Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By JBT
#320337 Συναρμογης;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#346389 Ακόμη ένα ατύχημα με μοντέλο της Tesla σημειώθηκε στις ΗΠΑ, αυτήν τη φορά μέσα στο γκαράζ της οικίας ενός κατόχου του Model X.
Σύμφωνα με τον ιδιοκτήτη του ηλεκτροκίνητου SUV, το αυτοκίνητο επιτάχυνε μόνο του χωρίς καμία προειδοποίηση, διαλύοντας τον τοίχο στον χώρο στάθμευσης και μπαίνοντας στο σπίτι! Ο πελάτης κατέθεσε μήνυση κατά της αμερικανικής εταιρείας στο Κεντρικό Δικαστήριο της Περιφέρειας της Καλιφόρνια.
http://www.zougla.gr/automoto/paraxena/ ... sto-saloni
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#390397 Η μετοχή πήγε από τα 180$ στα 310$ τους τελευταίους 4 μήνες !!
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#390400 Και τα λέγα του αδερφού μου να χτυπήσουμε tesla και με απέτρεψε.... :x
Στερνή μου γνώση....
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#390406
drdino έγραψε:https://teslamotorsclub.com/tmc/threads/ap-2-0-bait-and-switch.84091/

Έπος.

Επικη ειναι η τυφλωση των οπαδων της Τεσλα...
Ουτε καν alpha testers δεν μπορω να χαρακτηρισω τους ιδιοκτητες...
Εντυπωσιακο, δεν ειχα ιδεα οτι ειναι τοσο χαλια τα πραγματα...
Ομως παραδεχομαι Apple και Tesla, δημιουργουν τυφλους υποστηρικτες με δολωμα την ανθρωπινη ψυχολογια...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#390407
KiloMeater έγραψε:Και τα λέγα του αδερφού μου να χτυπήσουμε tesla και με απέτρεψε.... :x
Στερνή μου γνώση....


Λένε οτι θα φτάσει 400$ σύντομα .
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#390409 Φαντάσου να αρχίσει να βγάζει και κέρδη που θα φτάσει
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#390418
mousatos έγραψε:Η μετοχή πήγε από τα 180$ στα 310$ τους τελευταίους 4 μήνες !!


Η φάση είναι όπως στο Στρατό. Δεν χρειάζεται να δουλεύεις, απλά να δείχνεις ότι δήθεν δουλεύεις. Και όλα θα πηγαίνουν όμορφα... :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#415544
funkyreverend έγραψε:Μέχρι προχθές και εγώ το ψιλοσκεφτόμουν αν έκανα πατάτα που δεν βούτηξα εκεί. Το πλάνο τους για το model 3 πάντως δεν θα το πιάσουν στο χρονοδιαγραμμα. Δεν υπάρχει επαρκές προσωπικό και δεν έχουν τα φόντα να το καλύψουν.


Μερικούς μήνες πριν, στο τοπικ περί χρηματιστηρίου. Τα έλεγε ο funky, εκ των έσω κιόλας. Δεν τα άκουγε ο corsair.