Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#658087 Μόνοι τους έβγαλαν τα μάτια τους. Είχαν παράδοση στα 4x4 με διακρίσεις στο Dakar, είχαν πρωταθλήματα στο WRC, είχαν μια ευκαιρία να τα αξιοποιήσουν όλα αυτά με την άνοδο της αγοράς των SUV.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#658145
Anonymous Founder έγραψε:Μόνοι τους έβγαλαν τα μάτια τους. Είχαν παράδοση στα 4x4 με διακρίσεις στο Dakar, είχαν πρωταθλήματα στο WRC, είχαν μια ευκαιρία να τα αξιοποιήσουν όλα αυτά με την άνοδο της αγοράς των SUV.

+1
αυτο που λεω,οτι ειναι ικανοι για το καλυτερο,αλλα και το χειροτερο.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#658204 Εμένα μου φαίνεται πως είδαν ότι δε μπορούν να πιάσουν τον ανταγωνισμό καθώς σε αυτόν σοβαροί αντίπαλοι πλέον είναι hyundai, skoda, seat συν τους κλασσικούς μεγάλους.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#658208 Πότε ήταν η τελευταία φορά που περάσατε από αντιπροσωπεία Mitsu και σας κέντρισε κάποιο όχημα το ενδιαφέρον??
Μόνο το L200 πια κι αυτό απευθύνεται σε ειδικότερο κοινό...

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#658210 Δεν έχουμε κάνει κάποιο Mitsubishi υπερατού εδώ, αυτό τα λέει όλα. Είχαμε κατά καιρούς Starlet, ZX, Xedos6, Fiat Tipo και ποτέ ένα Colt ή ένα Lancer.

Μήπως αν κάνουμε μια τελευταία, απέλπιδα προσπάθεια σώσουμε την κατάσταση;
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#658229
Anonymous Founder έγραψε:Μόνοι τους έβγαλαν τα μάτια τους. Είχαν παράδοση στα 4x4 με διακρίσεις στο Dakar, είχαν πρωταθλήματα στο WRC, είχαν μια ευκαιρία να τα αξιοποιήσουν όλα αυτά με την άνοδο της αγοράς των SUV.

Γενικώς οι αγωνιστικές επιτυχίες δεν μεταφράζονται τόσο εύκολα σε πωλήσεις. Και μεταξύ της εποχής Μάκινεν και των SUVλακίων υπάρχει κάποια απόσταση.

dimik έγραψε:Κι όμως το Mitsubishi Mirage κατουραγε κάτι σταρλετακια

Το μόνο Mirage άξιο λόγου:

Εικόνα

:rtfm:
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#658235
dimik έγραψε:Κι όμως το Mitsubishi Mirage κατουραγε κάτι σταρλετακια

< >
Αποδεκτά domain για τέτοιες ατάκες:
.cy
.uk
.jp

Εδώ δεν θα παίζετε με τις ψυχές τόσων οικογενειών που είχαν ένα starlet σκυλί για τόσα χρόνια και άλλαξαν μόνο μια πίσω λάμπα. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#658236 Εγώ ξέρω πώς Golf σε εμβολισμό Mirage από πίσω με μηδενική ταχύτητα σημειώσατε 1.
2Κ ζημιά το Mirage, 12 ευρώ στραβωμένη πινακίδα το Golf και μια γρατζουνιά στον προφυλακτήρα :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#658237 Ανεξαρτήτως μάρκας έτσι γίνεται :)

Είχα πέσει πίσω απο Auris με το Golf V, 2.000€ ζημιά το VW, ούτε που στράβωσε η πινακίδα στο Toyota...
Αφού ο ιδιοκτήτης του Auris δεν κάλεσε ούτε για καταγραφή συμβάντος την ασφαλιστική!
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#658238 Εν έτη 2020 θα εξηγήσουμε κάτι που ισχύει πάνω από μια 15ετια; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#658239 Τι ισχύει; γιατι εγώ και ο Andreasdik γράφουμε 2 τελείως αντίθετες περιπτώσεις :lol:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#658241 Όταν πέσεις πίσω από άλλο αυτοκίνητο του δικού σου η μούρη μπορεί να γίνει αγνώριστη ενώ το άλλο απλά να έχει κάποιες γρατζουνιές. Γι αυτό δε λέτε; :lol: