Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#677369
MIXOStsi έγραψε:μικρότερα χέρια από τα δικά μου, δε παίζει... :lol:
Δε με δυσκόλεψε το μέγεθος... :shifty:
Αυτό είναι σχετικό, έχει να κάνει με το πως το χρησιμοποιείς κλπ.
Δεν έχω δυσκολία στο να διαβάζω, γράφω αλλά αν θέλω να το κρατήσω οριζόντια αυτό που έχω 147mm με τη θήκη του είναι στο όριό μου. Και άντε πες το κρατάω πάνω κάτω που δεν βολεύει και κουράζει το χέρι μου (και είναι 155γραμμάτια +θήκη), χωράει στις τσέπες σου; Σε 2 τσέπες που σκέφτομαι το υπάρχον είναι οριακό (τσέπη στήθους σε μουφάν και κωλότσεπη σε σορτσάκι τρεξίματος). Και το σκέφτεσαι να το βάλεις σε τσεπάκι στο πουκάμισο, σίγουρα θα κρεμάει και θα περισσεύει 200+γραμμάρια τηλέφωνο; Πρέπει αναγκαστικά να το κρατάς στο χέρι ή μήπως κουβαλάς τσαντάκι;
Δεν είναι το τέλος του κόσμου αλλά προτιμώ να το αποφύγω.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#677372 Δεν είχα θέμα με κάποια τσέπη!
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#677373
MIXOStsi έγραψε:Δεν είχα θέμα με κάποια τσέπη!
Εγώ έχω... :lol:

Υπάρχει τίποτα άλλο μέχρι 250 λίρες/ευρώ μέχρι 155mm καλύτερα μέχρι 150mm που να είναι αντίστοιχων ικανοτήτων με τα όσα κοιτάω;
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#677391 παιδες εχει θεμα το tapatalk? δεν μπορω να μππω με τιποτα πουθενα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#677393 Σε μένα όλα οκ.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#677412
bujinkan έγραψε:παιδες εχει θεμα το tapatalk? δεν μπορω να μππω με τιποτα πουθενα

Ναι έχει.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#677419
sknipper έγραψε:
MIXOStsi έγραψε:Δεν είχα θέμα με κάποια τσέπη!
Εγώ έχω...

Υπάρχει τίποτα άλλο μέχρι 250 λίρες/ευρώ μέχρι 155mm καλύτερα μέχρι 150mm που να είναι αντίστοιχων ικανοτήτων με τα όσα κοιτάω;
Εχεις σκεφτεί το iPhone 12 mini?
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#677436 Έπεσε τόσο η τιμή του? :lol:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#677438 Εγω δίνω επιλογές στον παίχτη να τις βαλει στο παιχνίδι να γίνεται κουβέντα.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#677444 Δεν είναι Android άσχετα από το πόσο κάνει που υποθέτω παραπάνω. Αλλά μας ξέρω εδώ μέσα θα το φτάσετε μέχρι και tablet.... :lol:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#677460 Βάζεις κάτι ελαφρώς παραπάνω και αγοράζεις το P30 που έχει αυτά που σου λείπουν.
Είναι πιο μικρό και ελαφρύ, αδιάβροχο, έχει OLED, τηλεφακό, 3.5mm θύρα, OIS.
Δυστυχώς για υπέρυθρες πρέπει να ανέβεις μέγεθος.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#677646 Παίδες είμαι στο τσακ να τραβήξω την σκανδάλη για το Xperia 5ii ..ενδιαφέρεται κανείς από εδώ μέσα για το P30 pro μου .... Και με κάρτανημης 128 huawei και 2 3 θήκες δώρο ...

< >
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#677670
bujinkan έγραψε:Παίδες είμαι στο τσακ να τραβήξω την σκανδάλη για το Xperia 5ii ..ενδιαφέρεται κανείς από εδώ μέσα για το P30 pro μου .... Και με κάρτανημης 128 huawei και 2 3 θήκες δώρο ...

< >

Βάζεις τρελό πειρασμό, αλλά δεν.
Γράφω μόνο για να σου πω να την τραβήξεις. Καιρό το μελετούσαμε με έναν φίλο, το παρήγγειλε πριν λίγες μέρες.
Κ ι ν η τ ά ρ α.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#677671
JarnoT έγραψε:
bujinkan έγραψε:Παίδες είμαι στο τσακ να τραβήξω την σκανδάλη για το Xperia 5ii ..ενδιαφέρεται κανείς από εδώ μέσα για το P30 pro μου .... Και με κάρτανημης 128 huawei και 2 3 θήκες δώρο ...

< >

Βάζεις τρελό πειρασμό, αλλά δεν.
Γράφω μόνο για να σου πω να την τραβήξεις. Καιρό το μελετούσαμε με έναν φίλο, το παρήγγειλε πριν λίγες μέρες.
Κ ι ν η τ ά ρ α.
Για πες το έχεις περιεργαστεί ? Εντυπώσεις ??

< >