Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By skous
#715885 Μήπως να κάνουμε και χορηγίες στην κυρά Γιάννα που μας έφερε τους Ολυμπιακους;
Η τέλος πάντων να.μην τους κραζουμε για ότι φάγανε επειδη "προσέφεραν";;

Ρε τον καημένο Σπανουλη, την Γιάννα, τον Βαρδη, τον Γιαννακοπουλο κλπ....


< >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#715888 Ο οποίος Γιαννακόπουλος τα έδινε αφού στα χρυσά χρόνια της μάσας υπερκοστολογούσε τα φάρμακα και πουλούσε αέρα κοπανιστό. Όταν ήρθαν τα μνημόνια και νοικοκυρεύτηκε κάπως ο τομέας της υγείας από τις βδέλλες που μας ρουφούσαν το αίμα με τις μαϊμού συνταγές και τις κλεψιές , έκλεισε την κάνουλα κι αυτός.
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#715937 Γιατί να ντρέπεται ο Σπανουλης ρε παιδια; Ούτε τα έκλεψε, ούτε παράνομα το πήρε. Καταλαβαίνω πάντως ότι μπορεί να νιώθει άβολα.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#716103 Aκριβώς, και μου αρέσει που βάζουμε στην ίδια κατηγορία τον καλαθοσφαιριστή Σπανούλη (έστω και εκατομυριούχος) με τον Βαρδή Βαρδινογιάννη, τη Γιάννα Αγγελοπούλου και τον Γιαννακόπουλο. Τον Σπύρο τον Λάτση ξεχάσαμε....
Άβαταρ μέλους
By markvag
#716150
Νίκος Παππάς έγραψε:
Dimsabas έγραψε:Στη δική μου ανάγνωση, ο Σπανούλης έχει προσφέρει τόσα πολλά στην πατρίδα μας (μέσω Εθνικής Ομάδας, Ευρωπαϊκών με τις ομάδες του και μέσω των ατομικών του κατορθωμάτων), που θα το έβρισκα απολύτως δικαιολογημένο να του αγοράζουμε ένα Q7 κάθε χρόνο.

Στην δικη μου αναγνωση ο Σπανουλης ο,τι εκανε το εκανε γιατι αυτος γουσταρε να παιζει μπασκετ. Οχι για την Εθνικη, οχι για τις ομαδες. Για τα φραγκα, για την δοξα, για την αναγνωρισιμοτητα.


Ακριβώς... Σιγά τα ωά δηλαδή την προσφορά στην πατρίδα που παίζει με μία μπάλα... :lol:

Καλά έκανε και πήρε τα εκ του, μπράβο του για το ότι ήταν καλός σε αυτό που έκανε (που δεν είναι και εύκολο), αλλά όταν ακούω περί προσφοράς στην πατρίδα συφιλιάζομαι... :s_shout

Τζι, θα μου δώσεις μερικά εκ. κι εμένα για την προσφορά μου στην πατρίδα; :inlove:

Ε;

Τί έκανα;

Τί εννοείς τι έκανα;;; :x

ΡΩΤΑΣ ΚΙΟΛΑΣ;; :x :x






mousatos έγραψε: Όταν ήρθαν τα μνημόνια και νοικοκυρεύτηκε κάπως ο τομέας της υγείας από τις βδέλλες που μας ρουφούσαν το αίμα με τις μαϊμού συνταγές και τις κλεψιές , έκλεισε την κάνουλα κι αυτός.


:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

Μικρέ και αθώε... :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#717908 https://www.gazzetta.gr/basketball/nba/ ... oyon-kai-i

"Η... εκδίκηση του Μάικ!

Fast forward μερικά χρόνια αργότερα. Ο Εν' Ντιαγέ και ο Τζέιμισον έψαχναν τρόπο να παρακολουθήσουν το Super Bowl (ο τελικός του αμερικάνικου ράγκμπι) στο Μαϊάμι. Κάποια στιγμή, ο Τζόρνταν εμφανίστηκε σε ένα από τα μπαλκόνια του κτηρίου.

Ο Εν' Ντιαγέ τον εντόπισε και του ζήτησε, κουνώντας τα χέρια του, να βάλει αυτόν και τον Τζέιμισον στο παιχνίδι. «Τώρα με θυμάσαι;», είπε ο έξι φορές πρωταθλητής του ΝΒΑ, προτού γυρίσει την πλάτη του και μπει ξανά μέσα."
======================================================================================
Εν τω μεταξύ super Bowl είναι το όνομα ενός στιλάτου club που μπαίνεις μόνο αν είσαι celebrity .Το λέει στο βίντεο του twitter πιο κάτω. :s_biggrin :s_sarcastic :s_biggrin :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By g8777
#718232


-------------------------->

https://www.youtube.com/watch?v=MsROL4Kf8QY#t=0m14s



-------------------------->





-------------------------->

https://www.youtube.com/watch?v=mM7AAwBW-Dk

Του.Ψου.Ρου.Μου.


:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#718242 Ρε τον Πάσχο! Και το συνεχίζει! Δεν ξέρω γιατί, μου έφερε μνήμες Υποβοηθούμενης Αναπαραγωγής η φασούλα...
:s_shout :s_blush
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#718244 Γιατί εδώ διάβασες περί τίνος πρόκειται πριν βγάλεις πόρισμα-ανάλυση.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#718249 Δεν ξέρω τι μελετάει, πάντως ελπίζω να διαβάζει από αλλού πώς δουλεύουν τα GoogleAds , δεν χρειάζεται να ανακαλύπτουμε τον τροχό κάθε φορά.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#718275 Υπάρχει όμως το ενδεχόμενο τα Google Ads να χρησιμοποιούνται δόλια από την ΑΛΤ ΡΑΙΤ συνομωσία.

EEEEEEΠ

https://www.cnbc.com/2020/07/17/google- ... ories.html

Αυτά. Τίποτα άλλο.
:lipsealed: :lipsealed:

Ο διακρατικός ανταγωνισμός και η επίθεση στην εργατική τάξη®ΤΜ μπορούν να συνεχίσουν απροβλημάτιστα.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#719282 Υψηλή ένταση επικράτησε στη συνέντευξη Τύπου μετά τον αγώνα των 200 μέτρων ύπτιο στο Τόκιο 2020. Το χρυσό μετάλλιο πήρε ο Ρώσος δις παγκόσμιος πρωταθλητής Γεβγκένι Ρίλοφ, αφήνοντας πίσω του τον Αμερικανό Ράιαν Μέρφι και τον Βρετανό Λουκ Γκρίνμπανκ.
Ο Αμερικανός δεν έκρυψε τις υποψίες του σχετικά με το ρωσικό κρατικό ντόπινγκ, μια ιστορία που ανάγκασε τους Σοβιετικούς αθλητές να εμφανιστούν με όνομα της ROC (Ρωσική Ολυμπιακή Επιτροπή).


https://www.naftemporiki.gr/story/17560 ... -sti-rosia


Ένα δάκρυ κύλησε όταν το διάβασα. Έψαξα αμέσως το τελευταίο φύλο της Pravda για να δω την ανακοίνωση του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΣΕ και την ανταπάντηση του Τζιάκου8777777777777777777777777777 στην ομιλία του Τζενεραλίσιμους Στάλιν. Ανοίγω BBC στα βραχέα και ακούω σε ποια τοποθεσία βρίσκεται κρυμμένο το Ράκαλ. Παίρνω τηλέφωνο τον Χαρίλαο στο μαγνητικό και μου λέει να μιλήσω με την Αλέκα στον παράνομο ασύρματο, η οποία μου λέει να περιμένω το πρωινό του Ριζοσπάστη, μαζί με την μπουγάτσα-ρωσική και το κακάο-βότκα. Για να μην τα πολυλογώ, μάθαμε ότι μόλις εισβάλαμε στην Πράγα και ότι έχουμε στείλει κάτι πλοία για κρουαζιέρα στην Κούβα. Ζωάρα κάνουμε και έξω έχει 40 βαθμούς. :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#719283 Δεν έκρυψε τις υποψίες του επειδή ο ίδιος ήταν ήδη ντοπαρισμένος με τσιπάκι τελικού σταδίου στα 3,5bar. :lol: