Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By ripper
#624245 Εγώ θα το αφήσω απλά να ανανεωθεί αυτόματα. 50€ το θεωρώ δίκαιη τιμή για να βλέπω με το laptop μου και μόνο F1 (+live timing +extras) παντού και πάντα.
Αν υπάρξει κάποια έκπτωση καλώς.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#624268
g8777 έγραψε:Μπαγιερν περνανε οι μερες και θα φαμε καμια φουτσα με το F1 TV Pro.

Θα πληρωσουμε σαν τους αλλους :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:

Εγώ έχω ακυρώσει την αυτόματη ανανέωση και περιμένω την κατάλληλη στιγμή να χτυπήσω σαν κόμπρα. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#624337 Η καινούρια που δοκίμασα να κάνω από νέο ακάουντ χωρίς έκπτωση είναι στα 50€, όπως και πέρσι. Ισχύουν οι περσινοί κωδικοί;


< >
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#626423 https://www.formula1.com/en/latest/arti ... svcnw.html

2020 pre-season testing kicks off on February 19 – and after a long, F1-less winter for fans, the sport is coming back with a bang, with all six days of testing set to be broadcast live on F1 TV Pro for the very first time, alongside a full live timing experience.

Subscribers to F1 TV Pro*, as well as Sky F1 UK and Sky F1 Italia viewers, will be able to tune into live coverage of the tests at the Circuit de Barcelona-Catalunya from 0900 to 1300 CET and then again from 1400 to 1800 each day – that’s February 19-21 and February 26-28 – as the teams descend on the Spanish track to get their first look at the pecking order for the 2020 season.

F1 TV Pro will also host a daily Tech Talk show – analysing the latest innovations the teams are trialling for 2020 – as well as full coverage of the new lunchtime press conferences, due to be held daily across testing. Sky F1 UK’s round-up show will also be available on F1 TV Pro.

Improving the viewing experience even more, meanwhile, with 2020 marking the first year that pre-season testing will be an official F1 event, the teams have all unanimously agreed not to use vanity screens during testing – a move that coincides perfectly with F1’s extended coverage!

Improved live timing
As if that wasn’t enough, all F1 TV subscribers will have access to a much richer Live Timing page on the official F1 app this year, with fans able to follow all of the drivers’ lap-by-lap performance live using the fantastic lap segment feature, while also comparing drivers’ lap times against one another

Live text commentary, in-session clips and full live timing will also be available right here on Formula1.com.
Άβαταρ μέλους
By TheBull
#628142
ripper έγραψε:Εγώ θα το αφήσω απλά να ανανεωθεί αυτόματα. 50€ το θεωρώ δίκαιη τιμή για να βλέπω με το laptop μου και μόνο F1 (+live timing +extras) παντού και πάντα.
Αν υπάρξει κάποια έκπτωση καλώς.


Ακριβώς! Δεν είμαι μόνιμα Ελλάδα και όποτε έρχομαι (από Βρετανία) το F1 TV είναι ότι πιο κοντά στο βρετανικό Sky. Φυσικά έχω δοκιμάσει ΕΡΤ αλλά αγαπώ αρκετά τον εαυτό μου για αυτό.

Παρεμπιπτόντως, κάπου πήρε το μάτι μου σε προηγούμενες σελίδες κάποιον αγαπητό συν-φορουμιτη να κάνει λόγο ότι στην Βρετανία δεν γίνεται συζήτηση για το τέλος αδείας (license fee) του BBC. Προφανώς και γίνεται χρόνια τώρα. Η προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι σύντομα μάλιστα θα πάψει να είναι υποχρεωτικό. Θεωρείται αυτή η σχετική παρέκβαση, off-topic; Λάνθασμενα το πρόσθεσα εδώ;
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#628354
Άβαταρ μέλους
By g8777
#628368 Μικερφολημ' τι χαμπαρια μαστορα φετος Μικερφολη; :inlove:

Καταλαβαινεις Μικερφολη ετσι; :inlove:

Δεν θα αυτοκτονησω απο 23 χρονων με ΕΡΤ :s_whiteflag

Ετοιμος Μικερφολακομ'; :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

49,99 να ναι οι κουπες του Ναντο, οχι τα ευρω. :s_bye
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#628369 Ναι μωρέ, θα βολευτούμε και φέτος :lol: :lol: :lol:

Αν και κάτι ακούγεται για έκπτωση 25% που θα ανακοινωθεί αύριο :s_dunno
Τελευταία επεξεργασία από mikeerfol και 18 Φεβ 2020, 16:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#628446 Καλα , και για μας τις παλιες καραβανες να ηταν ( που εχουμε λιωσει 8 ζευγαρια Λιβαις στα τσιμεντα) δεν θα ασχολιομουν καν. Το θεωρω προσωπικη προσβολη να μου κανουν μονο 25% σκοντο. :x

Μπαγιερ τι χαμπαρια μαστορα; :s_bye

Θα ανεβαινουμε σε διπλανες ταρατσες φετος για να βλεπουμε F1 TV φετος; Πως το βλεπεις; :s_coffee
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#628455 Πιάσε σκάλα g μου, θα πιάσω θερμοσίφωνα... :sorry:

Εικόνα


Παιχνίδι υπομονής είναι. Όταν θα δουν ότι δε βγαίνουν τα νούμερα, θα πνιγούμε στα κουπόνια. :iconcool:
Έχε πίστη!
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#628457 Αν τελικά δεν μας κάνει την χάρη, θυμίζω πως το Mobpro προσφέρει εύκολη θέαση του Skysports F1, αλλά όχι και σε υψηλή ανάλυση όμως.
https://www.mobdro.bz/
Τρέχει και σε κινητά και σε AndroidTV (smart tv, tv boxes).