Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#51442 Δεν υπάρχει τέτοιο θέμα οπότε δημιουργώ ένα.

Ερώτηση: σας δουλεύει το εζτιβι ; Εχει μέρες που είναι down και το ίδιο μου λέει ο γούγλης με το εργαλείο του. :hmmm:

Ο πειρατικός κόλπος διάβασα στο insomnia δέχθηκε ντου από αστυνομία και τον έκλεισαν. Τον άνοιξε ξανά το ισοχαντ σε ένδειξη αλληλεγγύης. :metalo:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#51443
elteo έγραψε:Δεν υπάρχει τέτοιο θέμα οπότε δημιουργώ ένα.

Ερώτηση: σας δουλεύει το εζτιβι ; Εχει μέρες που είναι down και το ίδιο μου λέει ο γούγλης με το εργαλείο του. :hmmm:



https://torrentfreak.com/eztv-slowly-re ... id-141211/

While there is still no sign of The Pirate Bay, another major torrent site is starting to recover following the police raid earlier this week. The popular TV-torrent distribution group EZTV is starting to upload new shows again as some of its servers come back online.
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#51449 Ενδιαφέρον post του Peter Sunde aka brokep , 1 απο τους 3 ιδρυτές , για την κατάσταση του tpb.
http://blog.brokep.com/2014/12/09/the-p ... n-forever/
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#51482
elteo έγραψε:Δεν υπάρχει τέτοιο θέμα οπότε δημιουργώ ένα.

Ερώτηση: σας δουλεύει το εζτιβι ; Εχει μέρες που είναι down και το ίδιο μου λέει ο γούγλης με το εργαλείο του. :hmmm:

Ο πειρατικός κόλπος διάβασα στο insomnia δέχθηκε ντου από αστυνομία και τον έκλεισαν. Τον άνοιξε ξανά το ισοχαντ σε ένδειξη αλληλεγγύης. :metalo:

Εικόνα

Δεν άνοιξε τίποτα το isohunt. Απλά έκαναν register ένα domain και βάλανε ένα search box σε ένα interface που μοιάζει με του piratebay, που απλά κάνει αναζήτηση στη βάση του isohunt. Και καλούνε τους uploaders του piratebay να πάνε σε αυτούς. Κλάιν μάιν.
Κρα κάνουν οι κωλοτρυπίδες όλων να μαζέψουν τον κόσμο του piratebay στους δικούς τους trackers.
Προς το παρόν μένουμε στο kickass και βλέπουμε.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#51495 To eztv μετά από μερικές μέρες ξαναδίνει αν και είναι λίγο δύσκολο να το βρεις (χωρίς να είναι μπλοκαρισμένο).
Εγώ υποστηρίζω kickass γενικά, eztv για σειρές και yify για ταινίες (όλα όμως είναι κάπως δυσεύρετα πια). Πρέπει να έχει σχέση και από ποια χώρα είσαι, μερικές είναι πιο αποτελεσματικές στα μπλοκαρίσματα από άλλες.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#52042 Η ανακάλυψη του popolarου...
https://popcorntime.io/

Τις σειρές τις παίρνει από eztv...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#55612 προσπάθησα για 1η φορά να δω ταινία από το pop corn... :thumbsdown:
Κάθε 30΄΄ κόλλαγε... κόντεψα να σπάσω το λαπτοπ. :rant:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#55614 Μια χαρα ειναι το pop corn απλα ειναι για προσφατες ταινιες που υπαρχει κοσμος να τις βλεπει.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#55617 Σου δείχνει το health...
Αν δεν είναι πράσινο, δεν...
Εγώ μέχρι τώρα δεν είχα το παραμικρό θέμα.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#55622 ρε σεις μια χαρά καραπράσινο ήταν το health..
προσπάθησα να δω το november man.. :(
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#55627 Η σύνδεσή σου πως πάει από ταχύτητα?
Εγώ για παράδειγμα αν βάλω 1080p πρέπει να περιμένω κάμποσο απλά γιατί δεν κατεβάζει τόσο γρήγορα.