Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#764447 Καταλήγω πάντως και εγώ στο συμπέρασμα ότι δεν έχουμε ελευθερία τύπου στη χώρα. Είναι προφανές ότι μόνο τίτλοι που είναι φιλικοί προς την κυβέρνηση επιτρέπονται:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#764450 Ναι, το πρόβλημα στην χώρα είναι το Μακελειό προφανώς, όχι πως όλα τα κανάλια της τηλεόρασης και οι εφημερίδες είναι πλήρως ελεγχόμενες από την κυβέρνηση και τους φίλους της!
:lol:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#764457 Μου αρέσει πως κάποιοι άξιοι σε ένα φόρουμ κριτικάρουν τον οργανισμό που εμπιστεύεται η ίδια η ΕΕ για το ζήτημα. Παντού Συριζαίοι.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#764461
Δώρο στην αγαπημένη του γιαγιά έκανε ο εγγονός της Ντόρας Μπακογιάννη και εκείνη έλιωσε από συγκίνηση.

Ο γιος της Αλεξίας και του Γιώργου ταξίδεψε στα Γιάννενα και στον γυρισμό είχε ένα δώρο στη γιαγιά του.

Όπως αποκάλυψε η πολιτικός, ο Γιώργος, της έκανε έκπληξη, κάνοντας της δώρο μία ξύλινη καρδιά, με ένα πολύ τρυφερό μήνυμα.

Η καρδιά έγραφε πάνω «γιαγιά έχω μία και της έχω αδυναμία» κι εκείνη το μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους στο Facebook, γράφοντας:

«Ο εγγονός μου ο Γιώργος πήγε στα Γιάννενα και μου έφερε το ωραιότερο δώρο!».




«Έλιωσε» η Ντόρα Μπακογιάννη με το δώρο του εγγονού της – Δείτε τι της χάρισε

:inlove: :inlove:



Και σε infographic για περισσοτερο engagement :


Εικόνα

:shifty:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#764472
Corto Maltese έγραψε:Μου αρέσει πως κάποιοι άξιοι σε ένα φόρουμ κριτικάρουν τον οργανισμό που εμπιστεύεται η ίδια η ΕΕ για το ζήτημα. Παντού Συριζαίοι.



Είναι κάτι σαν τους Ιλλουμινάτι, ευτυχώς που υπάρχει η ΝΔ στην Ελλάδα και αντιστέκεται, σαν το γαλατικό χωριό.
Άβαταρ μέλους
By Serf
#764499 Μακελειό και δημοσιογραφία έχουν μαλώσει εκ γενετής. Απορώ που χρησιμοποιείται για κάτι πέραν του κ@λόχαρτου.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#764501 Είναι το άλλοθι του χουντικού καθεστώτος για να φαίνεται ότι τάχαμου υπάρχει ελευθερία λόγου.
Μπορεί και όχι.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#764502
Serf έγραψε:Μακελειό και δημοσιογραφία έχουν μαλώσει εκ γενετής. Απορώ που χρησιμοποιείται για κάτι πέραν του κ@λόχαρτου.

Ακομα και για εκεί δεν κάνει,ξεβάφει.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#764702 Εικόνα


ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟΙ ΑΡΔ ΝΑ ΨΑΞΕΤΕ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΣΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΚΟΥΛΗ ΣΤΟ ΑΜΕΡΙΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΙΚΟΥ ΑΕΡΟΣΚΑΦΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΑΞΙ ΟΙ ΔΟΣΙΛΟΓΟΙ?


ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ. ΠΑΛΕΨΑΤΕ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ 2015 - 2019 ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΡΩΓΑΤΕ ΜΕ ΧΡΥΣΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ.

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΠΕΣΑΝΕ ΤΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΠΕΤΣΟΜΕΝΑ ΜΥΡΙΑ

ΤΟ ΜΠΟΥΛΟ ΓΑΜ.....ΝΟΙ

ΤΟΝ ΜΠΟΥΛΟ
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#764718
kubiak έγραψε:Ποιος ξέρει τι ξεπουλήσαμε ή/και δεσμευτήκαμε να αγοράσουμε πάλι και πανηγύριζαν έτσι οι Αμερικανοί...
Anonymous Founder έγραψε:F35, από το 2028.
Το αστείο είναι πως μόνον εμείς δεσμευτήκαμε, από αυτούς πήραμε το χειροκρότημα.
Παναγιωτόπουλος: Ξεκινά άμεσα η διαδικασία απόκτησης F35 | ethnos.gr
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#764721 Ποπολάρε, στα αλήθεια βάζεις στην ίδια ζυγαριά το ταξίδι του Τσίπρα στην Κούβα με του Μητσοτάκη στις ΗΠΑ; Ειλικρινά ρωτάω.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#764724 Ο Μητσοτάκης πήγε να ευχηθεί στον γιο του καλή σταδιοδρομία σε ότι και αν αποφασίσει να κάνει από εδώ και έπειτα, το χατηρι της μάνας του έγινε πάντως.

Ο Τσίπρας πήγε να ασπαστεί ένα από τα τελευταία ροκ είδωλα της υφηλίου και να φέρει μια κούτα Partalias στην Θεανώ.

Ολιστικά αν το δεις , θα συμφωνήσεις ότι δεν έχει σημασία το κόστος για Φ35 (= διάμετρος σούφρας οσονουπω) , αρκεί να μην σε βλέπουμε έτσι κε Λάππα. Ο πίσω πλερωνει.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#764729
Χρήστος Λάππας έγραψε:Ποπολάρε, στα αλήθεια βάζεις στην ίδια ζυγαριά το ταξίδι του Τσίπρα στην Κούβα με του Μητσοτάκη στις ΗΠΑ; Ειλικρινά ρωτάω.



σαν κλασικος δεξιος, προσπαθεις να αποπροσανατολησεις την συζητηση και να την φερεις εκει που θελεις και να φερεις το σημειο ενδιαφεροντος μακρια απο την πραγματικη ουσια

ξαναδιαβασε τι εγραψα και απαντα μονος σου.