Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#62032 "Προφανώς κύριοι δεν θέλετε ουτε τα (ημερες διαμονής*κοστος δωματίου) ευρω μου ουτε φυσικά την εταιρεια μας ως σταθερό πελάτη.Μάλλον δεν τα χρειαζεστε. ΟΚ, καλημέρα."
Και θα δεις για ποτε "λάθος, παρεξήγηση" , "για σταθερούς πελάτες δεν ισχύει" , "Αυτή είναι η Νάντια. Μπορεί να ρουφήξει μπαλάκι του τεννις μεσα απο λάστιχο ποτίσματος" κλπ
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#62046
g8777 έγραψε:"Προφανώς κύριοι δεν θέλετε ουτε τα (ημερες διαμονής*κοστος δωματίου) ευρω μου ουτε φυσικά την εταιρεια μας ως σταθερό πελάτη.Μάλλον δεν τα χρειαζεστε. ΟΚ, καλημέρα."
Και θα δεις για ποτε "λάθος, παρεξήγηση" , "για σταθερούς πελάτες δεν ισχύει" , "Αυτή είναι η Νάντια. Μπορεί να ρουφήξει μπαλάκι του τεννις μεσα απο λάστιχο ποτίσματος" κλπ


ημουν πελατης 7 χρονια σε ξενοδοχειο γνωστης αλυσιδας στη Χιο.Πηγαινα καθε 40 μερες και εκανα 4 διανυκτερευσεις.Free wi-fi δεν ειχαν.Eπρεπε να αγορασεις κατι καρτες που ηταν και πανακριβες.
Ρε παιδια ενα καφε να πας να πιεις με 3 ευρω μπορεις να κατσεις 3 ωρες με δωρεαν wi-fi.
Εδω σας δινω 180-200 ευρω καθε 40 μερες και μου λετε να αγορασω καρτα?
-Ειναι εντολη απο τα κεντρικα....
θελετε να σας βαλουμε σε καποια συγκεκριμενα δωματια που μπορειτε να κλεψετε wifi απο το διπλανο bowling που ειναι ξεκλειδωτο? :dizzy:
το ιδιο ξενοδοχειο δεν αφηνε τους ντελιβεραδες να ανεβουν πανω (για λογους ασφαλειας λεγανε...) για να σε εξαναγκασει να τρως στο restaurant του ξενοδοχειου.
Κατεβαινα και τα επαιρνα βεβαια εγω,δεν εφαγα ποτε στο ρεστωραν τους. :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#62057
dimviii έγραψε:ειμαι Βολο για δουλεια,παιρνω τηλεφωνο να κλεισω ξενοδοχειο,εκει που μενω παντα.
παρκινγκ εχει καποια θεση αδεια? ρωταω.
-ναι εχει αλλα χρεωνεται 6 ευρω. :dizzy:
μα δεν χρεωνατε κατι πριν 2 μηνες.
-ειναι αποφαση της διοικησης.


παω να παρω καφε σε πλαστικο το απογευμα σε ''bruno'' για να το παρω μαζι στη δουλεια.
ποσο κανει?(ο καφες χωρις νερο,ουτε μπισκοτο,ουτε ντονατ)
-2 ευρω. :dizzy:


Πήγες σε άλλο ξενοδοχείο φαντάζομαι ε :roll:

Όσο για τον καφέ δε μου φαίνεται εξωφρενική η τιμή. Πινόταν τουλάχιστον; Προχθές στο Ζάππειο ήπια διπλό καπουτσίνο (ο Θεός να τον κάνει) 5.50 €. Ήμαρτον :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#62061 ναι πηγα σε αλλο ξενοδοχειο στο διπλα τετραγωνο.
Ο καφες δεν ξερω αν ηταν καλος,τον αφησα και εφυγα :lol:
πηρα απο 10 μετρα πιο κατω με 1,50.
Άβαταρ μέλους
By Γιώργης
#62272 Τα Bruno είναι αδερφάκια των Mikel, οπότε έχουν τις ίδιες τιμές. Ο καφές τους είναι αρκετά καλός για τα γούστα μου αλλά ένα επίπεδο κάτω απ'των Mikel.
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#62336
Anonymous Founder έγραψε: (η εταιρεία πλήρωνε βέβαια).

Τι large εταιρείες είναι αυτές ρε;;;

Προχτές γυρνούσα από Δομοκό κ σταμάτησα στα ΣΕΑ πριν τα Τέμπη. Μπαίνω στα φλοκαφε γιατί χρειαζόμουν οπωσδήποτε καφέ και κάτι να φάω. Φρεντο εσπρέσο χωρίς νερό σε πλαστικό 2.70€ και μια μπαγκέτα της κακιάς ώρας 3.70€... (και δεν τα πληρώνει η εταιρία)
Άβαταρ μέλους
By bill33
#106721 Συνέχιζαν να εξαπατούν ιερείς μέσα από τη φυλακή!

Ένας 37χρονος που εκτίει ποινή κάθειρξης για απάτες σε βάρος ιερέων και ένας 38χρονος ισοβίτης Αλβανός καταδικασμένος για ανθρωποκτονία, ληστεία και διακίνηση ναρκωτικών τηλεφωνούσαν μέσα από τις φυλακές Αγίου Στεφάνου Πατρών σε ανυποψίαστους ιερωμένους και τους έπειθαν να πληρώσουν μεγάλα ποσά με την προοπτική να εισπράξουν αναδρομικά επιδόματα μισθοδοσίας!



Οι δράστες παρίσταναν τους υπαλλήλους της Μητρόπολης Κασσανδρείας και, μόνο τις τελευταίες τέσσερις ημέρες, επιχείρησαν να εξαπατήσουν πέντε κληρικούς! Από αυτούς, το «δόλωμα» τσίμπησε μόνο ένας 86χρονος σε περιοχή της Χαλκιδικής που κατέθεσε 22.000 ευρώ στον τραπεζικό λογαριασμό που του έδωσαν! Ένας άλλος 69χρονος ιερέας στην ίδια περιοχή πείστηκε να καταθέσει 9.000 ευρώ, αλλά τον... έσωσαν οι αποτελεσματικές έρευνες ανδρών της Ασφαλείας Πατρών σε συνεργασία με αστυνομικούς του τμήματος Νέων Μουδανιών!
...........................
http://www.protothema.gr/greece/article ... ti-fulaki/

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#132724
Good day drdino

I am David Benson, a Lawyer in Cotonou Republic of Benin , Mr.Joerg
a gold merchant who was my client and died as a result of
lung cancer without a WILL, Now i want to present your name to
Mr.Joerg's bank, so that the money left behind by Mr Joerg can be
transfer to your account through my help.

The $10.5USD was lodged in a local bank here by Mr Joerg before his
death on 23rd November 2009, I need your information so That I can
present you to the bank as the next of kin for further proceeding:
Please provide Your full Name and Address, Your Age, Occupation and
Position,your email address and Mobile number for Communication
Purpose, Please reply via my personal email: infoe_quitylch@yahoo.in,
so that I will send more details of Mr. Joerg to you.

0022998820259
Thanks,
Benson




Μας πήραν χαμπάρι κι οι Νιγιριανοι και μας τρολλαρουν, άκου κει 10 δολλάρια
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#133009 Εμένα μου στέλνουν πιο ελπιδοφόρα (σε ένα .gr που έχω κρατημένο από το πανεπιστήμιο):

Καλημέρα!
Μας άρεσε το βιογραφικό σημείωμα σας και αποφασίσαμε ότι ενδιαφέρεστε να δουλεψετε στην εταιρεία μας.
Η εταιρεία μας ειδικεύεται στις συμβουλευτικές υπηρεσίες στον τομέα της διοίκησης επιχειρήσεων.
Δουλεύουμε σε πολλές χώρες σ’όλο τον κόσμο, έχουμε τους πελάτες στην Ελλάδα.

Λόγω της αύξησης του πελατολογίου μας θέλουμε να προσλάβουμε τους περιφερειακούς διαχειριστές.
Μπορείτε να δουλεύετε βάση της μερικής ή της πλήρης απασχόλησης.
Η αμοιβή κυμαίνεται απο 1000 εως 3000 ευρώ τον μήνα.
Αγγλική γλώσσα - ένα must!

Αν σας ενδιαφέρει η πρότασή μας παρακαλώ γράψτε μας στην ηλεκτρονική διεύθυνση {σπαμ} και θα σας στείλουμε πιο αναλυτικές πληροφορίες.
Μετά τιμής,
HR Manager
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#133077
Zorz έγραψε:κρατημένο από το πανεπιστήμιο

Κάθε βδομάδα στο πανεπιστημιακό μου τουλάχιστον δυο ψηφίσματα για θανάτους καθηγητών. :lipsealed: