Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#730686 Από μικρό κι από τρελό...
https://www.euro2day.gr/news/politics/a ... amesa.html
Εικόνα
:s_shout :s_rofl

Λογικά κάποιο troll που δουλεύει και στα δύο (ΑΠΕ-ΜΠΕ και υπόγα ΝΔ) και μπερδεύτηκε! :s_sarcastic

Μόνον #ΤΨΡΜ , δεν υπάρχει κάτι άλλο εδώ. :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#730687 Έχει ντραπεί και η ντροπή. Αυτοί πάλι καθόλου. Ο χάπι τράβελερ στα Χανιά, αλλά η Εύβοια δεν υπάρχει στον ταξιδιωτικό χάρτη του τόσους μήνες μετά. Ούτε καν για τα μάτια του κόσμου.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#730822 Τεχνογνωσία ΚΟΥΡΤΖ λέγεται αυτο ανίδεοι, μάθετε λιγο μπαλίτσα απ τον πρωτεργάτη της απελευθέρωσης των ΜΜΕ :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#731028 Εγώ καταρρίπτω το ένα ρεκόρ μετά το άλλο αυτές τις μέρες. Τραγική κατάσταση.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#731031 Εγώ είμαι +5 ή και +10 λεπτά στην επιστροφή από πριν. Γενικά χαμός, όλες τις ώρες. Λογικό όμως, όποιος μπορεί, πάει με το αμάξι. Αν μπεις σε ΜΜΜ πας γυρεύοντας.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#731036 οντως γινεται χαμος.Εγω που κινουμαι σε συγκεκριμενους δρομους λογω πελατων,εχει αυξηθει παρα πολυ η κινηση.
Την Δευτερα το μεσημερι κατεβαινωντας τον Κηφισσο για να μπω στην εξοδο της λαχαναγορας,εκανα 700 μετρα σε 30 λεπτα.Χωρις ατυχημα.Πηγμενα παντου.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#731069
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#731199 Η ΕΣΗΕΑ διέγραψε τον Άρη Πορτοσάλτε και ακόμη 6 δημοσιογράφοι, ύστερα από απόφαση που έλαβε το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

Σύμφωνα με την απόφαση, ο Άρης Πορτοσάλτε διεγράφη οριστικά για απεργοσπαστική δραστηριότητα για την πανελλαδική απεργία που είχε πραγματοποιηθεί στις 10 Ιουνίου 2021 ενάντια στο νομοσχέδιο για τα εργασιακά.

Παράλληλα, για τον ίδιο λόγο, η ΕΣΗΕΑ διέγραψε προσωρινά τους δημοσιογράφους Νίκο Ευαγγελάτο, Λευτέρη Χαραλαμπόπουλο, Βασίλη Παπαδρόσο, Βασίλη Χιώτη, Νίκο Υποφάντη και Νότη Παπαδόπουλο.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#731200
bibendum έγραψε:Είναι το μοναδικό θέμα συζήτησης στα διαλείμματα της δουλειας.

< >


Για τον Μπάοκ δε μιλάτε καθόλου; :lol:
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#731245
JimClark έγραψε:
bibendum έγραψε:Είναι το μοναδικό θέμα συζήτησης στα διαλείμματα της δουλειας.

< >


Για τον Μπάοκ δε μιλάτε καθόλου;
Για ομάδες και κόμματα δεν μιλάμε

< >