Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Gtakis
#753605 Όταν διαβάζεις τέτοια λόγια γεμάτα ανθρωπιά αυτές τις μέρες,νιώθεις πως τελικά ίσως υπάρχει ελπίδα στον κόσμο....

Respect φίλε μου!!!

.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#753607 Μακάρι να 'χουμε όλοι έναν Bill! :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By bill33
#753608
axel12p έγραψε:Συγχαρητήρια! Πολύ σημαντικό το έργο σου, τόσο για τον άνθρωπο που φροντίζεις, όσο και για την οικογένεια του! Πραγματικό λειτούργημα! :thumbsup:

Η περιγραφή σου μου θύμισε την παρακάτω ταινία, που ήταν πολύ συγκινητική.


Πολύ κοντά σε αυτά που δείχνει το trailer.
Στην Bentley δεν κατάφερα να τον βάλω,μπάνιο στην πισίνα κάναμε μέχρι πέρυσι τέτοιο καιρό,να τον σηκώσω με τα χέρια δεν υπήρχε περίπτωση καθώς εκτός απο επικίνδυνο είναι και παράνομο. Tην παρακάτω διαδικασία που την κάνουν δύο άτομα την έκανα μονος πάνω απο 14 φορες την ημέρα. https://www.youtube.com/watch?v=FjHtL7gIQLk
Άβαταρ μέλους
By bill33
#753610 Σας ευχαριστώ όλους.


Το παρακάτω είναι γραμμένο απο την εγγονή του και το βρηκα όταν γύρισα.
https://photos.app.goo.gl/TC7DHHQyJnFDBSna6

Και αυτό απο την γυναίκα του σε sms μετά την κηδεία.

Yes we missed you. He had a great send off. People came from all over the country as well as a big local attendance. Only just settled down for a quiet evening. It's rather windy. Sharon, Mel and Tanya came. They came the other day took pads and blue sling. Everyone was asking about you. As grandchildren mentioned you on their address. Keep safe and keep in touch. Chris


:(
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#753622 Βασίλη, αυτές είναι μικρές ιστορίες ηρωισμού για τους τρίτους αλλά μεγάλες για σένα. Να έχεις υγεία να βοηθάς ανθρώπους, που τόσο λείπει από τον κόσμο που φτιάξαμε.

don't panic
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#753623
edmond έγραψε:Βασίλη άγγιξες...


cmarin έγραψε:Βασίλη, αυτές είναι μικρές ιστορίες ηρωισμού για τους τρίτους αλλά μεγάλες για σένα. Να έχεις υγεία να βοηθάς ανθρώπους, που τόσο λείπει από τον κόσμο που φτιάξαμε.


^ Αυτό. Νομίζω ότι το μπράβο είναι πολύ λίγο για κάτι τέτοιο. :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By 224v
#753624 Αυτά θα μείνουν σαν παράσημα στο στήθος σου μέχρι τα βαθειά γεράματα να τα λες στα εγγόνια σου...συγχαρητήρια και πάλι.

.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#753642 Σπουδαίο πράγμα να αντλείς τέτοια ικανοποίηση από την δουλειά σου.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#753645 Πολύ συγκινητικός Βασίλη, αν και αυτό που είναι νομίζω για μένα σημαντικό είναι το πόσο δύσκολη είναι η δουλειά σου. Πραγματικά, θέλει άπειρο κουράγιο και αντοχές για να την κάνει κάποιος. Εύχομαι να τα έχεις πάντα για να βοηθάς τον κόσμο, υπάρχουν πάρα πολλοί που χρειάζονται μια τέτοια βοήθεια.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#753647 Απόψε το βράδυ που θα πέσω για ύπνο, πραγματικά θα έχω στο μυαλό μου μια χαρμόσυνη νότα ανθρωπιάς, άξια να μου κλείσει τη μέρα.

:s_howdy
Άβαταρ μέλους
By egobrain
#753649 Βασίλη μπράβο για την υπομονή και την ευαισθησία σου. Να τον θυμάσαι και να αφηγείσαι αυτήν την ιστορία :)