Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#736552 Πολύ σωστά, από πού κι ως πού την βάλαμε στο Μαξίμου για να κάνει ερωτήσεις; Στο Μαξίμου πρέπει να μπαίνει κόσμος που γνωρίζουμε και να ξέρει πως να φερθεί και να μην ενοχλήσει. Κι εγώ απόρησα να πω την αλήθεια μου, αλλιώς μας έχουν συνηθίσει.

@Corto Maltese
Ο Τετράδης έχει κόψει καπίστρι εδώ και χρόνια, και το ότι αυτοαναφορικά δηλώνει "γνωρίζων" και "γνώστης" δείχνει και την σχετική κατάντια.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#736565
Geo f1 έγραψε:Εικόνα

:lol: :lol:


Εικόνα

#vasta_gerun
Άβαταρ μέλους
By 224v
#736618
Anonymous Founder έγραψε:Πολύ σωστά, από πού κι ως πού την βάλαμε στο Μαξίμου για να κάνει ερωτήσεις; Στο Μαξίμου πρέπει να μπαίνει κόσμος που γνωρίζουμε και να ξέρει πως να φερθεί και να μην ενοχλήσει. Κι εγώ απόρησα να πω την αλήθεια μου, αλλιώς μας έχουν συνηθίσει.

@Corto Maltese
Ο Τετράδης έχει κόψει καπίστρι εδώ και χρόνια, και το ότι αυτοαναφορικά δηλώνει "γνωρίζων" και "γνώστης" δείχνει και την σχετική κατάντια.
επί ΣΥΡΙΖΑ στο Μαξίμου δεν έκανα τέτοια λάθη

< Note >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#736628
224v έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Πολύ σωστά, από πού κι ως πού την βάλαμε στο Μαξίμου για να κάνει ερωτήσεις; Στο Μαξίμου πρέπει να μπαίνει κόσμος που γνωρίζουμε και να ξέρει πως να φερθεί και να μην ενοχλήσει. Κι εγώ απόρησα να πω την αλήθεια μου, αλλιώς μας έχουν συνηθίσει.

@Corto Maltese
Ο Τετράδης έχει κόψει καπίστρι εδώ και χρόνια, και το ότι αυτοαναφορικά δηλώνει "γνωρίζων" και "γνώστης" δείχνει και την σχετική κατάντια.
επί ΣΥΡΙΖΑ στο Μαξίμου δεν έκανα τέτοια λάθη

< Note >
Ήσουν στο Μαξίμου επί ΣΥΡΙΖΑ;

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#736630 Εντωμεταξύ, τα παβλοφικά αντανακλαστικά είναι η νόρμα, για την Γερμανού και τον Αποστολόπουλο είπα εγώ, για την Ολλανδή δόθηκε (ξανά) απάντηση.
Και φυσικά, και θράσος και κούνημα του δαχτύλου. Γιατί όχι δηλαδή, αφού είμαστε κυβέρνηση, έχουμε κάθε δικαίωμα!
:lol:
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#736632
224v έγραψε:το βασικό για μένα είναι ότι της έδωσαν διαπίστευση ενώ ήξεραν ποια είναι. εάν δεν ήξεραν τότε ακόμα χειρότερα για την διεύθυνση του Μαξίμου, και θα πρέπει καποιος να ξηλωθεί.
Να μάθουμε σε πιο έντυπο γράφει και την πληρώνει, ώστε να ξεκαθαρίσει το θέμα.
έχει βέβαια και την προσωπική της δικαστική περιπέτεια λογω του αλλοδαπού χωρίς χαρτιά... στην Ολλανδία θα την είχαν στα όπα όπα η εκεί αντιπολίτευση όπως εδώ??.

< Note >

Άπαξ και είναι δημοσιογράφος και δεν βλέπει εξωγήινους στον Υμηττό είναι αυτόνόητο ότι δεν της απαγορεύεις την είσοδο.
Διαφορετικά απλά επιθυμείς διακαώς ένα καθεστώς Βόρειας Κορέας.

Βρίθει εντωμεταξύ το δεξιό twitter από την παραπάνω καθεστωτική θέση αλλά το ότι ο Φουρθιώτης είναι έξω και
παίζει στα δάχτυλα εισαγγελείς είναι απλά Δευτέρα βράδυ και nothing to see here.
Σου λέει, η άλλη τόλμησε να εκνευρίσει τον πολυχρονεμένο μας Σιμουλτανέ ενώ ο άλλος απλά παρήγγειλε συμβόλαιο θανάτου για δημοσιογράφο, μα το ίδιο είναι(?) :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#736633
Red Garland έγραψε:
224v έγραψε:το βασικό για μένα είναι ότι της έδωσαν διαπίστευση ενώ ήξεραν ποια είναι. εάν δεν ήξεραν τότε ακόμα χειρότερα για την διεύθυνση του Μαξίμου, και θα πρέπει καποιος να ξηλωθεί.
Να μάθουμε σε πιο έντυπο γράφει και την πληρώνει, ώστε να ξεκαθαρίσει το θέμα.
έχει βέβαια και την προσωπική της δικαστική περιπέτεια λογω του αλλοδαπού χωρίς χαρτιά... στην Ολλανδία θα την είχαν στα όπα όπα η εκεί αντιπολίτευση όπως εδώ??.

< Note >

Άπαξ και είναι δημοσιογράφος και δεν βλέπει εξωγήινους στον Υμηττό είναι αυτόνόητο ότι δεν της απαγορεύεις την είσοδο.
Διαφορετικά απλά επιθυμείς διακαώς ένα καθεστώς Βόρειας Κορέας.

Βρίθει εντωμεταξύ το δεξιό twitter από την παραπάνω καθεστωτική θέση αλλά το ότι ο Φουρθιώτης είναι έξω και
παίζει στα δάχτυλα εισαγγελείς είναι απλά Δευτέρα βράδυ και nothing to see here.
Σου λέει, η άλλη τόλμησε να εκνευρίσει τον πολυχρονεμένο μας Σιμουλτανέ ενώ ο άλλος απλά παρήγγειλε συμβόλαιο θανάτου για δημοσιογράφο, μα το ίδιο είναι(?) :rtfm:
Κάποιος ακουει Σιχλετιδη....

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#736639 Μετά το οδυνηρό μάθημα που πήρε η χώρα το '15 (το δεύτερο βασικά), ότι δεν μπορείς να αλλάξεις την πολιτική της ΕΕ με ένα άρθρο και ένα νόμο και μια συνέλευση 15μελους όλη η κουβέντα περί μεταναστευτικού είναι απο ένα γοητευτικό να χαμε να λεγαμε ως ύποπτη ατζέντα υπέρ δουλεμπόρων (θεωρώ ότι η συγκεκριμένη δημοσιογράφος είναι στο πρώτο σκέλος).
Να χαμε να λεγαμε --> οποιαδήποτε ΕΛ κυβέρνηση θα πράξει ότι προβλέπει η πολιτική της ΕΕ.
Την εναλλακτική τη βιώσαμε (εμείς και οι μετανάστες) το '15.

Το ότι η συγκεκριμένη δημοσιογράφος έφαγε πέσιμο από εθνικια δεν αλλάζει το ότι το Δουκάτο του Φενγουικ δεν μπορεί να τα βάλει για μια ακόμα φορά με τον υπόλοιπο πλανήτη.

Το ότι τα χουλιγκαναρια μοιράστηκαν με τους μισούς να τη βρίζουν και τους άλλους να την αποθεώνουν είναι φουλ προβλέψιμο και βαρετό.
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#736665
Geo f1 έγραψε:Εικόνα
:lol: :lol:

Geako θυμησε μου σε ποια σελίδα έγραφε ο Τετραδης στην Ελευθεροτυπια να δω κάτι που θέλω.