Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By markvag
#605242
Anonymous Founder έγραψε:
kouladi έγραψε:Έτσι που πάει, σε λίγο θα παρακαλάμε να γυρίσει ο Bangle.

Εικόνα
Παραμένει η ομορφότερη όλων! :inlove:


Εννοείται! :inlove: Και για εμένα η 3άρα σαν τη δικιά μου και ο άσος σαν το δικό σου, πολύ κοντά. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#605244
sargus έγραψε:Τόσο φτηνό; Στον configurator ξεκινάει από 29.700 μόνο με την προσθήκη του αυτόματου κιβωτίου. Κατά τα άλλα ολόγυμνο (και τάσια).
Επίσης, ποιο είναι το πακέτο sport advanced? Από πακέτα βλέπω τα Advantage, Sport line, Luxury line και M sport.


Είναι έκδοση για εταιρικά για να βγαίνει κάτω 20Κ λτπφ.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#605245
markvag έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:
kouladi έγραψε:Έτσι που πάει, σε λίγο θα παρακαλάμε να γυρίσει ο Bangle.

Εικόνα
Παραμένει η ομορφότερη όλων! :inlove:


Εννοείται! :inlove: Και για εμένα η 3άρα σαν τη δικιά μου και ο άσος σαν το δικό σου, πολύ κοντά. :inlove:


Η συγκεκριμένη βεβαίως είχε ένα σκασμό προβλήματα τόσο με το SMG όσο και με το μοτέρ. Ευτυχώς στις καινούριες έφτιαξαν το θέμα με τα μέταλλα.

Αυτή ήθελε κάθε 20-30Κ κμ μέταλλα μη πάρεις το μοτέρ στο χέρι.

Καλά τα έλεγε ο Ντίμης...
Άβαταρ μέλους
By Jorge_greek
#605247
Anonymous Founder έγραψε:Παραμένει η ομορφότερη όλων! :inlove:


Η ομορφότερη όλων Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#605330
Jorge_greek έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Παραμένει η ομορφότερη όλων! :inlove:


Η ομορφότερη όλων Εικόνα

Εικόνα

Η ομορφότερη πεντάρα


< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#605350 Η ομορφιά είναι στα μάτια του καθενός.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#605844 Κι εμένα μου αρέσει η Ε39 η οποία μετά το 2000 και με σωστό συνδυασμό χρωμάτων, ζαντών και εξοπλισμού δείχνει ακόμα μια χαρά.
Η Ε60 όμως αν και δεν μου αρέσει και τόσο πρέπει να παραδεχτώ ότι ακόμα και τώρα δείχνει φουτουριστική, δεν έχει ξεπεραστεί.
Την F10 την βλέπω πιο πολύ σαν συνέχεια/βελτίωση της Ε39, την Ε60 όμως δεν την ξεπέρασε. Η Ε60 στέκει μόνη της, ειδική, διαφορετική-ξεχωριστή-μοναδική. Όπως και η λατρευτή μου Ζ8.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#605856 Χθες είχα την ευκαιρία για μία πολύ μικρή βόλτα εντός πόλης με Χ3 πρώτης γενιάς ως συνοδηγός. Προφανώς, δεν μπορώ να πω κάτι, πέρα από το ότι μου άφησε πολύ άσχημη εικόνα ποιότητας. Ενώ το αμάξι ήταν προσεγμένο, η αίσθηση πλαστικών, πορτών, κτλ ήταν τελείως τενεκεδένια και φθηνιάρικη... Καμία σχέση με τη δικιά μου (που έχουν και τα ίδια μηχανικά μέρη), σαν να ήμουν μέσα σε φθηνό Κορεάτικο αισθάνθηκα... :ninja:

Ακριβώς το αντίθετο από μία μικρή εκτός δρόμου (μικρή βόλτα, αλλά σκληρό off roading) σε ένα duster με 83Κ χλμ και εξαιρετικά σκληρή χρήση. Το αμάξι δεν είχε καλά πλαστικά (και ήταν μέσα γεμάτο λάσπες, κτλ), αλλά μετά από 83Κ χλμ σκληρής χρήσης (ΚΑΙ σε απίστευτα κατσάβραχα) δεν έκανε τσικ... Πραγματικά εντυπωσιάστηκα!
Άβαταρ μέλους
By 224v
#605859 Ειδα εχθες στην εκπομπη Auto Moto, παρουσιαση της νεας Χ1. βεβαια ηταν η Μ135!!! που αφου μας τα επρηξαν για το τι μπορει να κανει και τις βελτιωσεις του ως προς το παλιο ΔΕΝ ειπαν τιμη... αν και οπως ειπαν οποιος θελει μπαινει απο σημερα και βλεπει και ενδεχομενως βαζεις και παραγγελια... Για περαστε.... για περαστε..... (δεν ειπαν οτι αυτο που δειχνουν ειναι το Μ, οποτε οποιος το παρακολουθουσε πιστευε οτι ειναι το βασικο μοντελλο)
Ειχαν και το VOLVO XC60.. οπου αρχιζε τιμη απο 61 χιλιαρικα αλλα ηταν αυτο με τους δυο κινητηρες και τετρακινηση..
Άβαταρ μέλους
By morpheus
#606729
224v έγραψε:Ειδα εχθες στην εκπομπη Auto Moto, παρουσιαση της νεας Χ1. βεβαια ηταν η Μ135!!! που αφου μας τα επρηξαν για το τι μπορει να κανει και τις βελτιωσεις του ως προς το παλιο ΔΕΝ ειπαν τιμη...

Βγαίνει η F48 Χ1 σε Μ35?
Άβαταρ μέλους
By mirage
#606820 Όχι. Μέχρι 25i παει η X1.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#606886 Ναι αυτή δεν είναι η X1 αυτη ειναι 1 series.
Άβαταρ μέλους
By fot
#606895
mirage έγραψε:Ναι αυτή δεν είναι η X1 αυτη ειναι 1 series.

Η οποία αν και αρχικά δεν μου άρεσε καθολου μα καθολου, πλέον τρώγεται.
Όμορφη ειδικά μέσα και με αυτό το μπλε.


< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#606976
mirage έγραψε:Ναι αυτή δεν είναι η X1 αυτη ειναι 1 series.


AAA!!! Ναι εχεις δικιο αλλα αυτο το Xdeive... με εμπλεξε πιστευω οτι και η τιμη του θα τσουζει.... Ισως το Ν30 της Χιουνται με τα 270 αλογα να ειναι πιο προσιτο....στα 30000...