Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#623579 zorz, το κουβέντιαζα και με τον αδερφό και λέγαμε πάλι τα ίδια, την σκέφτομαι συνέχεια αυτή την ταινια και όσο την επεξεργάζομαι τόσο πιο φοβερή μου φαίνεται (εννοείται οτι ΔΕΝ την βλεπεις σπίτι :adminpower: )
Εν τω μεταξύ ο τυπάς εκτός απ το american beauty δεν έχει κάνει τπτ άλλο γνωστό? Μιλάμε για πολλά αρκίδια σκηνοθεσία :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#623587 Και το spectre αλλά και το the road to perdition

< Note >
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#623599 Είδα εχθες το 1917 στο σπίτι ...





νταξ .... θα πάω σήμερα να το δώ ΚΑΙ σε σινεμά. Απίθανη κινηματογράφηση .
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#623610 Είδα το "χρυσό γάντι" του Φατιχ Ακιν!
Πολύ ζόρικη ταινία που σοκάρει. Αληθινή ιστορίας ενός serial killer. Ο Ακίν δεν μας είχε συνηθίσει σε τέτοια θέματα. Έχει στιγμές που δεν μπορείς να κοιτάξεις την οθόνη και σου μένει ο κόμπος στο λαιμό. Πάρα πολύ καλή ταινία, όλη η παρακμή των 70ς δοσμένη τέλεια.
Μόνο κουράγιο σε όποιον την δει....

https://www.youtube.com/watch?v=taxsaKtueFA
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#625345 Το είδα κι εγώ το 1917. Όντως ταινιάρα, πολυ δυνατή. Στιγμή δεν σ'αφήνει να κουραστείς. :metalo:

Είδα και τρέιλερ ταινίας με τη γκόμενα του Τζόκερ :dizzy: Το ...ψόφησαν :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#625401
Dimitris_P έγραψε:Το είδα κι εγώ το 1917. Όντως ταινιάρα, πολυ δυνατή. Στιγμή δεν σ'αφήνει να κουραστείς. :metalo:

Είδα και τρέιλερ ταινίας με τη γκόμενα του Τζόκερ :dizzy: Το ...ψόφησαν :thumbsdown:
Harley Quinn ,birds of prey ?

< G (5S) >
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#625806 Είδαμε uncut gems χτες το βράδυ.
Συμπαθητικό ταινιακι αν και απόλυτα προβλέψιμο... Περιμενες απλα το αναπόφευκτο.
Τώρα σοβαρά κάποιοι περίμεναν να πάρει όσκαρ αυτό? Μπορεί επειδή είμαι προκατειλημμένος με τη χαζοφατσα του Σάντλερ , αλλά δεν το βλέπω με καμια δύναμη.. Θα γελουσαν και τα αγαλματίδια..

< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#625813 Βέβαια, καλό είναι.