Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By sargus
#656483 Και εγώ με το 7αρι είμαι τώρα 3,5+ χρόνια και όταν το αλλάξω σκέφτομαι κάποια τέτοια λύση για να μη δώσω ένα νεφρό! Δε νομίζω όμως να το αλλάξω πριν την 5ετία. Σε android, δυστυχώς για εμένα, δε μπορώ να παω, έχω καλομάθει 10 χρόνια τώρα με το ios.
(Το 4αρι της γυναίκας μου, μετά από 6 χρόνια χρήσης το δώσαμε στα παιδιά/μωρά και συνεχίζει αλλά 2 χρόνια ακάθεκτο να τρώει ξύλο!)
Άβαταρ μέλους
By Chris
#656484 Εμενα κλεινει τετραετια. Αψογο για 3.5 χρονια, αλλα τον τελευταιο καιρο θελει δευτερη φορτιση μεσα στη μερα, υπερθερμαινεται και κρασαρουν τα apps, χανει το ιντερνετ οταν ειναι σε 3g, κλπ. Παω για backup and restore from scratch, κι αν δε δουλεψει θα παρω το SE


< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#656494
diplomat έγραψε:Εγώ μολογάω δίχως ξύλο ότι ως smooth afragator, το SE ήταν μονόδρομος σαν επιλογή στα τεσσαράμισι κατοστάρικα.

Πλακα κανεις ε; :svivhaha:

Γιατι με τα μισα επαιρνεις απειρως καλυτερο android, αλλα πες πες θα το πιστεψεις κι εσυ :s_tongue :s_tongue :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#656496 Μεγεια. Και μενα η γυναικα μου με ενα 6αρι ειναι 16gb. Δεν κανει αναβαθμισεις λογω ελλειψης χωρου.
Δε θελει αλλο.
Τι να πεις.
Εγω θελω να την σπρωξω προς Σαμσουνγ μερια.. :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#656606
Geo f1 έγραψε:Μεγεια. Και μενα η γυναικα μου με ενα 6αρι ειναι 16gb. Δεν κανει αναβαθμισεις λογω ελλειψης χωρου.
Δε θελει αλλο.
Τι να πεις.
Εγω θελω να την σπρωξω προς Σαμσουνγ μερια.. :s_tongue


Το iPhone SE 2020 ειναι βελτιωμενο iPhone 8, το οποιο ειναι βελτιωμενο iPhone 6
Πηγαινε την να το δει απο κοντα, μπας και της αρεσει, που την εχεις και κυκλοφορει ακομα με το 6αρη
Άβαταρ μέλους
By nickthetrib
#658433 οι μασκες e-shop crazy sundays προσφορα στα 11,9€ πηρα και εγώ 2 πακέτα (το ένα θα το δώσω στη μάνα μου)