Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By edmond
#605278 Παίζει και να' ναι 6 τα "αστέρια" στο χτένισμα του; :hmmm: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#605286 @g8777, σου βρηκα παπουτσακι σενιο να συνδυασεις με το κουρεμα ψηστιερα :lol: :lol: :lol:

Εικόνα


Δεν βλεπω να εχει λαμπακι κινητηρα βεβαια και με αγχωνει αλλα δεν βαριε, εσυ θα τα φορας :s_tongue :s_tongue :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By g8777
#605289 Σε Ρεναουλτ τι εχει;

:whistlink:
:s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#605290 Το πήρες μωρή;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#605291 :ninja:

:innocent:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#605298
g8777 έγραψε:Σε Ρεναουλτ τι εχει;

:whistlink:
:s_biggrin

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#605312
elteo έγραψε:
g8777 έγραψε:Σε Ρεναουλτ τι εχει;

:whistlink:
:s_biggrin

Εικόνα


:inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#605874 Παιδιά για ξυριστική μηχανή τι προτείνεται?Τι πρέπει να προσέξω?Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ...
Άβαταρ μέλους
By bill33
#605937 Την έχω,έχει πιο πολλές λεπίδες και από τον Φρέντι Κρούγκερ αλλά ξυρίζει πολύ καλά. Και βαριά στο χέρι,μου αρέσει. Ανταλλακτικά όμως ακριβά αλλά δεν φθείρονται εύκολα


< G (5S) >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#605946
bill33 έγραψε:Την έχω,έχει πιο πολλές λεπίδες και από τον Φρέντι Κρούγκερ αλλά ξυρίζει πολύ καλά. Και βαριά στο χέρι,μου αρέσει. Ανταλλακτικά όμως ακριβά αλλά δεν φθείρονται εύκολα


< G (5S) >




bill για @ κάνει;;; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#605948
gianik έγραψε:
bill33 έγραψε:Την έχω,έχει πιο πολλές λεπίδες και από τον Φρέντι Κρούγκερ αλλά ξυρίζει πολύ καλά. Και βαριά στο χέρι,μου αρέσει. Ανταλλακτικά όμως ακριβά αλλά δεν φθείρονται εύκολα


< G (5S) >




bill για @ κάνει;;; :hmmm:
@@ κάνει.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#605952
gianik έγραψε:
bill33 έγραψε:Την έχω,έχει πιο πολλές λεπίδες και από τον Φρέντι Κρούγκερ αλλά ξυρίζει πολύ καλά. Και βαριά στο χέρι,μου αρέσει. Ανταλλακτικά όμως ακριβά αλλά δεν φθείρονται εύκολα


< G (5S) >




bill για κ@λοτρυπιδες κάνει;;; :hmmm:


:s_omg
Άβαταρ μέλους
By bill33
#605955
gianik έγραψε:
bill33 έγραψε:Την έχω,έχει πιο πολλές λεπίδες και από τον Φρέντι Κρούγκερ αλλά ξυρίζει πολύ καλά. Και βαριά στο χέρι,μου αρέσει. Ανταλλακτικά όμως ακριβά αλλά δεν φθείρονται εύκολα


< G (5S) >




bill για @ κάνει;;; :hmmm:

Δεν την έχω δοκιμάσει. :shifty: