Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#613425 59 νέα οχήματα εντάσσονται στον στόλο της Ελληνικής Αστυνομίας
http://www.astynomia.gr/index.php?optio ... 2364&lang=
Άβαταρ μέλους
By gianik
#613567
elteo έγραψε:Eνα τέτοιο i30 είδα σήμερα στην Νέα Φιλαδέλφεια και μου χτύπησε στο μάτι. :lol:



3η μερα που τα εχουμε...
:superman:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#614582 Λοιπόν , από μία σύντομη ''δοκιμή'' , μιλάμε για τον 1.4 κινητήρα βενζίνης , με τα 140 hp , αρκετά δυνατό αλλά όχι δαίμονας... Μανιτζέβελο σχετικά στους στενούς δρόμους του κέντρου Αθηνών. Εσωτερικά δείχνει πολύ ποιοτικό (έχουν κανονικά και την μεγάλη οθόνη αφής)..
Άβαταρ μέλους
By gianik
#614801
rx8_drifter έγραψε:Γιανικ, τί καταναλώσεις βλέπετε με δαύτα?




χμ... καλή ερώτηση αλλά ακόμα δεν μπορώ να πω , 1 εβδομάδα έχουν στον δρόμο , τα προσέχουν ακόμα ( :shifty: ) , θα σου πω σε κανά μήνα , δεν ειμαι και ιδιαίτερα αισιόδοξος πάντως , αν σκεφτείς ότι δουλεύουν συνεχώς σε συνθήκες πίεσης ..
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#619456 54 περιπολικά Nissan Navara για το Λιμενικό Σώμα

Εικόνα

https://www.4troxoi.gr/epikairotita/ell ... DUJ4NpjlKI
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#622798 Η λογική λέει ότι θα πάνε σε ορεινές περιοχές όντας 4χ4
Άβαταρ μέλους
By gianik
#623199
theo13 έγραψε:Περιμένω τη στιγμή που θα αποσυρθεί το τελευταίο xsara και θα το βάλουν σε μουσείο γιατί το αξίζουν.

.



:lol:
Θυμάμαι όταν μας είχαν πρωτοφέρει τα Xsara , ήταν πριν τους Ολυμπιακούς αγώνες , στην Α.Δ είχαμε τα opel astra , τα nissan primera GT και μερικοί τυχεροί (σαν κ του λόγου μου) είχαμε τα τουρμπάτα xantia με την γαμάτη ανάρτηση ..
τα xsara λοιπόν ήταν τα πρώτα που είχαν a/c :metalo: , οπότε γινόταν ένας ψιλοχαμούλης ποιος θα πρωτοχρεωθεί xsara... :lol:
o ενθουσιασμός γρήγορα έσβησε , όταν από τις πρώτες εβδομάδες , σήκωνες πχ το χειρόφρενο και άναβε το λαμπάκι των λαδιών.. :help: :svivhaha: ....... είχαν πολλά τέτοια θέματα...
Άβαταρ μέλους
By theo13
#623262
gianik έγραψε:
theo13 έγραψε:Περιμένω τη στιγμή που θα αποσυρθεί το τελευταίο xsara και θα το βάλουν σε μουσείο γιατί το αξίζουν.

.




Θυμάμαι όταν μας είχαν πρωτοφέρει τα Xsara , ήταν πριν τους Ολυμπιακούς αγώνες , στην Α.Δ είχαμε τα opel astra , τα nissan primera GT και μερικοί τυχεροί (σαν κ του λόγου μου) είχαμε τα τουρμπάτα xantia με την γαμάτη ανάρτηση ..
τα xsara λοιπόν ήταν τα πρώτα που είχαν a/c :metalo: , οπότε γινόταν ένας ψιλοχαμούλης ποιος θα πρωτοχρεωθεί xsara...
o ενθουσιασμός γρήγορα έσβησε , όταν από τις πρώτες εβδομάδες , σήκωνες πχ το χειρόφρενο και άναβε το λαμπάκι των λαδιών.. :help: :svivhaha: ....... είχαν πολλά τέτοια θέματα...
Οι Ολυμπιακοί ήταν χρυσή εποχή για τα λαμόγια εεεε τα Σ.Α. όσον αφορά τις προμήθειες. Το αν αυτές έγιναν με ορθολογικό τρόπο είναι μεγάλη συζήτηση. Πάντως κάτι έμεινε από τότε άλλο αν το πληρώσαμε και με το παραπάνω τα επόμενα χρόνια

.