Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#623045 Πολύ πιο όμορφη η νέα γενιά από την προηγούμενη πάντως
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#623062
Asimov έγραψε:Πολύ πιο όμορφη η νέα γενιά από την προηγούμενη πάντως

Nαι ,πάρα πολύ,ειδικά από πίσω.Αλλά και από μπροστά μια χαρά είναι τελικά,ειδικά αν σκεφτώ πώς ήταν η F20.
Γενικά πιστεύω ότι και με τις λογικές τιμές πλέον και τον καλό σε σχέση με παλιότερα εξοπλισμό είναι μια καλή αγορά η 118i.
:)
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#623066 Εμένα σαν πατηκωμένη Χ2 μου φαίνεται. Γενικώς, χάλια μαύρα, αλλά δεν εκπλήσσομαι κιόλας.
Αν θέλουμε καλύτερα σχέδια, ψάχνουμε αλλού.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#623074 Η δικη μου γνωμη ειναι δεν βλεπεται παρα μονο σαν 135Μ. Το F20 εχει πολυ ποιο δυναμικες αναλογιες.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#623092 Ειδα μια προχτές κι αναρωτιόμουν κι εγω αν ειναι X2 ή η καινούργια 1 series.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#623197 :hmmm:
Ok .Σχεδόν αδύνατο να τα μπερδέψεις βέβαια...
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#623310
Anonymous Founder έγραψε:Εμένα σαν πατηκωμένη Χ2 μου φαίνεται. Γενικώς, χάλια μαύρα, αλλά δεν εκπλήσσομαι κιόλας.
Αν θέλουμε καλύτερα σχέδια, ψάχνουμε αλλού.
H X2 είναι ήδη σαν πατικωμένη αλλά εμένα αυτό μου αρέσει. Ενώ το πατικωμένο της νέας 1 δεν το μπορώ καθόλου.
GTS έγραψε:Η δικη μου γνωμη ειναι δεν βλεπεται παρα μονο σαν 135Μ. Το F20 εχει πολυ ποιο δυναμικες αναλογιες.
Μαζί σου για τις αναλογίες. Αυτού οι αναλογίες είναι λάθος, χάνεται η αρμονία και ο δυναμισμός, έχει απλά αναλογίες προσθιοκίνητου και δεν του πάνε.
mirage έγραψε:Ειδα μια προχτές κι αναρωτιόμουν κι εγω αν ειναι X2 ή η καινούργια 1 series.

kostis20 έγραψε::hmmm:
Ok .Σχεδόν αδύνατο να τα μπερδέψεις βέβαια...
Και μόνο όμως ότι σου περνάει από το μυαλό και το σκέφτεσαι για μερικά δευτερόλεπτα είναι αρκετό να σε κάνει να αναρωτηθείς για την κρίση ταυτότητας. Γιατί δε μιλάμε για πχ Audi A4-6-8 και Q3-5-7 αλλά για ομοιότητα σε αυτοκίνητα τελείως διαφορετικών κατηγοριών (χατς και κροσόβερ/SUV). Δε λέει...
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#623313 Οκ γούστα είναι αυτά.Εγω δε προσπαθώ να πείσω κανένα.
Μόνο που σκέφτομαι τα μπροστά φώτα της F20 και τα πίσω που ήταν σαν polo με πιανει αναγουλα.

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#624018
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#624032 Κανονικο τρομπαρισμα τα τελευταια 20 χρονια! Παρομοιο σχημα σε εκδοση μπαλονι (και αφαλος η πολυαγαπημενη μασκα :s_tongue ). Προσωπικα δε με χαλαει η κατευθυνση που πηρε, αφου ολοι προς τα εκει πανε (υπερβολη).
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#624105 Πωπω πόσο μικρή μάσκα έχει η Ε38. Πως την βγάλανε έτσι, κορυφαίο μοντέλο της εποχής κλπ, ντροπή, βάλε μια μάσκα να φαίνεται....
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#624249 Πολύ ωραίες και οι 2 για την εποχή τους, το τότε και το τώρα.
Θα έλεγα και οι μόνες πανέμορφες 7αρες.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#624250 Καλύτερη 7άρα για μένα -->


Εικόνα

dat ass

χωρίς την κατσιλαρία του σνίτσελ
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#624413
cosneo έγραψε:Πολύ ωραίες και οι 2 για την εποχή τους, το τότε και το τώρα.
Θα έλεγα και οι μόνες πανέμορφες 7αρες.
Νομίζω αυτές ήταν 18άρες.