Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#817360
Dodger έγραψε:Έκανα την αίτηση αλλά δεν είχε πουθενά κάποια λίστα για να επιλέξουμε λίτρα ή μαγαζί.

μονο αριθμο παροχης ζητησε μου ειπε η γυναικα που εκανε την αιτηση.
προφανως αυτα θα ζητηθουν σε δευτερο χρονο.
Άβαταρ μέλους
By Δημ.Φυλακτος
#817372
dimviii έγραψε:στα κλιματιστικα οντως ειχε γινει ετσι.Στους ηλιακους ,μεχρι στιγμης παντα, ειναι στις ιδιες τιμες.


Χωρητικότητα (Lt)

160 (7)
200 (4)

Δεν εχει 120αρηδες.

bibendum έγραψε:Voucher δεν δίνουν και πας όπου θες;
Ποιοι ειναι συνεργαζόμενοι;


Αυτο ειναι και η δικη μου απορια,πας οπου θες ή μονο σε επιλεγμενους (που πιθανον θα εχουν ανεβασει σκοπιμως και τις τιμες)
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#817392 Τι να τον κάνεις τον 120ρι; Εδώ έχουμε πει ότι και ο 160ρης μερικές φορές δεν επαρκεί
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#817405 Μη το λες, εγώ για το εξοχικό 120άρι θέλω, λόγω του ότι θα μπει στη στέγη και δε θέλω τόσο μεγάλο βάρος. Μ@λ@κι@ που δεν έχει 120άρηδες.
Άβαταρ μέλους
By skous
#817408
Dodger έγραψε:Μη το λες, εγώ για το εξοχικό 120άρι θέλω, λόγω του ότι θα μπει στη στέγη και δε θέλω τόσο μεγάλο βάρος. Μ@λ@κι@ που δεν έχει 120άρηδες.
Θα πιαστει στα δοκαρια και οχι σε πλακα;;


< >
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#817423 Σε σιδερένια δοκάρια, ναι, δεν είναι ακριβώς στη στέγη, αλλά περιμετρικά από αυτή, πάνω από τη βεράντα. Θα ανεβάσω φωτορεπορτάζ σε λίγες μέρες.
Άβαταρ μέλους
By pro
#817531 Καμιά πρόταση για πρόγραμμα φυσικού αερίου; Αν κι απ΄ότι κατάλαβα πρέπει να είσαι μέντιουμ για να δεις τι θα πληρώσεις τελικά.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#817561
Anonymous Founder έγραψε:Στην Κύπρο είναι αυτό ή στο Ελλαδιστάν;


fixed :innocent:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#818113 Ζεστό νερό χρήσης, αλλά οχι με την απόδοση των ηλιακών πάνελ που έχουμε εδώ.φτηνη μεγάλη αποθήκευση ζεστού νερού χωρίς μόνωση όμως για τον χειμώνα.

.