Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#670272 απο την Πόρτο (ακαδημίες) μας ήρθε πρώτη φορά πριν απο καμιά 14 χρόνια.

Σε αυτή τη φάση πάντως, με σπίτι στη Θέρμη, ελληνικά, παιδιά , Βάσω ,μπόλικα χρήματα για κάνα χρόνο
και μετά πόστο στον ΠΑΟΚ είναι να απορείς για τις κόνξες του.

Εντάξει, κάποτε ο Σαββίδης άνοιγε την κάνουλα και ξεχνούσε να την κλείσει αλλά τα πράγματα αλλάξανε, αυτοί όμως προλάβανε και κάνανε καβάτζα για τα εγγόνια τους.

Οπότε άμα κλείσει στον ΠΑΟΚ , σωστά πράττει. Εαν όχι, και πάλι καλώς.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#670410
JarnoT έγραψε:* Το ακυρωθέν γκολ του Τζόλη, αν ήταν στη δική μου ομάδα, θα με πείραζε να ακυρωθεί. Δεν ξέρω τι λέει ο κανονισμός, σχωράτε με.

Κλάτενμπεργκ για το γκολ του Τζόλη που ακυρώθηκε:
«Η ΚΕΔ συμφωνεί με την απόφαση ακύρωσης του γκολ αλλά αντιλαμβάνεται τον εκνευρισμό προπονητών, ποδοσφαιριστών, φιλάθλων και εκπροσώπων του Τύπου μιας και αυτού του τύπου οι περιπτώσεις παιξίματος της μπάλας με το χέρι από τον επιτιθέμενο τιμωρούνται πλέον σύμφωνα με τον κανόνα 12 των κανόνων του παιχνιδιού, καθώς όταν ο παίκτης σκοράρει άμεσα στο αντίπαλο τέρμα και η μπάλα έχει έρθει πριν σε επαφή με το χέρι τιμωρείται αυτό το χέρι ακόμη και αν αυτή η επαφή είναι τυχαία».
Τώρα έμαθα :-)
Άβαταρ μέλους
By gianik
#670458 Ο Βαγγέλης Μαρινάκης συναντήθηκε με τους αρχηγούς του Ολυμπιακού και τους ανακοίνωσε τα πριμ για το Champions League!

Λίγες ώρες πριν αρχίσει η ευρωπαϊκή περιπέτεια του Ολυμπιακού στο Champions League, ο Βαγγέλης Μαρινάκης κάλεσε τους 5 αρχηγούς της ομάδας στο γραφείο. Ο λόγος; Να συζητήσουν το θέμα των πριμ σε ότι έχει να κάνει με τους στόχους του συλλόγου στην Ευρώπη.

Οι Αβραάμ Παπαδόπουλος, Ματιέ Βαλμπουένα, Ανδρέας Μπουχαλάκης, Γιουσέφ Ελ Αραμπί και Κώστας Φορτούνης μίλησαν με τον ισχυρό άντρα του συλλόγου για το συγκεκριμένο θέμα και άκουσαν τα πριμ!

Τι τους ανακοίνωσε λοιπόν ο Βαγγέλης Μαρινάκης;

3.000.000 για πρόκριση στους 16 του Champions League
1.500.000 για πρόκριση στους 32 του Europa League
1.000.000 για κάθε νίκη που θα πετυχαίνουν στους ομίλους του Champions League
Oυσιαστικά το 1/3 που θα λαμβάνει ο σύλλογος σε κάθε νίκη στο Champions League (2.700.000 ευρώ πριμοδοτεί η UEFA τις νίκες στο Champions League) θα πηγαίνουν στους παίκτες ως πριμ!



O ΛΥ ΜΠΙ Α ΚΟΣ



O ΛΥ ΜΠΙ Α ΚΟΣ
Άβαταρ μέλους
By gianik
#670485 Η Εκιπ γραφει οτι ο Καμαρά ειναι θετικος στον ιο οποτε δεν παιζει...



Busso επιβεβαιωνεις;
Άβαταρ μέλους
By gianik
#670497
Giuseppe Busso έγραψε:
gianik έγραψε:
Busso επιβεβαιωνεις;



Το γνωρίζω 24 ώρες πριν


είχε βουήξει ο τόπος Busse μου..
(το ξέρω απ την Δευτέρα..) :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#670560
italakias έγραψε:Ευχομαι βαρια ηττα στον ολυμπιακο.

Την πήρες την ήττα;
Την πήρες..... και ήταν και βαριά.....
σαν το παραγάδι του Χασάν

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

Εικόνα