Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g47
#31758
CARυοθραύστης έγραψε:Αποβάλλεται ο χρήστης GeoP1 ως ακόμα ένας κλώνος του μόνιμα αποκλεισμένου χρήστη Braker.


:s_rofl :s_rofl :s_rofl


Τους ειχα κανει εναν σεβαστο αριθμο ριπορτ για δαυτον αλλα τον αφησαν για λιγο.
Ποσταρα εδω για να ξερουμε τι μας γινεται. ( :shifty: )

http://www.4tforum.gr/phpBB3/viewtopic. ... 1#p3091891
Άβαταρ μέλους
By bill33
#31761
g47 έγραψε:
CARυοθραύστης έγραψε:Αποβάλλεται ο χρήστης GeoP1 ως ακόμα ένας κλώνος του μόνιμα αποκλεισμένου χρήστη Braker.


:s_rofl :s_rofl :s_rofl


Τους ειχα κανει εναν σεβαστο αριθμο ριπορτ για δαυτον αλλα τον αφησαν για λιγο.
Ποσταρα εδω για να ξερουμε τι μας γινεται. ( :shifty: )

http://www.4tforum.gr/phpBB3/viewtopic. ... 1#p3091891

Για κάτσε ρε φίλε!!!Είχες αδιάσειστα στοιχεία ότι ήταν αυτός;Πως κατηγορείς έτσι τον κόσμο; :s_wacko
Άβαταρ μέλους
By g47
#31765 Eχω καποια στοιχεια για τη διαφημιση που υπηρχε αλλα μαλλον δεν ηταν αντιπαλη η lyoness. :shifty:
Θα νιωσω το :adminpower: ωσαν το πουλι του σκυλου του Geo F1 νομιζω.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#31768
italakias έγραψε:Ποναει ακομα ο χωρισμος. :shifty:

Για αυτό γεμιζεις τα φορουμ με κλωνους;
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#57913 Αυτή βέβαια από τότε με τον Αλκαίο στη eurovision θα έπρεπε να έχει σταματήσει κάθε γράψιμο! :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#61983 ειμαι Βολο για δουλεια,παιρνω τηλεφωνο να κλεισω ξενοδοχειο,εκει που μενω παντα.
παρκινγκ εχει καποια θεση αδεια? ρωταω.
-ναι εχει αλλα χρεωνεται 6 ευρω. :dizzy:
μα δεν χρεωνατε κατι πριν 2 μηνες.
-ειναι αποφαση της διοικησης.


παω να παρω καφε σε πλαστικο το απογευμα σε ''bruno'' για να το παρω μαζι στη δουλεια.
ποσο κανει?(ο καφες χωρις νερο,ουτε μπισκοτο,ουτε ντονατ)
-2 ευρω. :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#62018 Δεν έχω καταλάβει γιατί τον έχουν τόσο ακριβό τον καφέ τα Bruno. Την πάτησα μια φορά στα Γιάννενα (η εταιρεία πλήρωνε βέβαια), αλλά δεν υπήρξε δεύτερη.
Δεν αξίζει την διαφορά.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#62022
Anonymous Founder έγραψε:Δεν έχω καταλάβει γιατί τον έχουν τόσο ακριβό τον καφέ τα Bruno. Την πάτησα μια φορά στα Γιάννενα (η εταιρεία πλήρωνε βέβαια), αλά δεν υπήρξε δεύτερη.
Δεν αξίζει την διαφορά.


και εμενα η εταιρια μου τον πληρωνει,αλλα τον αφησα και εφυγα.Κοροιδια.Γυρναω σχεδον ολη την Ελλαδα,παραπανω απο 1,70 δεν εχω πληρωσει ποτε.Στο 1,70 και με νερο δωρο.
Κοιμαμαι 4-5 μηνες τον χρονο σχεδον σε ξενοδοχεια.Να πληρωσω ξενοδοχειο και να μου ζητησουν χρηματα για παρκινγκ δεν μου εχει ξανατυχει,ουτε το εχω ξαναακουσει.

τομπουλο απο μενα,αλλα προφανως βρισκουν και τα κανουν.