Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By 224v
#676192 Σμήνη από ροζ φλαμίνγκο έβλεπα στο Πόρτο Λάγος νωρίς το πρωί να κολυμπάνε η και να ξεκινάνε γην πτήση τους, ήταν υπέροχο θέαμα. Όλα αυτά όταν δούλευα εκεί στην Εγνατία,!!! Πέρασαν και 20 χρόνια!!!? Τώρα το συνειδητοποιησα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#676208 και στη Λεσβο στον κολπο της Καλλονης εχω δει πολλες φορες,πανεμορφα πουλια.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#678058 Θελω να στειλω ενα δεμα μεσω ταχυδρομειου στον ξενιτεμενο μας στην Αγγλια.
Ποιον κωδικο να βαλω στο χαρτι/αδεια κινησεως;
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#678066
DAP έγραψε:Θελω να στειλω ενα δεμα μεσω ταχυδρομειου στον ξενιτεμενο μας στην Αγγλια.
Ποιον κωδικο να βαλω στο χαρτι/αδεια κινησεως;
Κωδικό 2

Από το Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By gianik
#680167
Chris έγραψε:Κορμορανος;




Θα ξεφυγε απ τον Βοτανικο.... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#680176 Τα τελευταια χρονια παντως παιζουν πολλοι στον Σαρωνικο. Τωρα αν εχουν τη βαση τους στον Βοτανικο, δεν ξερω, να μας πει ο τζιγγερ :lol:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#682417 Όσον αφορά τη μετακίνηση σε άλλο νομό, αν εχω το χαρτί της δουλειάς που μου το επιτρέπει αλλά είμαι με το ιδιωτικο μου αυτοκινητο θα έχω κάποιο πρόβλημα σε πιθανο ελεγχο;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#682418
panos2171 έγραψε:Όσον αφορά τη μετακίνηση σε άλλο νομό, αν εχω το χαρτί της δουλειάς που μου το επιτρέπει αλλά είμαι με το ιδιωτικο μου αυτοκινητο θα έχω κάποιο πρόβλημα σε πιθανο ελεγχο;


δεν νομιζω οτι ο αστυνομικος θα ζητησει την αδεια του αυτοκινητου να δει εαν ειναι της εταιριας.
Ασε που εσυ μπορει να εχεις συμφωνησει με την εταιρια να χρησιμοποιεις το δικο σου αυτοκινητο.