Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#7571
rx8_drifter έγραψε:
Red Garland έγραψε:Δεύτερη ταινία Λε Καρέ και Anton Corbijn, τώρα το πήρα χαμπάρι. (Εντωμεταξύ ο Κορμπιν ξεκίνησε ως φωτογράφος μουσικών και συγκροτημάτων και βιντεοκλιπάς και με ιδιαίτερη επιτυχία. Γνωστή δουλειά του το τουρ με τους Depeche Mode). Στον Αμερικάνο είχε λίγο άγουρα πλάνα αλλά ενδιαφέρουσα κατά τα άλλα σκηνοθεσία.
Με έψησες να τη δώ. H άλλη ταινία του Seymour (God's Pocket) δεν πρέπει να λέει και πολλά από τις κριτικές που είδα.


Δες την δες την. Εχει και μια δικηγορινα :inlove: :inlove: :s_biggrin


Τώρα που 'πες δικηγορίνα που είναι ο kon5? Εκείνος δεν έλεγε μακρυά από δαύτες; :shifty:

Άντε να βγει το expendables 3 σε καλή πγιότητα να δούμε λίγο γεροντίστικο ξύλο :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#8103
Red Garland έγραψε:Edge of Tomorrow (2014) (IMDB: 8.1)


Μόλις την είδα, καλή ήταν :s_thumbsup :s_smile

Το τέλος με μπέρδεψε λίγο, αφού ξαναπήρε το χάρισμα σημαίνει ότι υπάρχει κι άλλο Ω άρα θα υπάρχει και sequel;
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#8339
Geo f1 έγραψε:Σημερα εχω ορεξη για θριλερ. Οποτε θα δω επιτελους το oculus!! Με τον Σπαικ αγκαλιτσα!!!

Και κανά πιτόγυρο συντροφιά!!!
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#8351
Geo f1 έγραψε:Δε θα με αφησει να δω ταινια αν εχω πιτογυρο...(γενικα φαι)
Ασε!!! :s_mad

Παίρνεις ένα για τον Σπάικ και ένα γίγας για σένα :s_cool
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#8355 Μεχρι να ξετυληξω το δικο μου και να παρω μια χαρτοπετσετα ο Σπαικ θα το χει φαει και θα εχει παρει θεση στον καναπε..

Και αν δεν του δωσω μεζεδακι βλεπεις στην κυριολεξια τα σαλια να τρεχουν και να κανουν σταμπα στον καναπε..
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#9189 Image

Γαμάτη, να τη δείτε οπωσδήποτε αν και νομίζω ότι άλλη μια ωρίτσα μπομπίνα κόλλαγε άνετα.

Όλο το καστ φοβερό και ο μακαρίτης υπέρτατος.

Και μια μικρή αναφορά στα αυτοκινητιστικά highlights της ταινίας...

Image
Image
(δεν ήταν GTA αλλά δε γαμιέται)
Image
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#9194 Νταξ οσοι το προτεινανε το Jagten απλα τα σπάει, ολη η ταινια μια γροθιά στο στομάχι με τον Mikkelsen να δινει ρεσιτάλ!!!!

Απο τις καλύτερες ταινες που εχω δει τα τελευταια 2-3 χρονια χαλαρά!
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#9201 Ο Νο1 καταζητούμενος
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#9208
bill33 έγραψε:Δεν βάζεις και τον τίτλο;Η εικόνα δεν........


Και σε εμένα δεν φαινόταν αλλά αφού την άνοιξα με δεξί κλικ τώρα φαίνεται κανονικά στο ποστ του eddie :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By bill33
#9210
mikeerfol έγραψε:
bill33 έγραψε:Δεν βάζεις και τον τίτλο;Η εικόνα δεν........


Και σε εμένα δεν φαινόταν αλλά αφού την άνοιξα με δεξί κλικ τώρα φαίνεται κανονικά στο ποστ του eddie :s_dunno

Referral Denied
You don't have permission to access "http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BODY2MTA0MjYzMl5BMl5BanBnXkFtZTgwOTE3NzE4MTE@._V1_SX640_SY720_.jpg" on this server.

Reference #24.8d89ba5d.1410625961.425099a5
:s_no