω, αν τους ενδιαφέρει απλά ένα χαρτί ή πρέπει να είναι συνδυασμός και αυτοκινήτου.
Άβαταρ μέλους
By ArrowsFA1
#682448 δεν υπάρχει πρόβλημα........τόσοι και τόσοι μετακινούνται με το ιδιωτικό αυτοκίνητο για λόγους εργασίας.
Άβαταρ μέλους
By melos86
#682473
panos2171 έγραψε:Σαφώς αλλά όταν βλέπεις αυτοκίνητο με λογότυπα και δείχνεις χαρτί από τη δουλειά είναι διαφορετικό από το να βλέπεις ένα roadster. Αυτό δεν ξέρω, αν τους ενδιαφέρει απλά ένα χαρτί ή πρέπει να είναι συνδυασμός και αυτοκινήτου.

Η νομοθεσια προβλεπει χαρτι απο τον εργοδοτη και ταυτοτητα!
Δεν εξεταζει αν εισαι με Kangoo η με 911 Turbo S!
Άβαταρ μέλους
By DAP
#682686 Χριστουγεννα σημερα (χρονια πολλα σε ολους μας) και ειμαστε καλεσμενοι το ζευγος απο συγγενη μας για το μεσημεριανο γιορταστικο γευμα.Συνολον ατομων στο τραπεζι πεντε.
Τι νουμερο βαζω στο ρουφιανο μετακινησης;
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#682688
DAP έγραψε:Χριστουγεννα σημερα (χρονια πολλα σε ολους μας) και ειμαστε καλεσμενοι το ζευγος απο συγγενη μας για το μεσημεριανο γιορταστικο γευμα.Συνολον ατομων στο τραπεζι πεντε.
Τι νουμερο βαζω στο ρουφιανο μετακινησης;
Το 6

Καλά Χριστούγεννα!
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#682703
DAP έγραψε:Χριστουγεννα σημερα (χρονια πολλα σε ολους μας) και ειμαστε καλεσμενοι το ζευγος απο συγγενη μας για το μεσημεριανο γιορταστικο γευμα.Συνολον ατομων στο τραπεζι πεντε.
Τι νουμερο βαζω στο ρουφιανο μετακινησης;
Χρόνια πολλά και καλά να περάσετε!
Sms με το 6 για να πάτε και ξανά νέο sms με το 6 για να γυρίσετε σπίτι σας.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#682724 Ευχαριστω πολλλυυυυυυυυ.......Καλα να περασουμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ..... :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#687434 Με κωδικό 2 πηγαίνω κανονικά στο συνεργείο που είναι 30χλμ μακριά και σε άλλο Δήμο; Δε βρήκα κάπου να το διευκρινίζουν.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#687439
panos2171 έγραψε:Με κωδικό 2 πηγαίνω κανονικά στο συνεργείο που είναι 30χλμ μακριά και σε άλλο Δήμο; Δε βρήκα κάπου να το διευκρινίζουν.


Ναι κανονικά.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#687443 Φαντάζομαι δε χρειάζεται να έχω κάτι από το συνεργείο που να βεβαιώνει ότι πάω εκεί.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#687444
panos2171 έγραψε:Φαντάζομαι δε χρειάζεται να έχω κάτι από το συνεργείο που να βεβαιώνει ότι πάω εκεί.


Όχι. Και εγώ έτσι έκανα αφού πήρα τηλέφωνο το συνεργείο μου.
Μένω Δραπετσώνα και πήγα Αργυρούπολη.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#687445 Κι εγώ από Ολ. Χωριό πήγα Ίλιον, κανένα πρόβλημα βάσει του μηχανικού μου.

Δε βλέπω λόγο να αλλάζει αυτό αν από 3 δήμους που άλλαξα εγώ αλλάξει κανείς 6 και αντί για 10km να κάνει 30.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#687478 Επειδή θέλω κι εγώ να πάω στο Ολυμπιακό χωριό, γίνεται; Δεν είναι σε κόκκινη καραντίνα ; (Δ. Αχαρνών)