Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By 224v
#668852 Τις τσιμεντινες ράμπες εύκολα τις ξηλώνεις με ένα κρουστικό και καλέμι. Όμως όπως βλέπει κάποιος και στην άλλη πλευρά καβαλημενα είναι στα πεζοδρόμια, λιγο πιο κάτω και άλλη ράμπα... Αστυνόμευση θέλει αλλά τα ψηφουλακια....
Τους κάδους τους "βαράνε" στο σκουπιδιαρικο για να τους αδειάσουν,!!! καλά αφού σπάνια περνάνε για να τους πλύνουν

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#668857
Giuseppe Busso έγραψε:New entry στη γειτονιά της Δραπετσώνας.

Εδώ και μέρες έχω ακούσει κάτι με ήχο... πολύ μα πολύ απόκοσμο με τούρμπο. Δεν έμοιαζε ο κλασικός ατμοσφαιρικός flat6 των Porsche. Τέλος πάντων, δεν προλάβαινα να βγω στο μπαλκόνι να δω από τι είναι. Σήμερα το πρόλαβα.

Εικόνα

997 Turbo. Πρόλαβα να δω το πίσω μέρος αλλά όχι να το βγάλω φωτογραφία. Ο τύπος είναι καυλωμένος. Πάει κομμάτια στο στενό μου το οποίο είναι τέρμα του δρόμου στην άκρη του λιμανιού. Μιλάμε έχει πολύ δυνατό ήχο. Οι τουρμπίνες γρυλίζουν.

Η φωτογραφία είναι θολή γιατί επιτάχυνε εκείνη την ώρα.
Θα πρέπει να καύλωσες τρελα....
Ανετααααα.....

< >
Άβαταρ μέλους
By melos86
#668859
panos2171 έγραψε:Κάτι κάνουν

https://www.youtube.com/watch?v=xX5Phiu ... l=Roadshow

Φαντάζομαι τo VAG φυσικά θα το σου έχει στον έξτρα εξοπλισμό με ήχο από V8, V12 κλπ, στον βασικό, ήχο από vanagon. :lol:

Μηπως θα ηταν καλο να τα υποχρεωσουμε να καινε και λιγη βενζινη για να μην μεινει η αισθηση της οσφρησης παραπονεμενη?? :dizzy:

Απιστευτο να χαντακωνεις ενα απο τα μεγαλυτερα ατου των ηλεκτρικων αυτοκινητων!
Απο τους εξατμισαδες που εβαζαν μπουρια στα Punto GT θα περασουμε στους ηχοσυστηματαδες για να αυξησουν λιγο την ενταση... :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#668862 Άλλο ένα τρομερό αμάξι και carspotting.

Σεβασμός στον ιδιοκτήτη του

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By edmond
#669853 Και συνοδεία ο μηχανάκιας από πίσω.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#669878
edmond έγραψε:Και συνοδεία ο μηχανάκιας από πίσω.


Η πινακιδα του ειναι απο το ιδιο υλικο με αυτην της θεας; :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#669884 Μαζεμένο carspotting του μήνα που μας πέρασε, αν και δυστυχώς σε κακή ποιότητα λόγω ωρών που κυκλοφορώ έξω (όποιος νύχτα περπατεί κλπ :lol: ). Είναι κυρίως γερμανικών συμφερόντων, αλλά περιλαμβάνει κι έναν Νοτιοκορεάτη σε χρώμα αντιτορπιλικού και ένα... κανονικό αντιτορπιλικό, που θα μπει στο θέμα με τα οπλικά συστήματα. :lol:


BMW 640
Εικόνα

BMW M3 (E46)
Εικόνα

Audi RS6
Εικόνα

Hyundai i30N Fastback
Εικόνα

Mercedes S
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#670044 Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#670052 Στην California σκοπίμως λείπουν τα ζαντολάστιχα ή τα ξαφρίσανε; Στην πρώτη περίπτωση λίγο βλακώδης σκέψη, στη δεύτερη σωστοί επαγγελματίες, βάλανε σωστά στηρίγματα και όχι τάκους ή τσιμεντόλιθους για να γίνει επιπλέον ζημιά. :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#670055 Σκοπίμως κατά 99%, πήγαν για refurbishment.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#670057 Θα έτρεμα στην ιδέα να αφήσω πάνω σε τάκους αυτοκίνητο όταν περιμετρικά του κινούνται και άλλα αυτοκίνητα. Ένας λάθος χειρισμός του αυτοκινήτου πίσω της μπορεί να την να την ρίξει από κει που είναι.
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#670096 Εικόνα
Δεν πίστευα στα μάτια μου πως χάλασαν το σχέδιο του τόσο πολύ...
Πιο πολύ σαν εξέλιξη του Ibiza μου κάνει παρά του Leon.


< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#670098 ^χάλια όντως

Κι ένα που ήρθε και πάρκαρε δίπλα μου φεύγοντας:

Εικόνα