Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Mark
#3928 Εικόνα

Εικόνα

Η νέα άφιξη στην οικογένειά μας που έγινε προχθές 2 μηνών. Πάνε 2 χρόνια που έφυγε από τη ζωή το προηγούμενο σκυλάκι που ήταν μαζί μας επί 14 έτη και πραγματικά έχω τρελαθεί με την μικρή, έστω και αν ακόμη δεν την έχω δει από κοντά...
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#3938
giannik1977 έγραψε:
red_monster έγραψε:
giannik1977 έγραψε:Εχει κανεις εμπειρια απο σκυλο cane corso?



Τι σχέση έχεις με τους σκύλους ;



Εγω εχω μετρια προς καλη σχεση..
Θελει η αδερφη μου να παρει ενα τετοιο κ εχω σαλταρει , θελω να την μεταπεισω..


Δεν ειναι μαλινουα, αλλα δεν ειναι και ντογκο... Γενικά δεν ειναι απο τα εύκολα σκυλιά, απαιτούν έμπειρο ιδιοκτήτη ...
Σαφώς καλύτερη επιλογή για τον αρχάριο τα ροτβαιλερ
Άβαταρ μέλους
By gianik
#4009 Μια που το ανεφερες ειδα σημερα στον Φλοισβο ενα λευκο dogo :inlove: ...
Άβαταρ μέλους
By Άρης
#4216
IKE έγραψε:την έχω από το 2006 οπου ήταν max 1 έτους, οπότε είναι ~7 ετών.

TIL ότι η χελώνες σε οχτώ χρόνια μεγαλώνουν λιγότερο από επτά
Άβαταρ μέλους
By gianik
#4738 Κώστα έχεις εμπειρία είτε από το ένα ειτε από το άλλο?
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#4810
kacey έγραψε:Red monster εννοεις οτι τα dogo ειναι πιο δυσκολα σκυλια απο τα cane corso?



σαφέστατα, τα ντόγκο είναι σκυλιά για έμπειρους ιδιοκτήτες που σκοπεύουν να αφιερώσουν χρόνο και χρήμα στην διαπαιδαγώγηση του χαρακτήρα τους...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#4812 Γενικα ειναι δυσκολα και τα 2 σκυλια..Σαφως τα dogo ακομα πιο δυσκολα!!!

Εμενα τα αγαπημενα μου μετα τον Σπαικακο ειναι τα

boerboel!!!

Καλα να ειμαστε θα ηθελα ενα τετοιο στο μελλον!!! :inlove:
Τελευταία επεξεργασία από Geo f1 και 08 Σεπ 2014, 12:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By gianik
#4825 ε εντάξει Γιώργη απ ότι βλέπω τα borboel καλόβολα σκυλάκια είναι .. :s_biggrin

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#4830 Ε! Nαι! Μετα τον σπαϊκάκο θα έχει την απαιτούμενη εμπειρία χειρισμού για κατι τέτοιο... :s_laughat :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#4831 :s_biggrin

Βασικα ειναι απο Αφρικη!! Δεν ξερω αν υπαρχει εκτροφειο εδω!!! Και θελουν απιστευτη υπακοη και εκπαιδευση!!!

Εικόνα


Και επειδη ο Σπαικ με κανει οτι θελει δεν ξερω αν θα ειμαι καλος-ικανος ιδιοκτητης για κατι τετοιο!!!
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#4834
Geo f1 έγραψε: Και επειδη ο Σπαικ με κανει οτι θελει, είμαι βέβαιος ότι δεν θα ειμαι καλος-ικανος ιδιοκτητης για κατι τετοιο!!!


Fixed :s_dunno :s_tongue
Τελευταία επεξεργασία από Y.V και 08 Σεπ 2014, 12:14, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By bill33
#4835
Geo f1 έγραψε:

Και επειδη ο Σπαικ με κανει οτι θελει δεν ξερω αν θα ειμαι καλος-ικανος ιδιοκτητης για κατι τετοιο!!!

Βάλε τον Σπάικ να τον εκπαιδευσει!!Εχει κάνει πολύ καλή δουλειά μέχρι τώρα απο ότι βλέπουμε!!! :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#4843 :s_biggrin

Μη μου κοβετε τα φτερα!!! Εξαλλου τωρα προεχει το παιδι!!! :s_cool

Γιαννη V...φανταζεασαι το boerboel και τον Σπαικ να τρεχουν στα Αθηκια??? :s_tongue