Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#740749
glf έγραψε:Μας περιμένει να μπούμε στο αυτοκίνητο..Εικόνα


και το καθισμα ολοκληρο να φαει,αντε πες της τιποτα οταν σε κοιταει ετσι. :inlove:
τι κουκλα ειναι ρε συ!
Άβαταρ μέλους
By glf
#740755 Κλείνουμε 1 χρόνο μαζί της και η μόνη ζημιά που μπορώ να θυμηθώ είναι που έριξε ένα κερί με την ουρά της και που.. πήρε 2 φορές φαγητό από πιάτο ξεχασμένο στην κουζίνα με ξεχασμένη την πόρτα.
Είναι απίστευτο πόσο προσεκτική είναι μέσα στο σπίτι.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#742148
George_Prix έγραψε:Η δικια μας η μπαφουσκα στο θρονο της :inlove:


Και μια φρεσκια απο το θρονο μου, που τον στολισα χριστουγεννιατικα για να ταιριαζει με το πνευμα των ημερων :inlove:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By 224v
#742289 από χθες έχω ένα μουσαφίρη, για τον επόμενο μήνα. σήμερα πρωί βγήκε να λιαστει στη βεράντα... Λουκάς το όνομα του...ΕικόναΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#742704 πως τον βλεπετε τον Υannis? :inlove: :inlove: Koiταχτε ζαρα που εχει πανω στη κεφαλα :inlove:
3 μηνων Μπουλμαστιφ

Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#743143 Από σκυλιά ξέρω 30 χρόνια τώρα, αλλά γάτα πρώτη φορά έχω. Υπάρχει τρόπος να σταματήσει να βγάζει νύχια; Δεν εννοώ ότι επιτίθεται, είναι πολύ γλυκός, δεν σου ορμάει. Απλά θέλει να σκαρφαλώσει πάνω σου και αρπάζεται με τα νύχια του από τα πόδια. Ως τώρα με αντιτετανικό ορό και οινόπνευμα παίζω. Σήμερα με μάτωσε στο μπούτι (μέσα από τζιν παντελόνι) και έφαγε σφαλιάρα αεροπλανική, και από τότε με είχε από μακριά. Δεν θέλω όμως να τον δέρνω, αυτό είναι το εύκολο. Με πλησίασε μετά και με κοιτούσε φοβισμένα. Τον πήρα αγκαλιά αμέσως, πάει η εκπαίδευση φόβου στράφι... Νίκησε ο γάτος. :vava:

Με κοιτάνε και τα σκυλιά και νομίζουν ότι έχασαν. Βασικά εγώ έχασα, ποια σκυλιά τώρα... Μπλέξαμε. :s_sorry
Άβαταρ μέλους
By 224v
#743147 εάν του τα σκόνες στις άκρες?? ώστε να μην χώνονται εύκολα??. έχω ένα τώρα σπίτι του γιου μου αλλά είναι πλέον μεγάλος 6+, και δεν κάνει τέτοια ούτε στα έπιπλα...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#743157 εχω δει να τα κοβουν στην ακρη με νυχοκοπτη.
Απλα θελει προσοχη μην κοψεις πιο μεσα και πιασεις το ''κρεας''