Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

3
38%
1
13%
0
N/A
0
N/A
3
38%
0
N/A
0
N/A
1
13%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By g8777
#657945 Η "χαρά" μου Γκεακο επικεντρώνεται αποκλειστικά στους υπόλοιπους φιλάθλους :inlove: του αθλήματος και τις αντιδράσεις τους απέναντι σε όσα έχει καταφέρει ο Λούης αυτά τα χρόνια :s_cool

Οσον αφορά το καμάρι, το σίγουρο είναι ότι θα πάρει φόρα. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#657954 Grosjean Says His Aggressive Defending Was Inspired By Verstappen

"I think in both cases I moved a little bit late, but I always left a car width. So they want to clarify the fact that we cannot move that late, which I agree with, but there were no real rules beforehand and Max Verstappen used it a lot during his racing, so I thought, why can I not take advantage of that?"

https://wtf1.com/post/grosjean-says-his ... erstappen/

Αργά ή γρήγορα θα τα βρίσκαμε μπροστά μας. :lipsealed: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#657955 Πώς τολμάει αυτός ο άχρηστος να συγκριθεί με τον μέγιστο Max; Ο Max ασφαλώς και έχει δικαίωμα αφού είναι τιμόνι, ο άχρηστος βατραχοφάγος, ντροπή της Γαλλίας, από πού κι ως πού;
Άβαταρ μέλους
By timkoul
#657956
Andreasdik έγραψε:Καλύτερος απο τον Leclerc και ειδικά μακράν δεν είναι σε καμία περίπτωση.


Σ' αυτο συμφωνω κι εγω.... :lol:
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#657960
Bayern7 έγραψε:Grosjean Says His Aggressive Defending Was Inspired By Verstappen

"I think in both cases I moved a little bit late, but I always left a car width. So they want to clarify the fact that we cannot move that late, which I agree with, but there were no real rules beforehand and Max Verstappen used it a lot during his racing, so I thought, why can I not take advantage of that?"

https://wtf1.com/post/grosjean-says-his ... erstappen/

Αργά ή γρήγορα θα τα βρίσκαμε μπροστά μας. :lipsealed: :shifty:


Influencer από τα 22 Μπαγιερν μου, σκέψου να φτάσει και τα χρόνια του γέροντα Φερνάνδου :s_bye
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#658004 Εντωμεταξυ τα μερικα επικυνδυνα που εκανε ο Μαξαρος τα εκανε οταν ηταν 18-19 χρ, (Πχ εκει με τον Κιμι στο Σπα)
Ο Grojean ολοκληρος μαντραχαλος τι μιλαει...
Τελευταια του χρονια βεβαια φετος, λογικο θα μου πεις...