Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#598186 Νέο θέμα γιατί το προηγούμενο παραμεγάλωσε. [mod]
Άβαταρ μέλους
By Serf
#598264 Με αρέσει που κέρδισα διήμερο ταξίδι στη Βενετία κατά τη διάρκεια του Φεστιβάλ Κινηματογράφου!! Συμπίπτει με την 4η επέτειο γάμου, μια χαρά ήρθε κι έδεσε!!!
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#599115 Μου αρέσει , αλλά σίγουρα δεν είναι κάτι "εύκολο", που αλλάζω εργασιακό περιβάλλον. Από 26/8 παίρνω την πολυπόθητη μετάθεση σε κατάστημα της εταιρίας που δουλεύω σε απόσταση αναπνοής. Θα είμαι από τους προνομιούχους που μπορεί να φτάσει δουλειά σε <10 λεπτά, χωρίς μεταφορικό μέσο. Θα χαρώ να δω αρκετούς από σας στο κατάστημα της Χαριλάου.

Σίγουρα το αμάξι μου χαίρεται παραπάνω από μένα. Θα δω επιτέλους το λαμπάκι dpf να ανάβει και θα γίνω sunday driver. (Δε συζητώ για την τσέπη μου και την κόρη μου που θα με έχει 2 ώρες τη μέρα περισσότερο κοντά!)

:metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#599136 Με το καλό!
Οι δυο ώρες παραπάνω με τη μικρή είναι το μεγαλύτερο κέρδος!

dpf στο panda δύσκολο έως ακατόρθωτο
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#599149 Με το καλό Ξενοφών!
Αυτό που είναι δίπλα στο Deseo δεν είναι; Μια χαρά από την στιγμή που δεν θα χρειάζεται να παίρνεις αμάξι και θα γλιτώσεις την ταλαιπωρία και τα έξοδα του καθημερινού πήγαινελα!

Από την άλλη εμείς θα χάσουμε να δούμε καμιά ακόμη φωτογραφία σαν αυτή :lol:
Εικόνα{25} στα λευκά 07 by Jimmu Clarku, on Flickr
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#599158 Αυτό ακριβώς ναι.

Σε τέτοιες συνθήκες προλαβαίνω πολλές κοντινές βολτες. Μείνετε ήσυχοι και ευχαριστώ σας!
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#599586 Δεν μου άρεσε χθες βράδυ η επαφή του αυτοκινήτου με ελαφάκι
Η Hondάρα πέρασε πάνω από το φρεσκοχτυπημένο ζώο, ευτυχώς χωρίς συνέπειες για το αυτοκίνητο και τους επιβαίνοντες. Χρόνος αποφυγής δεν υπήρχε (πήγαινα με 50mph), θεωρώ πως ορθώς δεν φρενάρισα και πέρασα αφήνοντας απλώς το γκάζι. Επαφή στο πάτωμα υπήρξε, αρκετά έντονη, κρίνοντας από τον ήχο, αλλά ευτυχώς δεν βλέπω να έχει γίνει ζημιά. Το κάτω μέρος του κοτσαδόρου βρήκε για τα καλά, όπως διαπίστωσα όταν σταμάτησα...

< >
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#599745 Δεν μου αρέσει που με τσίμπησε το γλυκό αυτό πλάσμα.

Με εξοργίζει όμως όμως το γεγονός ότι το... έχασα...

Με τσίμπησε ( Νόμιζα ότι ακουμπούσα καλώδιο με διαρροή ρεύματος) το ξετρύπωσα με teza το χτύπησα πολλές φορές, το έβγαλα φωτογραφία , κ πήγα να βάλω φάρμακο στο τσίμπημα..
Σε αυτό το διάστημα χάθηκε όσο κ αν έψαξα δεν το βρήκα....

Κ να πεις πως δεν ξέρω ότι πεθαίνουν δύσκολα... Όταν το άφησα ήταν εντελώς ακίνητο... Τα νεύρα μου....

Λες να στεκόταν ακινητο για την φωτογραφία + έκανε την πάπια...?

Εικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#599764 Ψαλίδα γίγας; Πριν λίγο καιρό λίγο έλειψε να με τσιμπήσει κι εμένα ένα τέτοιο. Ήταν κρυμμένο πίσω από την κουρτίνα, την οποία έπιασα λίγα εκατοστά μακριά από το σημείο που κρυβόταν (στο δωμάτιο που θα κοιμούνταν τα παιδιά...).

< >