Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#629789 Εμείς δουλεύουμε κανονικά πάντως.....
Περιμένω να δω BC/DR πλάνο εν δράσει , αργά η γρήγορα... :-(
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#629798 προσδεθειτε...

https://www.newsit.gr/ellada/koronoios- ... o/2983274/
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#629800 https://www.newsit.gr/ellada/koronoios- ... m/2983142/
Άβαταρ μέλους
By bill33
#629805
red_monster έγραψε:Σιγά μην έχουν χαθεί οι ffp2 μάσκες. Σήμερα πήρα καμία 200αρια

:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By otso
#629810 Παω σημερα να παρω κατι βιδες , πιασε ρε βασιλη λεω και 2 μασκες για την σκονη τις πρασινες .πας καλα μου λεει , γιατι ρωταω τι εγινε ; ηρθαν τα φαρμακεια και τα σαρωσαν ολα . Τι λες ρε |λογοκρισία| και δεν κρατησες για τους πελατες σου ;Τι θα φοραμε για να περναμε σβαρνα την αραβοχιπι ; Edit [Admin]
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#629813


έπος :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By skous
#629816
otso έγραψε:Παω σημερα να παρω κατι βιδες , πιασε ρε βασιλη λεω και 2 μασκες για την σκονη τις πρασινες .πας καλα μου λεει , γιατι ρωταω τι εγινε ; ηρθαν τα φαρμακεια και τα σαρωσαν ολα . Τι λες ρε |λογοκρισία| και δεν κρατησες για τους πελατες σου ;Τι θα φοραμε για να περναμε σβαρνα την αραβοχιπι ; Edit [Admin]


true story!
Έχω παραγγείλει 2-3 εδώ και 2 εβδομάδες γιατι πρέπει να καθαρίσουμε και να βάψουμε μια δεξαμενή, και δεν υπάρχει τίποτα!!!
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#629818 Ωραία τα είπε ο Τσιόδρας...



ΕΊΝΑΙ ΜΙΑ ΗΠΙΑ ΝΟΣΟΣ!!!
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#629820
otso έγραψε:με ροζ ποιος ειναι ο ακατονομαστος;


Γιατί συμμετείχε στους παραλήπτες του υβρεολογίου ο 4λ3ξης και όχι ο coolio;

Ειλικρινής απορία. :hmmm: :lol:

kubiak έγραψε:Τι σημαίνει "περνάω σβάρνα την αραβοχιπι";


Κι εγώ αναρωτιέμαι τί σημαίνει αυτό. Κάτι σε hazmat στολή/καθήκοντα μου βγάζει το ίντερνετς.
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#629824 Η σβάρνα αν θυμάμαι καλά (χωρίς να ψάξω), είναι γεωργικό εργαλείο...

Μήπως εννοούμε ΑΡΒΧΠ;
Άβαταρ μέλους
By otso
#629831 πρωτον οταν περνας σβαρνα με το τρακτερ με δευτερα η τριτη ταχυτητα απο πισω συκωνεται πολυ σκονη ιδιως αν φυσαει σαν σημερα και δυνατος νοτιας σου την φερνει ολη πανω σου , ιδιως οταν φτασεις στην ακρη και γυρισεις , Τοτε φοραμε κλειστα γυαλια αντιανεμικα με κουκουλες και μασκες για την σκονη που ολως τυχαιως ειναι οι FFP2 γι αυτο εκανα πλακα στον μαρκο οτι στα μαγαζια με αγροτικα στην περιοχη μου αυτες οι μασκες ειναι εν αφθονια και οι καλες οι πρασινες με βαλβιδα εκπνοης κανανε 1ε.
Αραβοχιπι , ρε βυσματα δεν εχετε παει στο στρατο ;η πηγατε σαν τον αλεξη στην σαλαμινα, ετσι λεγαμε τις μασκες φουλ φεις για βιολογικο χημικο πυρηνικο πολεμο
αυτες τις χρησιμοποιουμε για ραντισμα , ε δεν ειναι και οτι πιο ευκολο να κυκλοφορας η να δουλευεις με τετοια.
Για τον διπλωματη επειδη εδω ειναι δεξιο φορουμ με αριστερους μοντς ειχε παρει το ματι μου τον εκλεκτο με το ροζ και το πεταξα να δω θα τσιμπισει και να αρχισει να σβηνει; και οντως τσιμπισε.